• Hectorharatti
    110
    Perisic asistirao Matanovicu.
    Maksim maksimirski na aparatima.
  • Crusades1986
    12.7k
    Izgleda da ne promašuje sve zicere
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    Pasalic i Sucic van, Pero i Bati unutra
  • Crni86
    4.1k
    Nisam gledao zadnje dvije tekme repke, a bome i od ovog me grci u zelucu. Boze oslobodi nogometa.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Da Pero Sucic i Martin Baturina odigraju ovako kako su odigrali "dok svira radio" i Luka Sucic u orvom poluvremenu, bili bi pod jačom mašinerijskom paljbom nego Sarajevo 93.e
  • NitkoBitan
    18k
    Vecim intenzitetom i energijom odise prosjecna HNL utakmica.
  • Miro Vugrinec
    5.3k
    Perisic igra kao da staviš nekog trenera u 11 na 11 na treningu kad fali igrač. Nema ni moći, ni driblinga, ni brzine nit ičega, pa sad kao igra na neko iskustvo i ime. To je npr ko Carli da se spusti sad na stopera i ono malo stane par puta na loptu smiri ju, postavi se i to je to. Ovaj asist i veteran može, to nema veze s godinama, nego s nekim iskustvom i prosječnom tehnikom
  • Mihaljević
    10k
    1. Matanović ne vrijedi kao lijeva noga Petkovića, bez obzira na gol.
    2. Perišić je još dobar igrač, forma iz Hajduka je opravdana, jer oni nemaju pojma o vraćanju stare forme nakon teške ozljede, spasio se odlaskom u Nizozemsku.
    3. Mario Pašalić nema šta raditi u prvih 11, tehnika 0, tranzicija 0, nit' igra obranu, nit' napad, Pero Sučić je prava opcija za tu poziciju.
    4. Baturina je bolji igrač od L. Sučića.
    5. Fali jako Stanišić i sustav sa 4 iza, ovaj sustav samo igraju ograničene reprezentacije bez dobrih bekova/krila.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sad sam na tekmi i opet me neće na reprezentaciji bit 10 godina. Kakvi sve likovi ovdje. Susrqmlje me hvata
  • Maksim Maksimirski
    5.7k
    Baturinu stavi protiv Portugala u gostima kada se zna da ćemo popušiti. Sada ga (na vrhuncu forme) ne stavlja na njegovom terenu protiv Škotske gdje bi se sigurno bolje snašao.

    Pašalić, Perišić igraju jer su dobri prijatelji sa Lukom pa ih on onda rodijački tipično hrvatski uvali preko veze u igru. Za dinamove igrače će se naći vrlo malo mjesta u ovakvoj konstelaciji snaga.
  • Dinamo iznad svih
    17
    Sto se tice reprezentacije, samo gostovanja
  • miro
    4.5k
    1/1 isti dojam, još kad ovog spikera čujem...
  • Marley
    1.8k
    Jedno nepopularno: Josip Sutalo je bolji stoper nego Josko Gvardiol, kad je u pitanju repka.

    Josko me razocarava iz utakmice u utakmicu u reprezentativnom dresu. Jednostavno od takvog igraca ocekujem puno vise. Pa kom pravo, kom krivo.
  • Maxova dijagonala
    743
    Kako me je komentator trzno...govori Petar Sučić i Martin Baturina ja mislio reć će ulazr u igru kad on neke gluposti priča.
    Užas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.