• Zagi
    7.9k
    Perisic igra kao da staviš nekog trenera u 11 na 11 na treningu kad fali igrač.Miro Vugrinec

    Haha točno to.
    Ali asistirao je i sada je zacementiran u prvih 11 bar dvije godine, a onda ćemo vidjeti.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Počeo sam gledat negdje od 30. minute. Nisam niš posebno vidio ni od nas ni od Škota. Nevjerojatno mi da jedan profesionalac onako promaši loptu u 16 kod gola. Sreća da smo odmah zabili inače bi bilo čupavo.
  • Big Daddy
    1.3k
    Sva sreca da je ova Skotska ekipa za onu stvar, inace bi od svake normalne ekipe veceras dobili batina. Za ovo netko mora odgovarati!
  • Maxova dijagonala
    742
    Dalicu sta se ceka di su Petko,Budimir i Baturina?
  • prefontaine
    724
    Evo i od mene jedno nepopularno mišljenje, pa kome pravo kome krivo.
    Ne znam tko vodi navijanje, rekao bih da ga ne vodi nitko, ali odavno, ali baš odavno, to na televiziji nije izgledalo jadnije i očajnije. Užas je slaba riječ.

    Odoh se sad spremat za Plavu noć, jebeš ovo
  • Maxova dijagonala
    742
    Perišiću samo piva fali nakon utakmice da upotpuni svoju veteransku partiju
  • jedan u nizu
    8.5k
    Evo i od mene jedno nepopularno mišljenje, pa kome pravo kome krivo.
    Ne znam tko vodi navijanje, rekao bih da ga ne vodi nitko, ali odavno, ali baš odavno, to na televiziji nije izgledalo jadnije i očajnije. Užas je slaba riječ.
    prefontaine

    vise se nikad ne smijemo rugati poljudskoj ili osjeckoj atmosferi.
    Bar sto se reprezentacije tice.

    Moramo se jednostavno naviknuti da ce ovakva atmosfera biti uvijek uz repku, gdje god igrali.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Ja mislim da nije do navijanja nego je smanjen zvuk od strane nove tv. Ni Škoti se ne čuju a sumnjam da oni šute. Naravno na poljudu je pojačan zvuk, opet taj Maksimir.

    Kad se jave momci koji su na tekmi dat će nam najbolji odgovor.
  • Brusa
    1.6k
    nema navijanja.
  • M94
    1.3k
    Govorite šta hoćete al Perija zakuhao oba dva gola.
  • Nolifer
    8.2k
    Kraaaamaaaaaaaa
  • prefontaine
    724

    Asistencija mu daje još 4 utakmice kredita.
    Zakuhavanje/predasistencija mu daje još 2 utakmice kredita.
    Suma sumarum, Perija je sljedećih 6 utakmica starter.

    I neka je, one doli to boli više nego išta. A čim njih boli, meni godi.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    DĆC i Modric večeras dva naša najbolja igrača. Baturina dosta svježine unio naprijed, al Petković i Budimir skupa su ko lolek i bolek, ne zna se koji pije koji plaća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.