• Dudu
    2.6k
    Svaka mu čast, trudi se svaku utakmicu, ne bira.

    Ako bude neke promjene formacije za Shakhtar, definitivno prvi pick za ulazak u prvih 11.
  • immerwieder
    1.2k
    mogel bi biti uzor svim našim balavanderima koji se umisle da su igračine, pa završe po almeriama, jangcekjangima i slično, dečko ispal iz rotacije, ali očito zalaganjem na treningu napravil iskorak i trener kao bjelica to jasno cijeni
  • Neki tip
    19k
    Izgleda da mu još malo fali u obrambenom dijelu, kad ne igra LP, jer napadački je zbilja u odličnoj formi..

    Protiv Shaktara ga očekujem.

    Podsjeća me nekako na Oršića. Nije ta kvaliteta, ali onako, likom, pristupom, jednostavnošću, skromnošću. Baš timski igrač.

    Ne treba nas čuditi - odabrao Nenad Bjelica.
  • marcio amoroso
    32k
    Meni je on ok ali je spor. Stvarno upada u oči.
  • Neki tip
    19k
    Ma je, stoji, spor je, ali zahvalan je igrač. Ne drami, ne bira, ne glumi, a ima kvaliteta. Sigurno ne da bude nositelj igre, ali za širinu kadra, HNL, Europu kad ga ide - svakako.
  • marcio amoroso
    32k

    Ma da, neki petnaesti ili šesnaesti igrač u kadru može biti.
  • xavier
    11.1k
    Kadzior ima stvarno odličnu "nogu". Opasan udarac i još bolju visoku loptu. Kako definitivno nije igrač koji "bira utakmice", to je dovoljno da radi razliku na HNL (da ne govorim protiv niželigaša) razini.

    Što se tiče europskih utakmica, nezgodno je što je dosta spor igrač, a to se na žalost nikako ne uklapa u koncepciju onog što Bjelica želi od igrača u tim utakmicama. Kako sam već napisao, kad bi u nogometu bile dozvoljene izmjene kao recimo u košarci ili rukometu, Kadzior bi bio idealan da ga se uvede prilikom bilo kakvog prekida.
  • Jaro
    5.4k
    19 asista i 14 HNL golova od kad je dosao - nije lose za 14og ili 15og igraca momcadi :D
  • Majki2111
    2.6k
    Potpisao novi višegodišnji ugovor. Službeno.
  • Eduardo
    17.3k
    na koliko godina, po kojim uvjetima ( :yum: )?
  • Majki2111
    2.6k
    Evo na 3 godine potpisao.


    Desna krila Hajrović, Kadzior, Kastrati, Atiemwen
  • Baneki
    717
    Gdje si to pročitao? Iz sportskih?
  • Majki2111
    2.6k
    Na fejsu. Igrač sam objavio.
  • Nino Bule
    11.3k
    Da mi je znat kakve im rikverce hajrovic daje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.