• LovroZG
    1.3k
    Pa on je već godinu dana njihov reprezentativac.
  • Eduardo
    17.3k
    Jučer je još jednom potvrdio da nije igrač za jače utakmice. Nema brzine, nema dribling, nema lucidnost pa stoga ni sposobnost da nešto sam kreira ili iz ničega stvori nešto za sebe ili suigrače. Ne bih imao ništa protiv da nas napusti nakon ove sezone i da se umjesto njega potraži neko kvalitetnije riješenje kao nadopuna Hajroviću na desnoj strani.
  • dinamo vitez
    214
    Otkad je Hajduk velika utakmica :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam, mislim da on može još i bolje. Koristan igrač za rotaciju ako ništa drugo. Recimo imam osjećaj da bi on u onoj Kekovoj šampionskoj Rijeci bio među najistaknutijim pojednicima.
  • Eduardo
    17.3k
    Mislio sam napisati da je Kadzior u zadnje vrijeme van forme, a onda sam shvatio da on ubiti nikad nije ni bio u nekoj naočitoj formi, samo mu je lijeva noga funkcionirala dosta bolje od desne. Sad više ni to nije slučaj
  • Bosna86
    11.6k
    Nije nesto talentiran, ali je zato spor
  • marcio amoroso
    32k
    Momak ima svoje kvalitete ali su nedovoljne za dinamo. Uvjeren sam da Bjelica vidi to a još sam uvjereniji da će se naći neki kebabspor da ga na osnovu brojki koje nisu loše kupi.
  • Eduardo
    17.3k
    Kadzior zabio sinoć protiv Izraela.

    giphy.gif
  • Eduardo
    17.3k
    Kadzior odlično igra na novoj poziciji (igrao je i prošle sezone nešto malo) u veznom redu. Puno je korisniji nego na krilu jer za krilo niti ima brzinu niti dribling. Ovdje mu te mane puno manje dolaze do izražaja. Good job Bjelica :up:
  • Beowulf112
    301
    Nas beckham za siromasne :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Jel itko skuzio, meni se nakon Karlovca i ovog danas cini da je Kondzo jako popravio igru desnom nogom.
  • Hipo
    406
    Baš mi je drago da se poljak vratio u prvih 18 i da je opet starter u hnl-u koji nam je opet postao važan kako i treba bit.

    Gol za vodstvo u kranjči ga sigurno vraća u kadar repke.
  • Infinity
    15.2k
    Sta mu je? :rofl: Kondzo u top formi, trpa redovno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.