• deda
    27.6k
    Bravo kondore, svima nama totalno šokantno pozitivno iznenađenje
  • Eduardo
    17.3k
    Idem sad možda malo predaleko, ali me zanima zna li tko koliki je rekord u asistencijama u jednoj sezoni HNLa?
  • Blaz
    350
    soudani sa 16?
  • Eduardo
    17.3k
    @Blaz stvarno ne znam, ali moguće. Morat ću googlati kasnije ako ima negdje taj podatak. Ako se nešto nepredviđeno ne dogodi do kraja sezone ovaj čovjek ide na 20+ asistencija sigurno.
  • Infinity
    15.2k
    Od sezone 06/07 na ovamo najvise asistencija je imao Soudani u sezoni 14/15, njih 15 komada. Imao je jednu u EL pa se spominje ta brojka od 16.

    Za starije podatke se treba malo vise potruditi, a mogu pokusati i to naci kasnije kad uhvatim vremena.
  • xavier
    11.1k
    Postoje li uopće službene HNL statistike po pitanju asistencija ili oni tu nisu ni vodili?
  • deda
    27.6k
    Ne vjerujem da je asiste netko prije evidentirao.
  • 000
    941
    Konacno je i Conngior dosao na radar (zasluzeno!) novinara. Do sada je bio neka vrsta hidden gem-a za nekoliko entuzijasta i ljubitelja modrog kluba.


    Golovi Damiena Kadziora

    8. kolo: Dinamo - Inter 5:3
    - zabio za 5:3

    12. kolo: Slaven Belupo - Dinamo 0:2
    - zabio za 2:0

    Asistencije Damiena Kadziora

    3. kolo: Dinamo - Slaven Belupo 2:1
    - asistirao Hodžiću za 1:0

    4. kolo: Dinamo - Osijek 2:1
    - asistirao Theophileu za 1:0

    7. kolo: Gorica - Dinamo 0:1
    - asistirao Olmu za 1:0

    8. kolo: Dinamo - Inter 5:3
    - asistirao Leškoviću za 1:0
    - asistirao Petkoviću za 3:3

    10. kolo: Rudeš - Dinamo 0:3
    - asistirao Budimiru za 2:0

    11. kolo: Istra 1961 - Dinamo 1:4
    - asistirao Ademiju za 1:3

    12. kolo: Slaven Belupo - Dinamo 0:2
    - asistirao Budimiru za 1:0

    Ključni potezi Damiena Kadziora za golove Dinama

    6. kolo: Dinamo - Rijeka 1:1
    - ubacio s desne strane nakon čega je Escoval pogodio vratnicu svoga gola, a Gavranović loptu poslao u mrežu (za 1:0)

    11. kolo: Istra 1961 - Dinamo 1:4
    - tukao nakon uigrane akcije iz prekida, branič Istre je njegov pokušaj zaustavio ispred gol-linije, a onda je loptu u mrežu poslao Gavranović (za 2:1)

    https://www.goal.com/hr/vijesti/dinamo-kadzior-hnl-europska-liga/wuhqhr3dfrmp1ezclwm4eriy2
  • Infinity
    15.2k
    Sad mi je malo kasno, al volio bih da sam od prvog kola pratio svaki njegov potez i da imam statistiku svakog centarsuta. Bas me zanima koliko puta je pronasao suigraca i slicno. On mi je definitivno najzanimljiviji igrac za tako nesto ispratiti. Mozda bih imao sad volje ubuduce pratiti, ali da postoje snimke pa da s vremenom do kraja sezone i to pogledam kad stignem.
  • deda
    27.6k
    Nije kup u Zelini neka utakmica, ali eto mali Poljak je počeo i zabijati, dapače 3 gola u 4 dana. Trenutno je uz Gavrana naš jedini igrač sa 12 bodova ukupno u sezoni (golovi + asisti). Niti u snu od ovog dečka to nisam očekivao.
  • Infinity
    15.2k
    Ja kad sam mu vidio statistiku na prvu sam pomislio 'fantasticno', pa cak i 'nemoguce da ovakav dolazi u Dinamo'. I onda sam se nakon par trenutaka ohladio drugim podatcima. Njegov maticni klub je Jagiellonia i za njih je odigrao svega par utakmica, 3-5, tako nesto. Prvo je bio na posudbi u trecem rangu gdje je rasturao. Onda je bio u drugom rangu gdje je rasturao. Onda su ga dali potpuno besplatno u drugu ligu gdje je opet rasturao. Onda je konacno dosao do prve lige, Gornik ga je kupio za neku sicu, cini mi se 50-100 tisuca eura. Tu je opet rasturao, izborili su EL, dosli do polufinala kupa i Kadzior konacno dolazi u Dinamo. Mislio sam da mu se mozda posrecila jedna dobra sezona u najvisem rangu i to ce biti to od njega. Ali ne...

    Nejasno mi je da ovakav igrac nije mogao dobiti priliku u jebenoj Jagielloniji. Djeluje mi kao da je on njihov Kramaric ili tako nesto. Al dali su ga za 0€ u drugu ligu. Decko mi djeluje da je bas preko trnja isao do Dinama. Sto bolje igra sve mi je simpaticniji.
  • 000
    941
    Usporedba teledirigiranih centarsuteva koje je @BluePhone67 spominjao:

    Jq4mPD.gif
    86G59l.gif

    Ne znam, mozda je samo do zutog dresa, ali njih dva se nalaze zatvorenih ociju. Cak i golmani isto reagiraju. Nevjerojatno.
  • deda
    27.6k
    Bravo Cavalera. Prokleto jednostavno, da jednostavnije ne more biti.
  • BluePhone67
    3.2k
    Nikada mi nije bilo jasno zasto krilni igraci i bekovi doslovce moraju doci do korner zastavice da naprave cantrasut na napadaca npr. Sve je tako jednostavno i zorno prikazano na ova dva skoro identicna videa, samo trebas imati ideju, automatizaciju, sablonu i naravno dobar ili odlican asist i igraca koji ce to sve popratit.
  • marcio amoroso
    32k
    Kadzior pozvan u reprezentaciju Poljske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.