• BBBaranja
    2.6k

    Prošlo skoro 5 god kak sam ju uzeo,mislim da sam imao garanciju na 3 god,bacio sve nakon isteka..
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Livaja povezan sa kriminalcimaIstinaZaDinamo

    Pa šta si mislio da igra u hajduku iz ljubavi? :rofl:
  • Mihaljević
    10k
    GOvngJiWUAA6jWW.jpg
    Počivaj u miru! :pray:
  • Crni
    44
    Ne baljezgaj. Kakav zakon, odakle ti to?
  • Droljo
    8.3k

    Ma probam 100% vrećice ionak mogu iskoristiti sa drugom vakumirkom ak nebu delalo. Tnx
  • prefontaine
    698
    Ime kao ime nije zabranjeno, ali matičar ima pravo odbiti to ime jer asocira na nešto loše.

    Tako da Adolf prolazi bez problema, alo ako netko želi djetetu dati ime Adolf Hitler, gotovo sigurno će biti odbijen. Što je i logično.
  • Noel
    6.5k

    Nikakvo baljezganje, Adolf je u Njemačkoj zakonom zabranjeno ime. Malo proučit i u školicu..
  • Droljo
    8.3k

    Ajd kad uhvatiš vremena vidi na samoj vakumirki naljepnicu iza. Ovo mi suludo izgleda. Po ovome moja je 125w snage a ona prva iz pevexa 1300w dok bi tvoja trebala biti preko dvije tisuće watta. Ako je tako detektirali smo problem.
    IMG-20241010-WA0000.jpg
    Edit: sulud sam ja jer sam krivo vidio. Ova od 79 eura je 130w (a ne 1300). Svejedno me zanima snaga tvoje...
  • Crni
    44
    Ne nije. Zabranjena je kombinacija “Adolf Hitler”, a ne ime “Adolf”.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Nikakvo baljezganje, Adolf je u Njemačkoj zakonom zabranjeno ime. Malo proučit i u školicu..Noel

    Imaš link za tu školicu?
  • Noel
    6.5k
    Adolf ne možete dati ime kao svako drugo u Njemačkoj. Zakonom je uvjetovano da morate tražit državu da dozvoli da nazovete dijete Adolf što je skoro nemoguće i ravno da dobijete na lutriji. Morate imat ozbiljnu obiteljsku poveznicu da je 10 predaka nosilo ime Adolf da bi država dozvolila to ime. Kad i ako se to dogodi samo kao drugo ili treće ime.
  • badjibadara
    3.3k
    Adolf je u Njemačkoj zakonom zabranjeno ime.Noel

    Zanimljivo da nije bilo zabranjeno u jugoslaviji, čak ni nakon ww2, recimo 1949.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Evo ja u ovo vjerujem. Btw o kojem se zakonu radi?
  • Noel
    6.5k

    Odi tamo,napravi dijete pa probaj. Vidi kaj ti vele i koji je zakon u pitanju. Pa onda vjeruj il ne vjeruj. Tak je najbolje.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Odi tamo,napravi dijete pa probaj. Vidi kaj ti vele i koji je zakon u pitanju. Pa onda vjeruj il ne vjeruj. Tak je najbolje.Noel

    :grin: :rofl:

    Ok, dobri argumenti. :up: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.