• Krizy
    44.4k
    Imam 4 sestre i jednog brata, svi prate Dinamo i kako svi lajkaju Bernaueru story, javio se jednoj i pitao:"Koliko vas ima [prezime], jeste blizanke ili šta, svaka druga osoba s tim prezimenom :lol: ?"
  • maksimirski istok
    236
    za igrača Dinama kazes balvan, razmisli malo prije nego napišeš.
  • prefontaine
    670

    Čuvaj ti sestre, zajeban je Maxime. Iz Mire đavli vire.
  • plavi devet
    312
    previše si informacija dao, neki dobar analitičar kao ti lako će doći do tvog prezimena haha
  • Krizy
    44.4k
    Ma već se moglo to lako izvući iz dosadašnjih informacija, nije mi više ni bitno :lol:
  • don
    6k
    Uzimat minute Torrenteu i Perkovicu da se ovaj balvan vrati u "formu" :vomit:NitkoBitan

    ovo je ono o čemu mi neki pričamo, ništa protiv tebe @NitkoBitan, ali da je ovo napisano za Maxa forumom bi zavladala histerija sljedećih 5 dana. Pogotovo kada uzmemo u obzir koliko je Perić više dao za Dinamo od Bernauera.
  • deda
    33k
    Namjerno sam ostavio ovaj upis od @Nitkobitan i nisam ga banirao čisto da ukažem na licemjerje kojem su svi ljudi skloni. Baš si sramotan upis stavio. I to na ovoj temi. :vomit:
  • NitkoBitan
    18k
    Imao sam ja i prije pik na Dinu Perica i Boska Sutala i redovno im davao epitete koji nisu prelazili u vrijedanje nego su bili tu kao humoristicne opaske (tada to nikome nije bio problem).

    Ocito sam pogrijesio moment i mjesto ostavljanja upisa s obzirom na to koliko su ovih dana svi osjetljivi zbog novinarskih komentara i opaski. Sad da je smrtni grijeh i vrijedanje nazvat nekog igraca panjem, drvom ili slicno... nisam znao.
  • NitkoBitan
    18k
    Iziritiran sam time da covjek prima 400-500k godisnje a ne sjecamo se kad smo ga zadnji put vidjeli na terenu. Prije 9-10 mjeseci doktor kaze da mu je sve u redu sa koljenom, ozbiljniju ozljedu nije imao i on tek "danas" u konkurenciji za neku utakmicu?

    Ozljeda Dine Perića nije teža, otišao je iz Rovinja i na pregled kod dr.Nemeca, pregledi nisu pokazali ozbiljnija oštećenja koljena i Perić normalno nastavlja s treninzima.Krizy

    Vise puta sam znao pitat kaj je s njim, koji su planovi i zasto nema raskida ugovora i slicno... stvarno vise ne znam na koji nacin da izrazim svoje nezadovoljstvo kada argumenti ne dopiru ni do koga. Vas ocito vise smeta "granican" epitet nego kaj netko koristi klub kao kravu muzaru.

    Peric je placeniji od KTCa, Maxa i Torrentea, odnosno od stopera koji su "tu" i koji sluze svrsi. Mislim kaj vise rec...
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nemoj biti Paunovic iz filma "Karaula"
    Taj je stalno nesto bio bitan al kad je trebalo, plac i bezanija
  • NitkoBitan
    18k
    Taj je stalno nesto bio bitan al kad je trebalo, plac i bezanijaDinamosaur

    Zabrijao si ti stari. Prvo i prvo ne da mi se prepirat po internetu a kao drugo stojim iza onog kaj kazem, Peric je balvan. I da, ne bojim se banova tak da molim jedan od 7 dana za vrijedanje igraca :grin:
  • mali M
    5.3k
    ti buraz briješ, Max ne griješi apsolutno niti mrvu više od naših ostalih stopera i obrambenih igrača općenito. Zašto ti i tebi slični njemu broje svaki pokret na terenu je za drugu vrstu analize. Jednostavno ga prezirete bez nekog objektivnog razloga. Naravno da ću usporediti sa greškama recimo Ademija jer ovo nije natjecanje tko je više dao za Dinamo nego povučena paralela da svi griješe, a neki od nabrojanih i kardinalno i konstantno. To što ti i tebi slični pokušavate to sakrit iza zasluga za Dinamo, što nema apsolutno veze sa temom, samo govori kako zapravo neki kvalitetni argument niti nemate... Stoper griješi... Kako ste analitnični, baš ste me razuvijerili... :roll:
  • San Lorenzo
    16.1k
    Uzimat minute Torrenteu i Perkovicu da se ovaj balvan vrati u "formu" :vomit:

    Cudi me da se nije nasao na popisu igraca kojih se treba rijesit. KTC, Mmaee, Perkovic, Max, Torrente... pokriveni smo i previse
    NitkoBitan

    Neće uzimati minute Torrenteu i Perkoviću, ali poznavajući Bjelicu koji voli da je obrambeni igrač prvenstveno dobar u obrani, očekujem da zdravi Perić u hijerarhiji bude ispred Bernauera...u jedinoj Bjeličinoj utakmici u kojoj je na raspolaganju inao više stopera nego što mu je trebalo, Bernauer je bio taj koji je bio na klupi.

    I btw. Perić je sa 'ogromnih' 500k eura plaće odradio 12 utakmica grupne faze LPa...ne sjećam se nekih kriminalnih izdanja u tom periodu.
  • badjibadara
    3.3k
    zdravi PerićSan Lorenzo

    Zdravi Perić danas je skoro kao neko mitološko biće, već lagano ulazi u legendu.

    Koliko god nam bili simpatični, trebamo boljeg stopera od svih koje imamo u kadru.
  • Jaro
    7.5k
    Iziritiran sam time da covjek prima 400-500k godisnje a ne sjecamo se kad smo ga zadnji put vidjeli na terenu.NitkoBitan

    nit si je on dao tih 500 tisuca, nit je balvan... Dosao je do reprezentacije kad je bio kontinuirano zdrav. Nije on niti kriv kaj je sklon ozljedama. Tebe iritira njegovih 500k pa je zato ok vrijedjat ga - reci za igrac da je balvan nije kritika vec pljuvanje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.