• Jaro
    7.5k
    ja bi tim "ustrajnim" pljuvateljima jednostavno ukinuo akreditacijemali M

    a Kaj jurisicu znaci akreditacija? Pa on clanak napise bez da je pogledao sazetke, a ne bio na utakmici...
  • mali M
    5.3k
    ma jasno, zato i kažem da je strategija odgovornih u Dinamu zapravo naispravnija, samo ja nisam na njihovom mjestu i vodim se čistom emocijom pa onda ono... sve pet
  • Pop corn
    8.6k
    Klub je stao u obranu Maxa, ne samo onom objavom na društvenim medijima, već i potezom nakon kojeg je tekst (iako to nije zatraženo jer se cenzura nece tražiti nikada) uklonjen. Mislim da javni forum nije mjesto gdje će se pisati što se napravilo iako se nije išlo preko granice normalnog ponašanja, ali opet ne moramo ni mi otkrivati legitimno taktike obrane.

    Isto tako klub je ovim intervjuom stao u obranu jer nema više skrivanja već aktivne obrane. Prije bi se trpilo, mi nismo tog stila, Maxu se prvom ideja intervjua svidjela i rekao je sto je imao.

    I tu nije sada stvar Maxa, već ako se pusti da to prode na njemu sutra će netko drugi ići. Dakle, ovo je pokazatelj i kako se ne može udarati bilo koga ispod pojasa. Kritike ok, ako su utemeljene i argumentirane, ali tjeranje igrača i neka financijska oštećenja neće ići.

    Max je završena priča, nažalost doći će neka nova. I reagirat će se kako mislimo da je najbolje.

    Ali da ćemo im braniti pravo da rade, to ne smijemo zbog identiteta velikog kluba što je Dinamo. Ima iznad svakog novinara i urednik i glavni urednik i uprava i znat će se obraniti.

    Na kraju će se vidjeti tko je ispravan, tko nije. Vrijeme sve pokaže.
  • The Undertaker
    5.6k
    Najbolji odgovor svim tim kvazinovinarima je pljesak koji će Bernauer dobiti na sljedećoj domaćoj utakmici. Bjelica jedino ima zadatak da ga izvadi prije kraja utakmice. Ostalo je na nama.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Bjelica jedino ima zadatak da ga izvadi prije kraja utakmice. Ostalo je na nama.The Undertaker

    Ili da ga uopće stavi u ekipu. U VŽ nije dobio ni minute.
  • Nino Bule
    13.9k
    Maxa tribine vole, ne treba se nitko na klupi dinama oko toga brinut i radit teatar od toga, igrat ce ako to zasluzi treninzima i odgovara taktickim zahtjevima.
  • Captain America
    17.8k
    Mnogi ističu trud i osobnost Bernauera kada žele opravdati neke njegove poteze na terenu. Zanimljivo da se nisu tako trudili opravdati domaće dečke poput Darija Špikića nakon PAOKa i Marka Bulata i Boška Šutala nakon lošeg jesenskog djela prošle sezone.

    Možda i najbolji primjer good guya koji je ostavljao srce na terenu je Sandro Kulenović pa je ovdje bilo natjecanje ko će se kvalitetnije posrati po njemu prije 13 mjeseci kad je najavljen njegov povratak.
  • Danko
    1.1k

    Nitko od navedenih nije bio izvrgnut novinarskom orgijanju ni blizu kao max .
  • Zg123
    372
    al najjaca su mi opravdanja za njegove losije partije i nekvalitetu da se trudi, da je dobar decko i da je profesionalac, mislim najbolje uz sve igracke mane koje ima da uz sve to nije profesionalan i radisan jbt zamisli radi svoj posao profesionalno za koji prima finu placu i mi bi se sad tome kao trebali diviti. I da skinuo je loptu sa crte na Poljudu i sad bi mi trebali pasti na guzicu zbog toga i biti mu zauvijek zahvalni

    Jos ekipa ima obraza usporedjivat njegove greske s nekim greskama Misica, Ademija, Sutala i ne znam ti koga sve ne koji su godinama okosnica ekipe pa strasno nesto.
  • The Undertaker
    5.6k
    Ok, neka ga ubaci zadnjih 5 minuta. Mislim da ćemo ove sezone dosta igrati 3-5-2 tako da će biti mjesta za sve.
  • Maxova dijagonala
    724
    Nije Max meta koliko čovjek koji ga je doveo. Tu sva priča počinje i završava...Max je više idealno sredstvo za indirektno napadanje Darija Šimića.
  • San Lorenzo
    16.1k
    S Bernauerom se ide iz krajnosti u krajnost, za jedne je odličan stoper, za druge je lopata i kikser...što se mene tiče, zdravi Dino Perić je za njega prime Walter Samuel.
  • ShanKu
    807
    samo nek se Dino Perić vrati u formu polako... :ok:
  • Nino Bule
    13.9k
    Pa dino peric i bosko sutalo nisu mogli minute dobit proslo proljece kad smo osvojili prvenstvo, nema teoretske sanse da ce klub dat 10 utakmica kontinuiteta pericu sto je neki minimum da se dovede u kakvu takvu formu, ako se vec na nekog od otpisanih tipuje vjerujem da ce pod bjelicom mali perkovic dobit prilike na stoperu jer se na njemu moze nesto i zaradit
  • NitkoBitan
    18k
    samo nek se Dino Perić vrati u formu polako...ShanKu

    Uzimat minute Torrenteu i Perkovicu da se ovaj balvan vrati u "formu" :vomit:

    Cudi me da se nije nasao na popisu igraca kojih se treba rijesit. KTC, Mmaee, Perkovic, Max, Torrente... pokriveni smo i previse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.