• blubach
    322
    Namjerno sam ostavio ovaj upis od Nitkobitan i nisam ga banirao čisto da ukažem na licemjerje kojem su svi ljudi skloni. Baš si sramotan upis stavio. I to na ovoj temi.deda

    Zanimljivo, riječ balvan je uvreda, a....

    Ne budite da ne kažem šta. Ako je riječ konj takva uvreda onda stvarno. Evo mene slobodno zovite konj.deda

    Sorry deda, morao sam jer je i ovo poprilično licemjerno :D Općenito mislim da bi ljudi trebali prestat bit osjetljivi kad im to paše, a kad ne.

    Što se tiče Perića, nije tema, ali ne bih rekao da je balvan kad je u formi, čak bih rekao da bi bio u prvoj ekipi kao nekada.
    Ali činjenica je da zbog zdravlja on nije više za profesionalni nogomet i da ne bi trebalo produžiti njegov postojeći ugovor tako da bi svakako radije imao Maxa da se nauči riješiti svoje mušice pa možda s vremenom i on postane jako bitna karika naše obrane...
  • emreli21
    55
    Mozda grijesim, ali Bjelica nikad nije volio fizicki slabije stopere. Pa pozuruje povratak Perica, vraca mu se Mmaee, zeli dovest Benkovica. A ocito je kako su Theophile i Torrente ispred Maxa. Drag mi kao osoba, nije me jos uvjerio da je kvaliteta vise za Dinamo ‍♂️
  • deda
    33k
    Ponavljam svi smo mi licemjeri ponekad samo su neki pizde koji to ne žele priznati.
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Što god tko mislio, što se god provlačilo, Dino Perić je obilježio najljepši period "mog" Dinama u ovih gotovo dvadeset godina od kad ga pratim. Zajedno s Oršom, Petkom, Teom, Livijem...

    Njegov opus u plavom dresu će zauvijek obilježiti slika nakon Shakhtara. Ni manje ni više.

    Pojedinci će se morat dobro oznojit da ostvare ono što je on u Dinamu.
  • Zg123
    372
    nije problem pogrijesiti, pa svi mi grijesimo bilo u poslu ili necem drugom, niti ja prezirem njega ili bilo kojeg igraca Dinama. Po mom misljenju on nema kvalitete za Dinamo i to je to, lose se postavlja i fizicki je preslab, uzasno je nepouzdan i ima prevelike oscilacije u igri.

    Daj Boze da ja grijesim ali mislim da smo imali dovoljan uzorak tekmi da vidimo sve njegove mane i vrline, ali dobro vidjet cemo kako ce kotirati kod Bjelice pa ce nam sve biti puno jasnije
  • Blueshadow86
    1.8k
    zeli dovest Benkovicaemreli21

    Odakle sada ovo? Pa prije 5 dana je rekao kako ima na raspolaganju 6 stopera i da uopće ne gledaju Benkovića i da nema potrebe za dovođenjem bilo kojeg stopera.
  • emreli21
    55
    a nagađam, ali... doveo ga u Trabzonspor, obožava ga kao igrača, domaći dečko i trenutačno slobodan igrač...
    Iskreno, bilo bi mi jako čudno da ga ne uzme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.