• ShanKu
    812
    Znači oko 3.217.500...sve zajedno
  • Droljo
    8.3k
    Trebam neki vakumator (za špek i kobaje). Dajte neke prijedloge iz iskustva jer imam (imao, u smeću je) onaj iz lidla za 200 kn i radio je prvu sezonu i ubio me u pojam sada. Sad budem pametniji pa ću uzeti neki bolji. Valjda
    Budem i sam istražio na netu šta se nudi ali lakše je ako netko ima dobrih iskustava sa nekim proizvodom da znam od kud krenuti...
  • BBBaranja
    2.6k

    Status vakumirka iz Pevexa,prije par godina kupljena za nekih 500kn sad vjerujem da je prek 100e.
    Za svoje osobne potrebe prezadovoljan.
  • Droljo
    8.3k

    Ak vidiš po slikama (ili po modelu) koja bi to bila od ove 4?

    Screenshot-2024-10-09-20-56-21-159-edit-com-android-chrome.jpg

    Screenshot-2024-10-09-20-56-35-545-edit-com-android-chrome.jpg
  • BBBaranja
    2.6k

    Ova za 159e..bome je fino poskupila
  • Droljo
    8.3k

    U jebemti. Čekam sutra, možda neko još ima nešto... Ne žuri mi se :lol:
    Skupa mi je ova.
  • BBBaranja
    2.6k

    Ni ja nebi dao te pare za vakumirku,kakva god ona bila :grin:
  • prefontaine
    698

    Koje si vrećice/folije koristio s tom iz lidla?
  • Droljo
    8.3k

    Gorenje brijem. Al nije do vrećica. Zavakumira mi tri salame i više neće. Pa probam za koji dan i jednu zdere pa niš. Slab motor, loš proizvod. Smeće
  • Droljo
    8.3k

    Usporedio onu naj jeftiniju (sa slika gore) i tu tvoju i kao obje imaju podtlak 750 mbara tak da razlika (uz razne senzore i sl.) može biti samo u snazi motora. Ova jeftina je 1300w a za tvoju nisam našao. Ak ti je pri ruci baci oko na kutiju pa javi. Tnx
  • Guinness
    2.2k
    Trebam neki vakumatorDroljo

    Ako ti nije hitno, preporučio bi ti da pričekaš idući mjesec jer će dosta trgovaca imati takve stvari na popustu.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k
    ...

    Livaja ili Bubić

    Dao mu je kontakt osobe u Zagrebu od koje će preuzeti to vozilo, koje je on i preuzeo 9. rujna 2020. godine. S vozilom se vratio u Split, a Petrak mu je, kazao je u iskazu, objasnio da će to vozilo “ići na ime nogometaša Marka Livaje ili Davora Bubića iz Solina”.

    Bubić je, navodi se u optužnici USKOK-a, u transkriptima telefonskih razgovora i razmijenjenih poruka preko kriptirane SKY/ECC aplikacije s Petrakom komunicirao kao korisnik kodnog imena “Popaj”.

    Nakon toga se Frano sastao s Livajom i Bubićem iz Solina radi dogovora oko plaćanja carine i registracije vozila, te je “Mercedes” i registriran na Livajino ime, iako nogometaš nema vozačku dozvolu. Proveo je postupak carinjenja tog vozila, a radi registracije ga odveo u Stanicu za tehnički pregled u Splitu u Hercegovačkoj ulici, nakon obavljenog tehničkog pregleda vozilo je preuzeo Bubić.

    Marku Livaji se danas okrivljeni narkobos Petrak predstavio kao povratnik iz Njemačke i građevinski poduzetnik koji ulaže u nekretnine.

    Nerealizirana suradnja oko kuće u Rogoznici

    Našli su se sedam do osam puta te su bili na piću u Solinu i Splitu, a Petrak je Livaji predlagao poslovnu suradnju vezano za izgradnju kuća za odmor u Rogoznici, no to se nije realiziralo.

    – Negdje početkom 2021. godine Petrak je preko Bubića tražio da se sastanemo i tada je zatražio da mu pozajmim novac za kupnju neke zemlje u Muću. Sklopili smo ugovor o pozajmici, a dogovor je bio da će mi vraćati mjesečno pet do šest tisuća eura od najma objekata koje izgradi na tom zemljištu. Kroz neke dvije i pol godine, koliko mi je poznato, nije mi vratio ni jedan euro, niti na račun, a niti na ruke. Zato sam Bubića pitao šta je s tim, a on mi je rekao da Petrak ima problema s nekakvim željezom na gradilištu pa da nije mogao početi proces izgradnje objekata.

    Petraku sam pozajmicu dao preko svog računa, a nakon toga smo se susreli još jednom ili dva puta i to jednom na proslavi 18. rođendana njegova sina u restoranu “Rusulica” gdje sam bio pozvan kao gost. Petraka nakon toga više nisam vidio – kazao je Livaja istražiteljima USKOK-a.

    Potom je detaljno pojasnio kako je u njegovo vlasništvo došao “Mercedes S 500 coupe” i to kada se vratio u Hrvatsku 2021. godine. Te je zime počeo ponovno igrati za Hajduk.

    – Trebao mi je auto na par mjeseci jer sam mislio da ću se u Hrvatskoj kratko zadržati. Bubić mi je rekao da ima nekakav automobil iz Njemačke, Mercedes i da je dobar. Tako sam taj auto i kupio negdje u trećem mjesecu 2021. godine za 40 tisuća eura i mislim da je to isto plaćeno preko mog računa. Ne znam sad točno kome sam ga uplatio, ali mislim da se radilo o nekom Nijemcu. Kako je Bubić imao punomoć za moj bankovni račun, nisam siguran jesam li ja uplatio cijenu tog automobila ili je to Davor obavio za mene. Ne mogu se sjetiti od koga sam preuzeo taj automobil, ali je Davor sve sredio oko registracije, a nakon tri, četiri mjeseca Davor je taj auto prodao za otprilike 45 tisuća eura – posvjedočio je Livaja.

    Livaja povezan sa kriminalcima :gasp:
  • masacusec
    3.6k
    Iskreno puca mi kurac za livaju i tovarske mafijoze povezane s četnicima.
  • prefontaine
    698

    Ajd poslušaj me i probaj sa lidlovim vrećicama. Većinom su to silvercrest, al znaju biti i ernesto. Nebitno je koje su.

    Ja sam tu vakuumirku uzeo 2020.,koristim je za vakuumiranje kobasica, slanine, pršuta, svježeg mesa za roštilj, sira, lignji, voća za bebu...doslovno cijele godine je u funkciji. Nakon što sam iskoristio prvu seriju vrećica koju sam kupio uz vakuumirku, isto me je tako počela zajebavati. Dvije kobasice hoće, pa tri neće. Sutra opet one tri hoće pa sljedeće neće. Već mislio vratit, al rekoh možda je do vrećica, jer pod rukom vidim razliku između ovih koje sam kasnije kupio u odnosu na ove iz Lidla. I tako je i bilo.

    Vakuumirka savršeno radi sa silvercrest/ernesto vrećicama/folijama, sa svim ostalim čas hoće čas neće. Što je najčudnije, te silvercrest/ernesto ispadnu i najpovoljnije.

    Kum mi je rekao da radi i sa vrećicama iz Pevexa, kojeg su još jeftinije od ovih, al ne znam koje su u pitanju, mogu provjeriti.

    Uglavnom, moja preporuka je da probaš s vrećicama iz lidla, nećeš puno izgubit, cca 6 eur.
  • ksapi
    2.9k


    Ja imam ovu vakuumirku za 145 od Statusa i takodjer je dobra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.