• Mrvica
    4k
    @deda isprike za nepotpun post. Što se tiče broja to je Hrvatski Crveni križ da ne bude nekakve zabune da je privatna osoba koja će profitirati na račun ovoga. Trebao sam to napisati iznad slike, ali dok sam se sjetio da je nepotpuno vrijeme za edit je odavno prošlo. Još jednom isprike.
  • Paggini
    22.2k
    gw6V9xC.jpeg

    Šalje Ivan Ljubić pozdrave zoni sa fajrunta svadbe u dubrovniku hehhh
  • Probirštift
    365
    Postoji li šansa da će Zona opet raditi svoje majice?
  • Noel
    6.5k

    Znam da je u Njemačkoj zakonom zabranjeno ime Adolf.. Vjerojatno u Austriji nije pa su roditelji iskoristili priliku..
  • scooniepenn
    3.3k
    Ha čuj, znamo odakle je Hićo.
  • NKDZ86
    1.6k
    da li postoji način kako izbjeći plaćanje naknade od banke kod uplata u inozemstvo? kak je najbolje uplatit?
  • Mr Anderson
    8.4k
    da li postoji način kako izbjeći plaćanje naknade od banke kod uplata u inozemstvo? kak je najbolje uplatit?NKDZ86

    U principu ne možeš izbjeći naknadu. Ti eventualno možeš kod plaćanja u inozemstvo staviti opciju da naknada ide na teret primatelja samo to onda povlači neke druge stvari. Ako plaćaš pravnoj osobi u inozemstvo nešto, u 99% slučajeva neće prihvatiti da trošak ide na njihov teret.
  • Kepec
    5.8k
    Evo na instagramu izašao video sa Stojkovićem, Rogom i Pjacom u kojem pogađaju purgerske riječi pa s obzirom da je bila rasprava neki dan odličan video za ispitati znanje.
    Tko nema sve točno nije Purger :joke: (šalim se etičari, najte se odma srdit).
  • Krizy
    44.5k
    Na službenoj stranici Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske objavljen je popis zemalja i broj Hrvata i njihovih potomaka koji u njima žive:

    Sjedinjene Američke Države: oko 1.200.000
    Njemačka: oko 500.000
    Argentina: oko 250.000
    Australija: oko 250.000
    Kanada: oko 250.000
    Čile: oko 200.000
    Novi Zeland: oko 100.000
    Austrija: oko 90.000
    Švicarska: oko 80.000
    Brazil: oko 70.000
    Italija: oko 60.000
    Švedska: oko 40.000
    Francuska: oko 40.000
    Irska: oko 20.000
    Nizozemska: oko 10.000
    Južna Afrika: oko 8000
    Belgija: oko 7000
    Peru: oko 6000
    Bolivija: oko 5000
    Paragvaj: oko 5000
    Urugvaj: oko 5000
    Velika Britanija: oko 5000
    Venezuela: oko 5000
    Ekvador: oko 4000
    Luksemburg: oko 3000
    Danska: oko 2500
    Norveška: oko 2000
  • puxigadjurdja
    1.7k

    nikad ali baš nikad ne bih pomislio da "nas" je više u Brazilu a ne Italiji ili Irskoj.
  • prefontaine
    699
    Ja sam mislio da nas ima i u BiH. :grimace:
  • nemapredaje
    3.4k


    Ok jasno mi je zašto BIH nije uključena (jer su tamo Hrvati entitet, a ne manjina), ali zašto nema podataka za Srbiju? Također nas i u Mađarskoj sigurno ima. Ili se gledaju samo ovi koji su se odseljavali tokom 20./21. stoljeća?
  • Bernard
    556
    Bogme nas ima u Brazilu, pa kako to da dosad nije iskočio neki Ronaldo(ić) i veli pa ono idem igrati za djedovinu...Za naše Argentince i Čileance znamo svi al ovo za Brazil je baš zanimljiv podatak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.