• hardek
    2.9k
    Ako planiramo igrat sa 3 odiza, ići u 2 utakmice sa 4 stopera od kojih je Šutalo načet je zločin. Dalić mora aktivirati još nekog pa makar to bio Prpić
  • Marley
    1.8k
    Erlic se tek vratio nakon ozljede, ali sigurna sam da moze to dobro odraditi, sad protiv Parme je bio fenomenalan. Ali svejedno ne mozes na klupi imati samo jednog i to ozlijedjenog stopera.
    Ili igrati s 2 stopera, sto bi bila steta sad kad je ovaj sustav konacno licio na nesto. Plus, nemas skoro uopce bekova na raspolaganju.
    Tako da ne vidim drugo rjesenje nego pozvati nekoga.
  • Mihaljević
    10k
    Uspoređivati Durdova i Mikićev poziv je u najmanju ruku smiješno, prvo nisu ista pozicija, Mikić nema konkurencije na desnom bočnom, Zvonarek je igrao sa 16 godina maestralno u Belupu pa se nisu vukle polemike zašto ga se ne zove u A reprezentaciju, nema priče da se Durdov trebao pozvati u U21 ali u A reprezentaciji on nema šta raditi.
  • NORTE
    11.7k
    Svatko ima pravo na svoje mišljenje.
    Kako izbornik, tako Istra ili ja.

    Nije Dalić nepogrešiv u izjavama, ali ima pravo izjavit što misli.

    Međutim, svak treba znat di mu je mjesto.
    Još najbolje da će klubovi s dna lige iz koje najbolji klubovi ispadaju od Zire, Ružomberoka i Olimpije imat značaja kad se priča o tome koga će izbornik zvat u repku.

    Nekima stvarno treba crtat gdje im je mjesto.
    Repki je mjesto u nogometnoj eliti na svjetskoj razini, a raznim Istrama pri dnu slabog Hnl-a.

    Nadam se gaženju protiv Škotske.
  • dinamozivivjecno
    2.1k
    ne razumijem zasto hns ne angazira strane suce za svako kolo da budu u svim utakmicama, nisu toliko skupi, a nebo i zemlja u sudenju od ovih nasih sudackih eksperta.
  • NitkoBitan
    18k
    Prosle sezone je angaziranje stranih sudaca izaslo 10-12x skuplje od domacih sudaca, odnosno oko 12k eura po utakmici. 36 kola * 5 utakmica * 12k eura = 2 160 000 eura, nije malo.

    Kao sto stranim igracima nije atraktivno igrat po stadioncicima i livadama Hrvatske tako nije ni stranim sucima neki izazov HNL, pa vidjelo se prosle sezone da se ni po tom pitanju ne mogu dovest top imena stranih sudaca.

    Po meni su strani suci potrebni u eventualnoj napetoj zavrsnici prvenstva, kako u derbijima na vrhu tako i u borbi za ostanak. Nisu nasi suci toliko losi osim pojedinaca a i zamisli situacije da domaci suci ne sude uopce ili sude manji broj utakmica. Okrenuli bi se drugim poslovima (sto bi povecalo ovisnost o stranim sucima) ili bi nedostatak prihoda nadoknadivali na zna se koji nacin (u manjem broju utakmica koje bi sudili).
  • Jos-Optimus
    2.4k
    Pa stari moj, tovari su jednostavno bolesni. Nema drugog objašnjenja, uvijek povlače poveznice sa Ćorićem i Halilovićem, ne shvaćajući da su njih dvojica bili svjetski talenti koji su igrali puno bolje nego taj mali trenutno. Sad se već ljute i što Dalić ne moli Livaju da se vrati. Uostalom, Mikić dolazi iz pogona jedne od najboljih škola nogometa na svijetu koja dokazano izbacuje najbolje igrače. Koja je njima referenca, to što su prvi nakon par kola i što su nas pobijedili na bunker? Nema kod njih razuma...pa vidiš da povlače "korporaciju" nakon greške u korist Rijeke, iako je identična greška napravljena za njih u prvom kolu. To više nije ni dijagnoza
  • Mali Zeus
    13.6k
    Izbornik Hrvatske ima tako nisko mišljenje o hrvatskoj ligi. I to nije ništa novo, to njegovo potcjenjivanje bazne lige je u najmanju ruku čudnu, a s druge strane i štetno jer rušiš vrijednost toj istoj ligi svojim izjavama. A liga je uvijek bila baza repke i uvijek će biti. Na kraju krajeva svi ti igrači koji su sad vani su negdje počeli a 99 posto njih je počelo u tom i takvom HNL-u. Isto tak, uredno zove igrače iz HNL-a, kojima je najveće postignuće upravo golovi protiv Istre, Slavena i Varaždina, a nekima ni to. Po tko zna koji put skače Dalić sam sebi u usta i velim, od onog teškog upadanja i još težeg ispadanja preko da će zvati samo igrače u formi i sad do ovog. U istom dahu to izgovori i pozove Marca Pašalića.

    Što se tiče malog Durdova, trebao ga je Olić pozvati, al nikako Dalić, naravno. Te spike o A repki su smiješne i te neke ankete samo služe da se digne prašina, to zajedno s usporedbama s Mikićem. Naletio sam na neki smiješni tekst Krušelja od 2 pasusa u kojem se kockoglavi standardno pravi pametan i kao duhovit, priča o Rooneyju i još nekima koji su možda prerano krenuli u svojim repkama, a lijeni zaključak lijenog teksta je hoćemo li biti pedagozi ili graditi karijeru. Pa Dražene, ne bi ti to znao, ali i pedagogija je dio gradnje karijere, osobito kod igrača od 16 godina, ali ipak su to neke dublje teme koje ti ne razumiješ.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Zašto bi Olić trebao zvati dečka koji je U-17 da igra za U-21. Preskočio je generaciju i igrat će za U-19 i to je jedini ispravan put. Zabio je dečko lijepe golove Gorici i Šibeniku. Svaka čast, ali to su vjerojatno dvije najslabije ekipe koje su ionako skinule gaće na Poljudu. U dvije jače utakmice, protiv nas i Rijeke je bio neprimjetan. Pogotovo protiv nas, pratio sam ga malo jer je bio prvo poluvrijeme na zapadnoj strani. Izgledao je na terenu ko mlađi pionir kojeg si stavio da igra s kadetima.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Zašto bi Olić trebao zvati dečka koji je U-17 da igra za U-21. Preskočio je generaciju i igrat će za U-19 i to je jedini ispravan put. Zabio je dečko lijepe golove Gorici i Šibeniku. Svaka čast, ali to su vjerojatno dvije najslabije ekipe koje su ionako skinule gaće na Poljudu. U dvije jače utakmice, protiv nas i Rijeke je bio neprimjetan. Pogotovo protiv nas, pratio sam ga malo jer je bio prvo poluvrijeme na zapadnoj strani. Izgledao je na terenu ko mlađi pionir kojeg si stavio da igra s kadetima.Mr Anderson

    Pa naš Mikić je pozvan. Mislim, ne treba stvari uvijek gledati klubaški. Ako neki igrač ima ono nešto ili se tak čini zašto ga ne pozvati više kao poruku, pa makar da bude tamo, ne treba ni igrati. Ne treba se uvijek striktno držati uzrasta, uostalom i kod tih pozivanja i seljakanja u ovaj u onaj mlada repka A repka ima puno nelogičnosti i smiješnih stvari da je recimo Beljo već par godina malo A repka malo mlada itd.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Mikić je pozvan vjerojatno zato jer smo deficitarni na toj poziciji, Belju zovu za U-21 jer za A nije, to jest ima boljih od njega.
  • Mali Zeus
    13.6k
    Nema veze, nisi shvatio poantu.
  • Mr Anderson
    8.4k

    A koja je poanta? Da se svakog klinca nakon 2-3 dobro odigrane utakmice treba nagraditi pozivom u reprezentaciju kako bi se pokazao respekt prema HNL-u?
  • Orc123
    8.2k
    A kakvo misljenje bi trebao imat izbornik o hnl? Koliko su klubovi u banani se vidjelo i ove godine kad smo ispadali redom gotovo od amatera....sta bi dijete Durdov radio u A selekciji? Isto kad je i Kule povezao golove pa ga odmah svo gurali u repku....promaseno totalno....mali mora jos puno pure pojesti.....
  • Mali Zeus
    13.6k
    Izbornik je zaposlenik HNS-a pa da ima ne znam kakvo mišljenje o HNL-u ipak bi trebao malo drugačije nastupati u javnosti. Uostalom HNS je do sada 100 puta pokazao da ga boli kita za HNL što je potpuno apsurdno. Isto tako ako Slaven, Istra i Varaždin nisu mjerilo onda ne bi nikog trebao zvati u repku iz HNL-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.