• San Lorenzo
    16.1k

    Potpisivanjem Bjelice potpisali smo i ovakve igre i pobjede i ja s tim nemam apsolutno nikakvih problema...ova statistika dodavanja je totalno beznačajna kad znamo da je Varaždin u cijeloj utakmicu složio jednu opasnu situaciju pred našim golom, a i ta je možda bila zaleđe.
  • Krulek
    473

    Makar dvije 100%, vratnicama pa crta gola i Mamić sam pred Zagorcem.
  • Krulek
    473

    Ja bih ipak rekao, hvala Batiju i Juanu na ponuđenom....
  • don
    6.1k
    Ne možemo se vaditi na loš teren, i njima je bio isti pa su bili bolji u kratkim dodavanjima, ali i pasovima. Za duševno zdravlje je dobro biti objektivan.Krulek

    pa normalno je da lošijim ekipama odgovara ovakav teren protiv protivnika koji je tehnički puno bolji od tebe
  • IceMan
    2.2k
    Moramo biti svjesni da svaki put nakon vrhunski odigrane utakmice u ligi prvaka, teško ćemo opet odigrati (na nezgodnom gostovanju pogotovo) nekaj.

    Imamo par ozlijeđenih, nije uspio osvježiti ekipu jer realno ni nema prevelik izbor i eto, odigrala se i takva utakmica.

    Nije da nemamo ekipu za dva fronta, al nek nedostaje 3-4 igrača već je teško.
  • NitkoBitan
    18k
    Iskljucivo pljesak Bjelici poslije utakmice prilikom njegovog dolaska na intervju... Gdje su nezadovoljni i podijeljeni navijaci, odnosno zvizduci i spominjanje "korporacija"?
  • ZrnTSCHeZ
    198
    Pamtiti i brojiti će se samo 3 boda.

    Objektivno, sve ostalo je bilo loše: nismo složili niti jednu akciju, niti jednu šansu...oni nama u prve tri minute dvije (Torrenteovo izbijanje i stativa), zadnjih 10 min mi panično izbijamo loptu na centar, koristli puno previše igrača od srijede.

    Razočaravajuća i dosadna predstava.

    Dovel sam na tribine nešto novih ljudi s klincima od kojih neki bili po prvi puta u životu: nažalost ova tekma ih nije mogla "kupiti"

    Pohvalno na broju dinamovaca na stadionu, barem 60-70% po svim tribinama, impresivna gomila na istoku, ali dominirali i na (jugo)zapadu desno

    Veliki minus za domaćina: iako je bilo najavljeno da se na zapad ne smije unositi dinamova obilježja, do sada su u pravilu takva "upozorenja" bila čisto pro forme

    Na zapadu desno su većinom bili dinamovci...a na ulazu su ljude uključujući malu djecu skidali i oduzimali im sve s dinamovim obilježjima (puna velika kutija stvari se nakupila) ili ih vraćali da se idu u aute (pre)skinuti

    Fakat ne znam čemu to glumatanje strogoće kad se zna da je ovo plavi kraj...jbm, nismo na Stanovima
  • skener
    1k
    Ne tako davno smo u dvije utakmice dobili 13 komada

    Sada nekima ni pobjeda nije dovoljna vec se prigovara na umjetnicki dojam
  • jakov1
    179
    iako je bilo najavljeno da se na zapad ne smije unositi dinamova obilježja, do sada su u pravilu takva "upozorenja" bila čisto pro formeZrnTSCHeZ

    Tako ti je bilo i prije za Dinamo, mozda samo nisi primijetio. Ali zato kad dode Hajduk, ne smetaju im bijeli dresovi na zapadu.
  • don
    6.1k
    RazočaravajućaZrnTSCHeZ

    nije razočaravajuća već očekivana poslije LP-a
  • Mr Anderson
    8.4k
    Igra za zaborav, pogotovo prema naprijed. I u obrani smo krenuli nesigurno, poslije se konsolidirali. Stvarno ne znam jeli bi se moglo kojeg igrača izdvojiti kao bolje. Možda Mišića i Torrentea. Baturini plus za minijaturu kod gola.
    Piši tri boda i idemo dalje.
  • jakov1
    179
    Tampon zona je redovito na derbijima.bluepower86

    Na proljece nije bilo praznih sektora na istoku ni protiv nas, ni protiv Hajduka.
  • ZrnTSCHeZ
    198
    Tako ti je bilo i prije za Dinamo, mozda samo nisi primijetio.jakov1

    ma na desetke tekmi zadnjih dvajst godina me nitko ništ nije pital...i proljetos u dresovima i sa zastavama ulazili na zapad desno...OK, prošel ja i par ljudi uz mene danas u dinamovoj hoodici ispod zakopčane jakne, al mi dvoje frendova s klincima od 8 i 9 godina vratili s ulaza zbog stare izlizana majice ispod jakne
  • ZrnTSCHeZ
    198
    nije razočaravajuća već očekivana poslije LP-adon

    zato mi se u prvom mandatu sviđalo da je puno više miksal sastav nakon europske tekme pa su ovi odmorni i gladni gazili HNLom...nakon teške tekme na još težem terenu ne treba za par dana odmah raubati dalje Mišića, Batija....daj ozbiljnu šansu i minutažu Rogu (bez obzira kaj ga možda izgubimo na zimu, ali treba nam dok je tu i u srijedu odlično odigral te bil generator drugog gola), Kačavendi

    ali to je samo moje viđenje s kojim naravno ne treba biti suglasan
  • ShanKu
    818
    Lik pored mene na kraju tekme kaže, super smo igrali... očito nemamo svi isti pogled na utakmicu :sweat: super su jedino 3 boda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.