• Krulek
    473
    Ne možemo se vaditi na loš teren, i njima je bio isti pa su bili bolji u kratkim dodavanjima, ali i pasovima. Za duševno zdravlje je dobro biti objektivan.
  • Zagi
    7.9k
    pa su bili bolji u kratkim dodavanjima, ali i pasovima.Krulek

    Zabili smo gol nakon pogreške u dodavanju njihovog stopera .
  • Time
    897
    Boysi su inspiraciju za današnju poruku uzeli iz pjesme Tereze Kesovije... Bijeli put koji se uspio probiti do Bile spasio je Hrvate Srednje Bosne koji su bili u okruženju skoro 2 godine.

    https://youtu.be/1iv_UCHdqyU?si=fvJhq5FMLTJwdOSv
  • Krulek
    473

    325 Varaždin
    Accurate passes
    202 Dinamo
  • Zagi
    7.9k
    Znam, da.
    Kritične pogreške stopera :
    Varaždin 1
    Dinamo 0
  • Maksim Maksimirski
    5.7k
    Od ove utakmice ne treba apsolutno ništa analizirati niti treba ocijenjivati igrače. Uvjeti su bili nenogometni i ovakve utakmice se dobijaju na mišiće. Sramota za savez i državu da ne može osigurati 10 ledina u državi da budu na nivou da se na njima može igrati nogomet.
  • Krulek
    473
    Znači, teren jednak svima, hvala stoperu...:smile:
  • Zagi
    7.9k
    A gle.
    Hvala stoperu ili ...

    Hvala treneru koji je po užasnom terenu izostavio stopera koji ide na pas igru (i vjerojatno ga spasio iste takve pogreške) i zamijenio ga stoperom koji će ju nabit u kuruzu.

    Ne volim gledati ovakav nogomet ali ovi HNL tereni imaju zbilja game-changer karakteristike.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nije se slucajno u HNLu igrao najbolji nogomet kad je HNS zamijenio terene svima.
  • Nolifer
    8.2k
    Očito sam u krizi sa predictorom. Opet sam fulao i to dosta. Dobro sam se držao, onda pad, al dobro, zlatna sredina je tu.

    Da se vratim na tekmu, čista pragmatična utakmica danas. Baš užitak za gledat. Uvijek neugodni Varaždin pokazao je malo zube zagrebačkim našim Plavima.

    U početku priče je Dinamo imao sreće, da je ono ušlo, pitanje kako bi se završilo, ali poslije je sjevnuo Juan Cordoba i odlučio utakmicu.

    Važna su 3 boda i idemo dalje, mislim da je dobro i važno da se na ovakvim utakmicama bodovi nisu prosuli. :strong: :up: :victory: :clap:
  • Droljo
    8.3k
    Nije se slucajno u HNLu igrao najbolji nogomet kad je HNS zamijenio terene svima.Efes Pilsen

    Što se manifestiralo haranjem europe od strane hnl ekipa te sezone... :rofl:
  • tp1997
    531
    Ta priprema za Istru će uključivati i uigravanje taktičkih elemenata, automatizama i slično koje Bjelica očekuje od ekipe generalno.

    Neće se cijeli tjedan baviti skautiranjem i neutralizacijom velebne Istre
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Utakmica na mišiće, igru briši, bodove piši, ajmo dalje...


    Što se tiče terena, bio je isti i varaždinu, al iskreno...meni nije jasno zašto se u HNL-u toliko bježi od terena sa umjetnom travom? Jbg, neki klubovi očito ne znaju ili ne žele održavati prirodne terene.

    Zvekni im umjetnu travu, promjeniti jednom u 3 sezone i ajd bok.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    to je inace iznimka? :grin: kvalitetni travnjaci, barem ces imat podlogu trazit lovu za TV prava, ovo ako nisi betoniran je negledljivo
  • IstinaZaDinamo
    2.1k


    Ide se u sv Martin na Muri 3 dana i igra se jedna utakmica sa nk Poletom. To su mini pripreme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.