• Dani Olmić
    301
    razlog za vrijedanje? Mislim da ne. Tako da ohladi
  • Dr Hofmann
    1.4k
    Na stranu svo podjebavanje, nije nitko očekivao da Šibenik nešto napravi na Poljudu. Najveći krivac smo mi sami jer ih nismo dobili na Maksimiru, jebi ga, to su ti trenuci u sezoni kad se može prelomiti. Da smo ih dobili, otišli bi na pet bodova prednosti i onda bi bilo skroz drugačije. Ali onda bi vjerojatno Jakirović ostao trener i ko zna šta bi bilo dalje
  • Doktor Kunić
    3.5k
    pa ovo ti je 4. Acc. I na ovom si dobio hlađenje, pa očito se s tobom ne može drugačije
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Po meni nisu.
    Recimo ovaj mali se nije vidio protiv nas i rijeke. Ne kazem da nije talent, ali ga se previse dize.
    Isto kao i ovo izbacivanje Pukstasa, cisto ulizivanje gatuza navijacima da kao sa njim nema zajebancije.

    Vec protiv Slavena gube prvo mjesto, a dalke ce karma odraditi svoje.

    Da smo ih dobili, otišli bi na pet bodova prednosti i onda bi bilo skroz drugačije. Ali onda bi vjerojatno Jakirović ostao trener i ko zna šta bi bilo daljeDr Hofmann

    Upravo zbog ove druge recenice mi je i "drago" da nismo dobili.
  • Dani Olmić
    301
    i da je 17. … nemas se sta mijesat? A pogotovo ne odg na dva razlicita profila … tako da mir i tišina ako si amater
  • don
    6k
    jebem ti Jakira i pickasti pristup protiv ovih na Maksimiru...
  • deda
    32.8k
    @OsamŠest 3 dana odmora.
  • deda
    32.8k
    Smanji doživljaj pod hitno.
  • emilperska
    5.8k
    HNL ce bit grd dokle god cemo mi igrat u Europu.
    Hajduk ima pocetnih 11 blizu Dinama, a širina klupe ce do izražaja doc tek kasnije.
  • brile86
    20
    Kaj se tresete. Pa nije im magično u mjesec dana nestao akumulirani dug od 30 milji niti im se promijenila struktura koja im strateški odlučuje oko kluba. Imaju kraću klupu a kad tad će ih kao zadnje dvije sezone počet mučiti ozlijede. Trenutno im je jedina sreća da napokon imaju autoritet u svlačionici u vidu trenera ali širinom kadra i kvalitetom kadra nisu ni blizu recimo prošloj godini po meni. U dva derbija protiv nas i Rijeke nikakvu igru nisu pokazali. Ugasiti će se veselje prvom prilikom kad nalete na neku minu u vidu Lokomotive ili Belupa pa će opet biti kopanje grobova na Poljudu.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Smisna momčad sa smisnim navijacima, tu su trenutno di jesu jer smo im mi pomogli. U derbiju nam sa Maksimira odnesu bodove. Sve već viđeno euforija bla bla..Rakitić, Durdov, samo su drugi akteri. U drugom krugu nakon dva gostovanja već gube prvo misto.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Kad će ovaj maxsport konačno uspjeti barem približno ujednačiti ton za vrijeme utakmice i za vrijeme ostalog sadržaja poput reklama i priloga? Što je to stvarno toliko teško napraviti?
  • Droljo
    8.2k

    Strašno. Ja slušam na hifi opremi i kad reklame krenu zid mi se trese...
  • San Lorenzo
    16.1k
    Hvala bivšem treneru što je dozvolio da ga pobjedi ekipa koja ove sezone osim nas nije pobjedila nikoga na gostovanju, uključujući i grdo gostovanje na Farskim Otocima.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Strašno. Ja slušam na hifi opremi i kad reklame krenu zid mi se trese...Droljo

    Strašno, ista stvar je i na areni bila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.