• Dani Olmić
    301
    Jednosmijerna tekma
  • striko
    1.6k
    Uz nas vidim samo Rijeku i možda Osijek da će uzimati koji bod na Poljudu. Ostali će lako pasti. U gostima je druga priča
  • Noel
    6.5k
    Carevića pokažu na ekranu sa srećom i veseljem u očima promatra 2:0. Predsjednik kmećavca uvijek bio i ostat će.
  • Nino Bule
    13.9k
    Pa i mi smo im dali u sestoj minuti i 19.toj, ili ste tu utakmicu zaboravili ? Jesu i onda skinuli gace ?
  • Droljo
    8.2k
    Loš je Šibenik i to je to.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Previše paničarite jer ste očekivali od Šibenika da će se suprostaviti Hajduku. Ne treba tako burno reagirati. Ovaj Hajduk će itekako prosipati bodove jer tu jednostavno nema dovoljno kvalitete a ova egzibicijska utakmica protiv užasnog Šibenika će im samo služiti da još malo napumpaju euforiju, dignu Yamala u nebesa, da Prpića i Hrgovića zazivaju u reprezentaciju, Rakitića proglašavaju najboljim veznjakom lige i slične gluposti. Onda će doći Istra, Loksa ili netko sličan i probušiti balon euforije. Već viđeno sto puta. Jedino će trebati istrpit medijsko pumpanje sljedećih tjedan-dva ali zato će biti slađe kada padnu.
  • OsamŠest
    3.5k
    Za kog ti navijaš majmune? @Dani Olmić
  • Nino Bule
    13.9k
    Ocito je ekipa ovdje tesko isfrustrirana hajdukom jer ovako reagirat na to da drugoligaska ekipa gubi od 10 puta skuplje momcadi je bolesno, pogotov nakon sto nas je hajduk usred maksimira dobio ne tako davno, sad bi nas carevic trebao vadit iz govna nasred poljuda, kako da ne, prije smo mi skinuli gace tovarima nego sibenik
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Uremović je najiritantniji igrač u hajduku, a to je jako težak pothvat jer je konkurencija stvarno na zavidnoj razini.
  • Dani Olmić
    301
    Za kog ti navijaš majmune?OsamŠest

    moze ban za ovo?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mislim da ce oni biti jako losi u gostima, a iduci krug imaju 5 uz derbije sa nama i Rijekom. Jedine utakmice gdje su favoriti su Loksa i Istra kuci, a znamo kakve su ekipe i jedni i drugi.
  • Hectorharatti
    107
    pomiri se stim da je hajduk konkurentan..
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ocito je ekipa ovdje tesko isfrustrirana hajdukom jer ovako reagirat na to da drugoligaska ekipa gubi od 10 puta skuplje momcadi je bolesno, pogotov nakon sto nas je hajduk usred maksimira dobio ne tako davno, sad bi nas carevic trebao vadit iz govna nasred poljuda, kako da ne, prije smo mi skinuli gace tovarima nego sibenikNino Bule

    Baš... doslovno prije svega par tjedana je naš bivši trener usran od straha skinuo gaće na sred maksimira i odigrao ekstremno bezmudu i papčinsku utakmicu. Uvjeren sam da bi na taj dan, prije prvog sučevog zvižduka, isti tren potpisao bod i 0:0.
  • Doktor Kunić
    3.5k
    širiš negativu na račun dinama na svakoj temi daj ohladi malo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.