• NKDZ86
    1.7k
    Hoxhi očito proslava rođendana u glavi.
    A Kule igra svake prijestupne i onda se očekuje da bude u formi...
    Recept za ubit formu.
  • mrgud
    143
    Hoxha igra kao limač.Hoče svaki puta kroz trojicu proči i kada ima puno jednostavnija rješenja
  • Marc
    120
    baš sam i ja gledam i čudim se kako je moguće da je teren tako loš, al očito nisam jedini..
  • cibona
    3.2k
    Ponavljam još jednom, danas se nitko nije iskazao, naprotiv, a kritiziralo se isključivo Cordobu koji je netom kasnije zabio pogodak.

    U pravu si, tim golom očito nije začepio usta hejterima, ali ih je barem utišao. Cordoba je danas igrao nešto bolje od Hoxhe, a nisam vidio da se njega pljuvalo (sve do prije par minuta).

    Što se tiče Ademija i ostalih, davno sam rekao, ne smije se imati prednost na temelju starih zasluga. Rog je trenutačno klasu iznad njega.
  • Dr Hofmann
    1.4k
    Daj samo tri boda odavde, samo bez priča o Jakiroviću, jebe mi se ko je trener, samo +3 je bitno. Odigrali smo mali milijun ovakvih utakmica, ništa novo, barem mi bi trebali znati da se ovako osvaja naslov
  • Krulek
    473
    Opet strepnja do samog kraja...bolje o tome diskutirati.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Samo nam ovo fali još
  • don
    6.1k
    onda netko kaže da Rile glumi nekog populista sa srčanom borbom.. lav
  • Maxova dijagonala
    744
    Jbt 2 ozlijeđena golmana...
  • NKDZ86
    1.7k
    Haha, Rile slavi aut ko gol, a Zagi od početka igra s 1 nogom?
    Ne znam zašto se Filipović dovodio, mogao je junior bit 3. golman...
  • M94
    1.3k
    Strukane stoko!
  • Benito
    920
    Duje nabijem te glatko
  • CastAway1986
    1.6k
    Strukan jazavac retardirani
  • Danko
    1.1k
    Crveni jel? Aha, dinamo je to, ne treba.
  • don
    6.1k
    joj Zagorac ako ne možeš reci da izađeš, bez tog šepanja.. još fali da gol primimo zbog toga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.