• Maxova dijagonala
    744
    Nema smisla batija trosit po ovom polju krumpira...
  • NKDZ86
    1.7k
    Ne znam zakaj vadi Cordobu, bezveze... Daj priliku drugima s klupe!
  • Samo Dinamo
    160
    Idealan komentator za ovakvu tekmu
  • Orc123
    8.2k
    nije napravio nista? Samo je zabio gol a? To u nogometu nista ne vrijedi!? Nabroji mi 3 igraca kojo su odigrali danas bolje od njega i ciji je ucinak na rezultat bolji danas? Objektivnosti vam fali, objektivnosti....izmisljaju se bedastoce...placen je kao 2 mil eura...Spika bolji? U 4 godine Spika nije pokazao da je nesto vise od rotacije a ovaj je tu 2mj i sere se po njemu bez ikakve osnove a zaboravlja se da nas je Spika kostao i vise od 2mil eura! Tak da.....malo vise objektivnosti ne bi skodilo ali to ste vi dezurni pljuvaci svakoga tko je na novo doveden i jos k tome ako je stranac to vam jod bolje odgovara.
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Niti sam dežurni pljuvač, niti sam išta pisao, s obzirom da tijekom utakmice imam samo jedan komentar, pogađaj, opravdavajući, za momčad i stožer.

    A to se baš ne može tvrditi za tebe, s obzirom na tvoja redovna (post)apokaliptična upozorenja o transferima i prijelaznim rokovima. Tako da ne znam kome je tvoje imaginarno evanđelje upućeno.

    S tim da sam, istini za volju, zaboravio staviti da do gola nije odigrao ništa, što je moja greška i lapsus.
  • M94
    1.3k
    Mučimo se povezat dva-tri dodavanja.
  • Orc123
    8.2k
    zanimljivo je kako su dezurni pljuvaci uvijek tu da popljuji nove igrace i to su vecinom jedni te isti, a jos ako je stranac nema boljeg onda! Decko je tu 2mj kao i svi novi igraci zasluzuju sezonu mira jer neki koji su placeni i vise i tu su par sezona, a jos nisu opravdali dovođenje ali zanimljivo od njih se nema nikakva ocekivanja....
    Edit: nisi mi napbrojao danas 3 bolja igraca od Cordobe i koji su imali veci utjecaj na rezultat?
  • cibona
    3.2k
    Opet se kreće s branjenjem apsolutno neobranjivog. Cordoba nije ništa odigrao prvo poluvrijeme. I to je činjenica koja je neoboriva.Tongo Doumbia

    Problem je u tome da se danas nitko nije posebno iskazao, a pljuvalo se isključivo Cordobu, koji je naposljetku zabio gol i začepio usta "hejterima".

    A eto hoxha je danas nikakav, a ne pljuje ga se, iako je "najskuplje zimsko pojačanje". Međutim, njega je doveo jakir, a ne marić.
  • NKDZ86
    1.7k
    Kako me iritiraju klubovi bez navijača poput Varaždina, kak oni opstaju, ko ih financira?
    Slaven, Gorica, Varaždin? Treba imat za godišnje plaće, putovanja, itd.
  • Samo Dinamo
    160
    Špika nikak da se sastane s loptom
  • Slush
    683
    A eto hoxha je danas nikakav, a ne pljuje ga secibona

    185 CM visoki Hoxha je uspio dobiti jedan duel od 8. Ima 0 dribblinga protiv jednog kluba kao sto je Varazdin. Danasnja igra Hoxhe 0/10.
  • Zg123
    372
    Hoxha katastrofa ne znam kako nije odavno izasao
  • Navijač Dinama
    8.4k
    začepio usta "hejterima".cibona

    Ako je jedan gol glavom iz situacije di ga nitko nije čuvao, za začepit usta kritičarima, a u svim drugima osim solidnog otvaranja(osjecaja) za prostora i jedne asistencije u pobjedi protiv Gorice, veliko ništa(za sad) je to sto kazete, onda je Petkovic po tome najbolji igrač u povijesti Dinama, a Ademia nema te pravo kritizirat zbog svega što je dao... ista percepcija.

    Cordoba ako ovako nastavi moze se rec da je opravdao novac i sve drugo, a tu branit pojačanja i ljude doveden zadnje dvije godine i pravit od njih nekakve lažne idolopoklonstva Messia, Ronalda i sta ti ja znam koga...
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    U prvom komentaru sam napisao da nitko nije ništa odigrao, ali da je normalno da ljudi preispituju igrača koji je plaćen dva milijuna eura, pritom je kod nas već dva mjeseca, a nije odigrao ništa pamtljivo, za sada. U nastavku mu zaželio hattrick.

    Netko je spomenuo Hoxhu. Arber Hoxha treba biti mjerna jedinica za popljuvanog i podcijenjenog igrača u Dinamu. Danas također očajan.

    Samo se vi držite ratovanja oko ljudi koji u Dinamu više nisu zaposleni, daleko se s tim dogura.
  • Endeavour
    595
    Jako čudna utakmica, teren katastrofalan. Ovdje i bod nije loš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.