• Orc123
    8.2k
    Fascinantno kako se uvijek sere po novim igracima a kad naprave neki dobar potez onda se to smatra pod normalno! Ovaj teren je katastrofalan i dokle god ne sredimo tu jebenu infrastrukturu necemo gledat ni lijepog nogometa. Lopta spora, odskace......decki se trude, Varazdin agresivan i past ce pred kraj.....
  • tp1997
    531
    Zna li netko zašto Šego i Dabro nisu krenuli od prve?
  • DZGIS
    1.3k
    :heart:
    Screenshot-20241006-170028-Instagram.jpg
  • IstokKa96
    703
    Slika poruke je objavljena na bbb wapp kanalu.
  • IceMan
    2.2k
    Iznenadilo me ugodno koliko je pun stadion.
  • Yovitssa
    710
    Mislim da je Bjelica krenuo s 3-5-2 posljednjih 10 minuta. S Riletom i Hoxhom kao WB, Juan i Kule u napadu.
  • cibona
    3.2k
    Ako ništa drugo, ovu utakmicu ću pamtiti zbog transparenta od Boysa. Bravo još jednom, naše molitve su uz kolijevku Hrvata, Bosna je u našim srcima!
  • kinfa95
    489
    Dajte ljudi molim vas ko ima, yt link u inbox
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Zanimljiva mi je ta teorija o pljuvanju novih igrača.

    Opet se kreće s branjenjem apsolutno neobranjivog. Cordoba nije ništa odigrao prvo poluvrijeme. I to je činjenica koja je neoboriva. Nikakve tu zamjerke i "pika" nema, osim činjenice da ljudi preispituju jer je plaćen dva milijuna. Nisu odigrali ni drugi, ali nije se on ničim nikome izasrao u usta. Dao Bog da još tri stavi do kraja.

    Svi ste napali jednog forumaša, jer je govorio o "uriniranju u usta" ,kad je Petko nakon slabijeg izdanja u Munchenu uspio pogoditi za 3-1. Ali danas je legitimno reć da se Cordoba svima posrao u usta?

    Kako se to posrao? Jer ga je Baturina fenomenalno našao i on je pogodio glavom? Da, pa najbolje da je promašio zicerčinu s pet metara...

    Samo bespotrebno kreirate jazove između ljudi. Neodoljivo podsjeća na "šiptarska raketa vs Samurai" rat od prošle sezone.
  • NKDZ86
    1.7k
    Super je poruka BBBa da, zato nemoj da neko ne izmoli sto Očenaša!
  • prefontaine
    728
    zato jer nam puštaju pa ne stavljaju u prvu postavu najbolje igrače.
  • Samo Dinamo
    160
    Zajebavamo se malo
  • tp1997
    531
    Vidio sam da je to tovarska spika, da :lol:

    Ali me iskreno zanima, jer i Bjelica ih je istaknuo kao možda i najveće prijetnje
  • CastAway1986
    1.6k
    pa recimo Dabro u 8 kola nema još nijedan gol pa je startao s Mitrovskim naprijed koji je dao 2 dosad..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.