• Jos-Optimus
    2.4k
    Prošla su mi vremena kad sam baš volio neke strane klubove, ostao je samo Dinamo...ali da, prije sam obožavao Werder (zbog nekih sličica Olivera Wrecka) i onda se poklopi kasnije ona luda generacija pod Schaafom koja je igrala totalni nogomet. Osim Werdera, tu su bili Villareal i Porto.
  • kibic
    1.1k
    Nogomet - Dinamo, repka
    Ostali sportovi: mma, razni borilački
  • DrawTube
    5k
    Osim Dinama, Istra i Union Berlin. Ne znam zašto, ali nešto me kupilo kod ta 2 kluba. Možda bih dodao još simpatije prema Šibeniku i Vrapču

    Naravno ne pratim ih ni blizu kao Dinamo
  • ShanKu
    818
    kao mal sam navijal za Arsenal, još pogotovo kad je Eduardo prešal tamo. Užival sam u ljepoti nogometa Arsenala tada. Onda neko vrijeme kasnije Totenham jer su bili 3 (ili 4?) Hrvata tamo odjednom i od tada samo Dinamo... uz NK Dobra Novigrad :ok:
  • zg041
    58
    odrastao sam na man utd krajem 90-ih i pocetak 2000-ih..takodjer milan iz istog razdoblja..ali emocije samo dinamo
  • dinamozivivjecno
    2.1k
    uz Dinamo redovito pratim Liverpool jos od one slavne generacije 2005 i famoznog finala protiv Milana, a simpatiziram jos i Panathinaikos i Napoli. Jedna od najvecih zelja mi je dozivjeti utakmicu lige prvaka izmedu Liverpoola i Dinama na anfieldu i nadam se da ce se to ispuniti u bliskoj buducnosti.
  • Maxova dijagonala
    746
    Kao dijete sam bio lud za Barcelonom a sad samo Dinamo. Nije me više briga za strani nogomet. Najčudnije od svega je što sam lud za Dinamom a ostali doma su hajdukovci
  • Oluja
    4.4k
    Primjetio sam da vas ovdje ima nekoliko koji potjecu iz obitelji hajdukovaca. Zanima me kako je doslo do toga da ste se okrenuli od obiteljskog utjecaja i navijate za Dinamo. Jel na vas utjecalo drustvo, bunt prema obitelji, vlastito odredjenje ili nesto drugo. Ja svoje klince odgajam u Dinamovom duhu od najranijih dana i nekako smatram da im nisam niti ostavio mogucnost za bilo sto drugo. Da jednog dana pocnu navijati za hajduk bih to smatrao svojim vlastitim podbacajem i neuspjehom u odgoju. Je li mozda kod vasih roditelja doslo do podbacaja ili vas nisu niti odgajali da navijate za hajduk?
  • Maxova dijagonala
    746
    pa roditelji nikad na mene nisu nabijali pritisak da budem hajdukovac. Nisu me oblačili u hajdukove majice,dresove stavljali mi šalove i učlanjivali me u klub.Eto ispada da su mi dali mogućnost da biram. Dinamovac sam postao zbog okoline tj najboljih prijatelja koji su navijali za Dinamo.
  • Zagi
    7.9k
    Onda ti je stari samo deklarativni hajdukovac? Ono, pogleda možda derbi i europske utakmice (lol) ali ne prati baš posvećeno?

    Nije stvar pritiska, ljubav prema klubu se sama od sebe prenese ako je prisutna.
  • Oluja
    4.4k
    Ja ne mogu reci da sam vrsio pritisak, stvarno nisam, ali sam izgleda uspio pogoditi nacin da ih navucem na Dinamo i oni su to jako brzo prihvatili i sad dalje sami u skladu sa svojom dobi idu u pravom smjeru.
  • Maxova dijagonala
    746
    ma da više simpatizira nego navija. Odgleda skoro svaku utakmicu Hajduka ali bez pretjeranih emocija...Više se ja emotivno unesem u utakmice Hajduka u navijanju protiv njih nego on. Čak navija za Dinamo u Europi
  • dBK
    153
    Obitelj deklarativnih hajdukovaca, što kaže @Zagi, ali svi...kao 9-godišnak gledao sažetke tadašnje lige 89/90, zazvonilo mi Dinamo, zazvonili navijači, grb, imena Šuker, Boban i rodio se zametak ludila :grin:
    Odluku učvrstilo masovno kunjenje u hajduk i pasivna agresija osnovnoškolskih kolega.
    Poslije stjecanjem dva prijatelja koji su ispali dinamovci sve pošlo u pravu, istinsku ljubav (koliko god patetično zvučalo).
    Ugl, otad pogledana je svaka utakmica koja je bila u prijenosu (iznimka je sezona 98/99 kad se namjerno nije u vojarni htjelo puštati LP utakmice, ali se slušalo na Walkmanu s radijom :wink: ) pretkolo sa...Maccabijem 2001 isto u Walkman prijenosu zbog nekog predavanja koje nisam smio propustiti , uz rijetke (financijski su poratne godine., a i rane 2000te bile jako izazovne) povremene izlete u ZG
    Da dodam, svojevoljno je ignorirana (tzv TV bojkot :)) sezona kad se klub zvao HAŠK Građanski i prva sezona (2013?) kad je mlađi kriminalac instaliran na klupu...
    A da ostanemo na temi i zadovoljimo formu, dječačke simpatije sam gajio prema ACM (kao i mnogi "stariji" zbog nizozemskog trija RG, FR i MVB).
    Hvala na čitanju podužeg posta, ali evo, kad se već pitalo
  • IstokKa96
    703
    Liverpool od vremena Šmicera i Bergera, naravno M.Owen, R.Fowler i ostatak družine, finale protiv Alavesa i sve u bližu povijest...to silno iščekivanje naslova prvaka, YNWA...pridružujem se željama Liverpool - Dinamo na Anfieldu...

    Od ostalih klubova/liga, fora su mi Eintracht F. i Millwall...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.