• Nolifer
    8.2k
    Dobro je da staješ.Mali Zeus

    Zašto kolega? :chin:
  • mlinchica
    1.8k
    Katastrofa. Vidim da se hrpa klizišta aktivirala i odrona.
    Čuvajte se svi koji ste dolje.
  • Ivan0302
    504
    Službeno iz civilne zaštite da je 14 poginulih u ovom trenutku.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Zašto kolega? :chin:Nolifer

    Jer pitaš zašto nisu u ponudi karte koje su prodane. Anyway nije ni vrijeme ni mjesto ovdje sad.
  • Krizy
    44.1k
    Ode M-17, Bog zna kada će se moći ovom rutom za Mostar.
  • Time
    876
    Ako netko želi novčano pomoći to može učiniti preko humanitarnog udruženja pomozi.ba

    (Svrha: Poplave 2024)

    ili

    ◾️Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
    ◾️SWIFT CODE: UPBKBA22
    ◾️IBAN: BA39 1541802008533048
    ◾️Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, Dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
    ◾️Svrha: Poplave 2024

    Preko Hrvatskog Crvenog kriza

    https://www.hck.hr/novosti/otvoren-apel-za-pomoc-stanovnistvu-u-bosni-i-hercegovini-pogodjenom-katastrofalnim-poplavama/13302

    Broj poginulih je presao 20 ljudi,a nestalih je mnogo mnogo vise...
  • Majki2111
    3.2k
    Neugodno iskustvo u elipsu u cityju east. Gledam vage i čitam ambalaže i dođe mi lik i veli jel trebam kaj pomoć i krene mi neš pričat da te artikle u kuzijama samo cure radnice diraju. Ako trebam nešto da ih pozovem. Cure su mi došle 3 puta i pitale jel trebam pomoć. Ja rekoh da ne trebam i nastavio gledat vage. Lik se naljutio jer sam čitao ambalaže. Cure su me 3 puta došle pitat jel trebam pomoć. Zadnja se došla ispričat radi lika.

    Koja je fama oko toga kaj gledam ambalažu proizvoda?
  • Probirštift
    357
    Jer izgledaš ko lopov Majki, nije do proizvoda
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Samo da pitam, sto tocno ima zanimljivo kod ambalaza za vage?
  • Majki2111
    3.2k
    Je. U fantomki sam ušao u elipso. To me odalo. Trebao sam znat.
    A mjerni podaci, fizičke veličine koje su povezane s uređajem. Ali ne i neke stvari koje su bitne pri kupnji određenih vagi. Pranje love.

    Ima i informacija o materijalu. To je korisno.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ali ne i neke stvari koje su bitne pri kupnji određenih vagi.Majki2111

    Je li govorimo o osobnim vagama ili? U svakom slucaju, koje su to stvari pa da i ja gledam ubuduce?
  • Majki2111
    3.2k
    Da. Vaga za ljuxe za privatne svrhe. Pa cijelu ambalažu sam gledo. Sve kaj mjeri. Kakav je displej, materijal. Imaju one fotness vage koje kao računaju fitness parametre pa sam proba doći do user manuala do objašnjenja kako se to vagom mjeri pa sam skonto da je potrebno neke parametre unjet. To sam čak pito radnicu tamo. Nije mi niš pametnije rekla.

    Bilo je čak i mjehaničkih. Pito sam ju zašto misli da je digitalna točnija. Ona veli da mehanička radi pomoću onog kolutiča di namjestiš na nulu i da često ne bude na tome pa zato. To sam sve znao. Podcjenila je moje iskustvo s vagama.
  • Sajla
    5.1k
    Podcjenila je moje iskustvo s vagama.Majki2111

    Jedna moja bivša je bila vaga. Ne preporučam.


    :wink:
  • Majki2111
    3.2k
    Al te fitnes vage nemoguće da je točno. Oranje love veliko. Vaga je instrument za mjerenje mase. Ovo se preračunava uz valjda unos parametara. A sam uređaj ide do 50 eura. Pranje love na najjače.
  • Oluja
    4.4k
    Izgleda @Majki2111 pokrece posao o kojemu je prije nekoliko dana bilo rijeci. Samo pazi da ne bude ilegalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.