• miro
    4.5k
    ja bih bio zadovoljan da to prvo naprave s ekipom oko stadiona. Ima barem 10 štandova na kojima se prodaje roba s Dinamovim obilježjima, fake dresovi itd...
  • Pop corn
    8.4k
    ja bih bio zadovoljan da to prvo naprave s ekipom oko stadiona. Ima barem 10 štandova na kojima se prodaje roba s Dinamovim obilježjima, fake dresovi itd...miro

    Surađuje se po tom pitanju s Carinskom upravom koja je nadležna za to i ispostavlja zahtjev za nadzor

    Hoće li klub poduzeti nešto da ljudi na raznoraznim facebook i instagram stranicama prestanu krasti klub prodajom falš dresova?Agramer86

    Poduzelo se i sve se prijavljuje, ali puno je teže doći do željenog cilja nego što je kod fizičke prodaje
  • ZgDLions
    471

    Meni je to do poštovanja prema klubu.
    Da poklanjaju te fejk dresove ne bi uzeo.
    Ima koje kakvih sitnica kaj ti frendovi izrade i poklone iz fore, ali to nije za prodaju, to se ne pika.
    :smile:
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Nadam se da ce i za Salzburg biti moguca onlina kupovina. Radi li se na tome?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nadam se da nece jer je online kupovina recept za kaos.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Jest bilo napeto i za Minhen ali su svi dosli do ulaznice koji su htjeli ici
  • Tranzicijski Napad
    126
    Koji je smisao Dinamo plus aplikacije?

    Zašto nema utakmica juniora i mladih kategorija? Zašto se ne može pogledati ponovno utakmice koje su bile u liveu?
  • The Undertaker
    5.5k
    Da li će procedura za kupovinu ulaznica za preostala gostovanja biti ista kao i za Minhen? Ponajprije mislim na proceduru zamjene vaučera za ulaznice u hotelu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Kad će novo Dinamovo? :)
  • zg041
    53

    bio je prijenos juniora..nadam se da ce se s vremenom unaprijedit aplikacija,i dici na bolji nivo
  • Papastrumf
    12.5k

    Zamjene vaučera će biti svakako, samo je pitanje na kojem mjestu.
  • The Undertaker
    5.5k
    Znam da to nije do kluba već do UEFA ali mi nije jasno što žele postići sa tom procedurom. Što se postigne s time da prvo dobiješ vaučer umjesto da odmah dobiješ ulaznicu? Čemu služe narukvice?
    Po meni, okupljanje svih gostujućih navijača na jednom, svima unaprijed poznatom, mjestu predstavlja i sigurnosni rizik, pogotovo u Bratislavi.
    Odgovor može i na drugoj temi.
  • Papastrumf
    12.5k
    Po meni, okupljanje svih gostujućih navijača na jednom, svima unaprijed poznatom, mjestu predstavlja i sigurnosni rizik, pogotovo u Bratislavi.
    Odgovor može i na drugoj temi.
    The Undertaker

    Svakako. Zato će u Bratislavi zamjena vaučera gotovo sigurno biti ispred gostujućeg sektora.

    Žele postići to da kad zamijeniš vaučer za kartu više istu ne možeš dati nekome drugome odnosno onima koji tamo ne smiju biti jel. To što to nema nikakvog smisla u praksi je drugi par rukava.
  • ZrnTSCHeZ
    156

    Jest bilo napeto i za Minhen ali su svi dosli do ulaznice koji su htjeli ici
    Vrlo netočno, ostalo je ljudi bez ulaznica
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Onda su to ne snalazljivi ljudi :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.