• blubach
    317
    e da, dobro opisano. Al eto, razumijem da ne moramo (niti bi smjeli) znati dio koji ide menadžerima, igraču, obitelji, ali mislim da bi se moralo znati koliko je Dinamo dobio na račun. Nema veze ako je netko platio 20m, bitno je da je Dinamo dobio npr 15m, drugo nas ne zanima.
  • Dinaminjo
    985
    Sugestija, na clanak o nastupu mladih mogla bi se ubacit i satnica sa Forrestom
  • Pop corn
    8.4k
    Sugestija, na clanak o nastupu mladih mogla bi se ubacit i satnica sa ForrestomDinaminjo

    Primljena na znanje....
  • Dinaminjo
    985
    Prijedlog: moze malo brze smjena stari / novi trener na webu
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dal bi se mogla uvest neka jeftinija postarina za nas van Hrvatske?
    Nudi se samo takozvana Brza Opcija, to znaci ak Dres narucim doda mi se 20€ postarine plus je da dode za 3 Dana da.
    Mozda ima neka Opcija di se malo dulje ceka al je jefinija?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sto se tice istocne tribine, postoji li sansa da se malo "ukrasi" nekom ceradom, bannerom ili slicno da ne izgleda bas onako lose. Ako se ne varam uefa ima zabrane vezane za to, ali mozda u ligi i kupu bi se moglo nesto smisliti?
  • The Undertaker
    5.5k
    Da li Grad još uvijek daje neki novac klubu i u koje svrhe? Ako se ne varam, prije je klub dobijao neki novac za troškove održavanja i za neke troškove škole. Dovoljno je i okviran odgovor.
  • Pop corn
    8.4k
    Da li Grad još uvijek daje neki novac klubu i u koje svrhe? Ako se ne varam, prije je klub dobijao neki novac za troškove održavanja i za neke troškove škole. Dovoljno je i okviran odgovor.The Undertaker

    Da, dobiva se namjenski iznos sukladno natječajima Grada za poticanje izvrsnosti u sportu i SSGZ-a za nekoliko kategorija (pa i taj koji si ti spomenuo)
  • The Undertaker
    5.5k
    Znaš možda iznos, otprilike?
  • Rama86
    49
    Postoji li još mogućnost obilaska stadiona?
  • Pop corn
    8.4k
    Postoji li još mogućnost obilaska stadiona?Rama86

    Da da, bit ce obavijesti o novim terminima, i javljaju se sve vise škole van Zagreba koje u Zagreb dolaze na izlet

    Znaš možda iznos, otprilike?The Undertaker

    Ne znam napamet, ali javan je podatak, imaš sve u dokumentima. Budem pitao ovih dana, malo da prođe gužva
  • Rama86
    49
    a ovaj tjedan petak il subota sigurno nece biti?
  • Pop corn
    8.4k
    a ovaj tjedan petak il subota sigurno nece biti?Rama86

    neće, nije vremenska prognoza nešto
  • NitkoBitan
    17.9k
    Pratio sam prodaju karata i primjetio sam da u niti jednom trenutku nisu pustena u prodaju prepustena mjesta od strane godisnjaka. Gdje je zapelo?

    Ako je negdje zastekao onda veliki propust koji je skoro kostao izvedbu koreografije na sjeveru.
  • Agramer86
    337
    Hoće li klub poduzeti nešto da ljudi na raznoraznim facebook i instagram stranicama prestanu krasti klub prodajom falš dresova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.