• dodo992
    41
    Ja cu u drugom smjeru...
    Vjerujem da svi znate ko je bio na štangi, e pa ja bi za pocetak toj osobi skinuo kapu i pohvalio.

    Njegovo nabrijavanje cijele tribine, upute tokom pjesama da usporimo pa napravimo ludilo jer ide "onaj" stih pjesme koji igracima treba posebno odzvanjat u ušima, pohvale tribini za navijanje, dizanje sredine "jer su oni motor tribine", dizanje atmosfere jer smo mi ti koji igracima dajemo snagu i vjera da "cemo zabit taj gol" pa kad je i pao, kroz zezanciju recenica "e jesam vam rekao" da treba vjerovat i dat sve od sebe, smirivanje situacije prije utakmice i jos hrpa toga sto se ne vidi...

    To je ispravan smjer u kojem vjerujem da vecina zeli vidjet sjever, decke na stangama i one koji daju sve od sebe da tribina sto bolje izgleda i zvuci. To je sjever koji ce ic prema napred pa i nekog "padobranca" zainteresirat za sljedecu tekmu, jer u konacnici krenimo od sebe, svi smo mi dosli prvi put na sjever i bili padobranci. A onda su nas stariji i gadali palicama od bubnjeva i namjestali kako da stanemo da onaj koji pali baklju nije na izvolte muriji koja snima.

    I zato jos jednom sve pohvale ljudima koji su istrpili sve "padobrance", pohvale svima koji su ipak nakon svega nasli svoje mjesto na tribini i digli koreografiju i u konacnici pohvala cijelom sjeveru i zapadu jer su ta 3 sata kisnuli.
  • NitkoBitan
    17.9k
    al ovi vatrogasci na 0:10 kak skaču i slave u punoj opremiMali Zeus

    Vatrogasci su veliki Dinamovci koji i pohode utakmice kad mogu. Ako se ne varam Dinamove utakmice odraduju DVD Sestine i DVD Bukovac, dijelovi grada koji su hc plavi.
  • Agramer86
    337
    uz njih znaju bit i DVD Kustošija i DVD Bijenik. Pohvala i za njih.
  • Boycie
    1.2k
    Evo ak si youtuber moze kisobran na stadion :)

    https://youtu.be/aQyP3_-Nht8?si=mpnCUb2f61ZzQaQC
  • Droljo
    8.2k
    Evo ak si youtuber moze kisobran na stadionBoycie

    Jebem ti sunce. Kliknuo ja na taj video i nakon deset minuta skužim kak gledam nekog debila kak ide na tekmu. Mozak mi se ukiselio jebote
  • Boycie
    1.2k
    klikni na 28:00 i to je sve sto treba znat o pristranosti suca jucer.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Znaci lik ide refleksno nogom prema lopti kada je lopta za Monaco :rofl:
  • Zagi
    7.9k
    Iss gle Maxov penal na 26:40 , Rile je ovog odgurnuo prema Maxu inače se nebi dogodilo.
    A daj kak se takve stvari ovom klubu poslože .........
  • don
    5.9k
    Iss gle Maxov penal na 26:40 , Rile je ovog odgurnuo prema Maxu inače se nebi dogodilo.
    A daj kak se takve stvari ovom klubu poslože .........
    Zagi

    evo gledam i ne virujem. stvarno imamo trenutaka u utakmicama koje se samo nama mogu desiti..
  • NitkoBitan
    17.9k
    A daj kak se takve stvari ovom klubu posložeZagi

    Stvarno da... Prvi gol Monaca Nevistic se popikne.. Mislim koliko se jbno rijetko dogodi da se golman popikne na igraca prilikom izletavanja??
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Vi sa strane vidite da "klinci" maltretiraju "obicne" navijace da stanu na kisu, a mi neki vidimo iste te "klince" koji u zoru dolaze na stadion i po kisi postavljaju koreografiju koja moze propasti JEDINO ako ovi "obicni" kiksaju. Onaj ko je to radio zna koja je muka radit koreo na papire po kisi i da ovisis o milijardu faktora. I sad taj "klinac" koji je pokisnuo ujutro, pa kisne 2 sata prije utakmice dode gore i vidi u hodniku ove "obicne" di stoje u redu za ono gnojivo u plastici koje se naziva pivom. A sat vremena se ponavljaju 3 iste recenice. I onda kad je vrijeme knap jer je ljudima mrsko bit ce spustit se par redova da se napravi nesto za sve, za klub, za teren, za navijastvo na Maksimiru... nekome zivci popuste i dode do problema koji je usput budi receno pickin dim. Pa ovaj jedan pise kao u stilu "bez nas ne mozete dic koreografiju". To je taj mentalitet. Ja sam dosao i budite pocasceni inace ja ode. A za koga se dize ta koreografija? Sta je pisalo na njoj i kad je podignuta? Sjever ima vrlo mali set jednostavnih pravila za sve, ali ta pravila postoje. I sluze poboljsanju navijanja i usmjereni su na teren. Ne slikaj, ne drkaj po mobitelu, navijaj. Dodi u plavom ili u tamnim bojama. Doslovno je nacrtano na ulazu na tribinu. I 95% ljudi to postuje. I uzivaju, razumiju, navijaju. "Nece vam vise nikad doc na tribinu"... pa neka ne dodu. Ima ko ce. Ima za takve mjesta na sjever i zapad gore. Sta sad, nije kraj svijeta. Sjever je opstao i s 200 ljudi na tribini, prezivjet ce i s 4500.
  • MarK
    656
    da je crni posrnuo nakon guranja opet bi bio penal jer je lopta išla prema njemu
  • don
    5.9k
    google huliganu.plavi mališan

    a ti si znači pravi huligan :cool:
  • Keyser Soze
    10.1k
    Koreografija meni jedna od boljih, jako teško za izvest i svaka čast svima što je ispala ovako dobro na kraju.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ja sam vec dosta prije govorio da ce negdje "puknut" u toleriranju nonsalancije dijela navijaca na sjeveru dolje. Eto trebalo se potrefit lose vrijeme zbog kojeg nije dosao dio navijaca sa kartom sto je otezalo izvedbu koreografije. I kad ti je sve na knap imas jos dio onih koji ne slusaju, koji ispijaju pivicu i zvacu jebene hot dogove dok je nekima tlak na 200 oce li koreografija uspjet od pocetka tekme i oce li svaki papiric imat svog vlasnika.

    Led je probijen, sad je valjda vecini jasno kaj je sjever dolje. Bez brige, ima dovoljno zainteresiranih za navijanje na sjeveru. Zar je stvarno netko pomislio da sjever dolje nece bit pun ukoliko nekoliko stotina uvrijedenih frajli prestane dolazit?

    Red, rad i disciplina. Za red i rad tribine je zaduzeno mozda 10% sjevera dolje dok je na ostatku iskljucivo da bude discipliniran i da slusa kako bi sve proteklo kako spada.

    Na manjim tekmama neka dodu ljudi na sjever dolje kad je jedina alternativa zapad dolje, ali nemoj dolazit na sjever dolje na europskim utakmicama i derbijima kad imas alternativu u vidu zapada gore i sjevera gore, naravno pricam za one koji dolaze gledat utakmicu, a ne navijat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.