• Crusades1986
    12.6k
    To je onaj ešalon zbog kojeg lani nismo vidjeli europskih gostovanja?The Human Spider

    Taj ešalon ide na sva gostovanja, ne samo na fensi pitoma na kojem možeš opalit selfie sa Marienplatza ili ispred katedrale u Milanu.
  • Benito
    919
    To je onaj ešalon zbog kojeg lani nismo vidjeli europskih gostovanja? Wow, sad ih cijenim još i više.
    13m
    The Human Spider

    Bravo majstore, zakuhaj još više sve
  • nemapredaje
    3.4k


    Gostovanja nismo vidili zbog debila Grka koji je nožem izrezao svog kolegu.

    Da se to nije dogodilo nikakve se zabrane ne bi uvodile niti se ne bi držalo nedužne dečke u zatvoru mjesecima.
  • Dr Hofmann
    1.3k
    Da Dinamov navijač napiše ovo o ešalonu...Mogu svašta razumjeti, ali ovo mi stvarno nije jasno
  • NKDZ86
    1.6k
    to je prvi bataljon bio, još malo i dolaze na sjever, držte gaće!!!
  • NitkoBitan
    17.9k
    Zlobnici ce reci da se od iduce godine prelazi sa samaranja na ubijanje :joke:
  • Dumit Rumitu
    13
    Budući da su određeni pojedinci odlučili javno izrazit svoje želje, pozdrave i neka neugodna iskustva u vezi SD na jučerašnjoj utakmici, kao promukli i pokisli navijač reći ću vam samo jedno:

    Može vam samo biti čast i ponos što ste imali mogućnost sudjelovat na jednoj maestralnoj predstavi kako igrača Dinama, tako i vodstva tribine, odlična organizacija i koerografija, a za upute s ograde i navijanje i nabrijavanje da ne govorim. Ako još uvijek niste svjesni svega toga, onda vam ili ni na jednoj utakmici neće biti dobro, uvijek će nešto smetat, ili SD nije mjesto za vas.
  • Riot
    2k
    Ja bih rekao da je manja kvota bila da ce Dinamo pobijedit nego da ce koreografija uspjet. Da se napuni tribina do pocetka utakmice po onakvom vremenu je bas impresivno, svaka cast Sjeveru i imam dojam da nakon ovoga nema nekih granica sto se tice izvodjenja koreografija i da smo sposobni za puno stvari
  • Papastrumf
    12.5k

    Truješ cijelo vrijeme na ovom forumu. Ili budi mudonja i reci nekome od ljudi iz grupe što te muči i kakvih problema imaš ako uopće imaš ikakve veze s grupom. Ako nemaš, onda odjebi u skokovima, ovo nije mjesto za liječenje vlastitih kompleksa.
  • Sajla
    5.1k
    više me bole komentari na ovoj temi nego dva izgubljena boda sinoć. s jedne strane, blesavo mi je pozivati na razum jer Dinamo je emocija, a one su zajebane, ali prisjela mi je tema već nakon prvih par stranica s kraja utakmice, a ono napisano sve do sad bolje ne komentirati.

    ako nekome nije jasno kaj se jučer dogodilo nek pogleda reakciju igrača i klupe Monaca nakon izjednačenja. tak se inače ponaša Slaven ili Gorica kad im se poklopi da izvuku pozitivan rezultat protiv Dinama. to smo im jučer napravili i nije me briga je li to zato kaj im nije odgovaral teren. ono kaj je bitno je da je pokazan karakter - a karakter ne znači da nebuš napravil grešku, nego kak se ponašaš prema tome kaj radiš. radije navijam za onoga koji pogriješi i vidim da se zbog toga hoće požderat nego za onoga koji odigra savršeno i potpuno je ravnodušan.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ja bih rekao da je manja kvota bila da ce Dinamo pobijedit nego da ce koreografija uspjet. Da se napuni tribina do pocetka utakmice po onakvom vremenu je bas impresivno, svaka cast Sjeveru i imam dojam da nakon ovoga nema nekih granica sto se tice izvodjenja koreografija i da smo sposobni za puno stvariRiot

    Baš to. Još 20 do devet je dio tribine prema zapadu bio poluprazan do prazan. U roku keks se popunio i pred početak sve je bilo spremno za koreografiju. Organizacija skoro pa savršena.
  • austrijanac
    4.2k
    čobanesuperSantos

    Bez vrijeđanja molim, jer ni ja nikog nisam vrijeđao.
    Prvi sam napisao da postaneš gospodin i uljudan, moraš proć to što si balavac.

    Normalni navijački folklor.


    A mene nemoj trpat u slične ostale, jer ponavljam, opet, nigdje nisam vrijeđao nikog.
    Ako je klinac od 16 godina debil, onda je debil.

    Ako su stariji ljudi, koje gledam dobrani niz godina, gospoda, onda ću ih i pohvalit.
  • Mali Zeus
    13.5k
    https://www.youtube.com/watch?v=iYpwOmQWT9A

    al ovi vatrogasci na 0:10 kak skaču i slave u punoj opremi, to je sve. :grin: :love:
  • Agramc
    11
    Zašto Kulenović nije dobio šansu? Ne znam jel već bilo rijeci o tom, napravljene su samo 2 izmjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.