• NitkoBitan
    17.9k
    Pretrcani kilometri Dinama u Munchenu - 112
    Pretrcani kilometri Dinama protiv Monaca - 115
    Pretrcani kilometri Salzburga protiv Bresta - 118

    Treba to jos bolje u Salzburgu. Bjelica ima reprezentativnu pauzu koju ce sigurno dobro iskoristit, odgodena je i utakmica u Mostaru zbog bolje pripreme.

    Nema jos prodaje pojedinacnih karata, vjerujem da dosta ljudi to prati pa ce bit i pravovremene obavijesti na Zoni. Imao je Salzburg prodaju paketa za sve 4 domace utakmice.
  • Jurki
    11.9k
    steta kaj nema sluzbenih podataka za Hnl.. siguran sam da bi rezultati bili jako zanimljivi.
  • Mazalo
    192

    Ja sam im poslao Mail da vidim kad idu pojedinacne karte u prodaju. Kad sta saznam objavim ovdje..
  • javolimtebejako
    1.5k
    tnx. ma gledam jer imam priliku uzet al za sektor 121. pa gledam bi uzeo to ili bi još čekao možda neku bliže sektoru s našima, nisam pametan

    edit: ipak lik već prodao kartu, niš onda čekam :lol:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Imat ce prodaju pojedinacnih blize gostujucem sektoru.

    Inace se stvarno nadam kako ce u klubu nekako nazicat vise karata za nas u duhu medusobnih dobrih odnosa. Protiv Bresta su neki sektori pored gostujuceg bili skroz prazni, mislim zakaj bi bili i protiv nas ako postoji interes od strane nasih navijaca.
  • javolimtebejako
    1.5k
    da baš pričam s tim likom, on je bio prekjučer na tekmi protiv bresta, kaže isto da je stadion bio poluprazan, još su izgubili 0:4, ne vidim kako će protiv nas koji im isto nismo nešto atraktivni napunit stadion. moglo bi bit naših više nego u munchenu
  • sebenico
    600


    A što je s Česima? - Slavia ima bolji koeficijent od nas
  • Klenx
    5.7k
    A što je s Česima? - Slavia ima bolji koeficijent od nassebenico

    Ako se ne varam, a neka me netko ispravi ako sam u krivu, oni su prošlih sezona natukli strašno nacionalni koeficijent i dogodine prvak Češke ide direktno u LP.
  • Medvedgrad
    275
    Nakon 2 odigrana kola imamo istu gol razliku ko sezone 22/23 nakon odigranih svih 6 kola u skupini.

    4:11
  • Fanboy
    2.7k
    Znam da ovdje ima par statističara, jel tko po nekoj svojoj procjeni izračunao koliko bi bodova moglo voditi u top 24 ?
    Znam da je ovo prva sezona i da nema objektivnog mjerila, ni usporedbe. No, po "vama" jel mislite da bi 10-ak bodova moglo biti dovoljno ?? Onako rubno...
  • Jurki
    11.9k
    to sam i ja trazil danas... vec je netko ne znam na kojoj temi napisal da po simulacijama treba 7-8 bodova za prolazak tocnije 7,6 bodova.
    S 9 mislim da se prolazi 100 posto.. a za bod dva ispod ovisi o gol razlici.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    9 je po projekcijama sigurno, 8 bi trebalo biti dosta dok 7 tesko ali ne i nemoguce.

    Edit:
    Da dodam samo da ce biti zanimljivo kako ce teci pripreme u prvom mjesecu jer cemo mi imati pauzu od mjesec dana bez natjecateljske utakmice prije Arsenala.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Idemo utakmicu po utakmicu, bit ce vremena za kalkuliranje ako uopce bude potrebe za tim.

    Prije Monaca vecina komentara je bila da je na nama samo da damo sve od sebe u kontekstu da su oni trkacki izuzetno mocna ekipa i da cemo se tesko nosit s njima, odnosno vjerojatno izgubit od njih. Eto, pala je kisa koja nam je isla na ruku pa smo u odjednom nezadovoljni sa bodom kojeg bi jucer prije tekme potpisali.

    Salzburg treba dobit ne samo zbog bodova na tablici nego i zbog koeficijenta jer su nam oni konkurentni za direktan ulazak u LP. Mislim da bismo pobjedom protiv njih postali nedostizni za njih jer imaju tezi raspored od nas, dakle jedan konkurent manje.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Dvije karte za Salzburg u dzepu,bude li neka viska javim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.