• prefontaine
    551
    Upao mi je u oči prošle sezone dok je igrao za Velež. Vidio sam nedavno da ga je neki wannabee skaut na twitteru svim silama preporučivao Hajduku, al eto. Za BH ligu sigurno klasa, a sad, je li to dovoljno za nas... Nisam siguran
  • LaznjakProsineckog
    805
    I meni je taj Guliashvili dobar, doduse samo sam ga dva puta gledao uzivo i oba puta mi je dobar bio, izgleda mi ko Mo Salah za siromašne
  • CastAway1986
    1.5k
    Piotrowski je igračina, samo pitanje je da li gleda prema ligama Petice jer je u najboljim godinama...
    Menalo je doveden kao jedan od najboljih u ligi pa mu je Dinamo bio prevelik zalogaj..Guliashvili je jako dobro startao u sezonu vrijedan je pažnje ali nisam siguran da ima mjesta pored naših krilnih igrača barem trenutno
  • Zagi
    7.9k
    Tehnički limitirani tranzicijski igrači poput Menala nemaju kaj raditi kod nas.
    To ipak ne znači da niti jedan igrač iz manjih liga neće biti pojačanje. "Samo" treba znati koji.

    Nakon kaj je Olimpija izdevetala Riječane, teško da baš tam nitko nema pojma...
  • Daliban
    1.7k
    Jakub PiotrowskiIzet Hajrović

    Solidan igrač.

    Ylber RamadaniIzet Hajrović

    Odron.

    Općenito ne znam zašto toliko tražite veznjake. Nama su glavni problem stoperi, lijevi bek i osrednja krila. Nakon toga eventualno možemo govoriti o napadaču.

    Vezni red nam je najbolje pokriven i najmanji je prioritet. Da bi se ovaj vezni red unaprijedio, trebalo bi nam 20m eura. Osim ako slučajno naletimo na nekog ekstra klinca Olmovog potencijala u perifernom klubu neke periferne lige, ali za to bi nam trebala ozbiljna skautska služba. Eventualno možemo dovesti popunu i solidnu rotaciju, ali i to bi nas koštalo kao prvotimac. Onda je bolje da dovedemo stvarne prvotimce na pozicijama na kojima smo kvalitativno slabi.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Općenito ne znam zašto toliko tražite veznjake.Daliban

    Zato što je Rog na posudbi do zime, Baturina i Sučić vjerojatno na prodaju na ljeto i na zimu i zato što je Ademi načet ozljedama.

    Nama su glavni problem stoperi, lijevi bekDaliban

    Slažem se za stopere i lijevog beka. Na krilima smo za naš nivo ok popunjeni.
  • Mr Anderson
    8.3k
    Kakva je ovo priča da smo zainteresirani za dovođenje Brandona Williamsa, lijevog beka, nekadašnjeg igrača Uniteda. Slobodan je igrač.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Kakvi smo sa stoperima pokazat će vrijeme. Mmaee sigurno nije taraba kako ga mnogi predstavljaju ovih dana, ajmo vidjeti kako će sve to izgledati kada Bjelica to posloži. Ne bih se čudio da Perković uskrsne pod Bjelicom, iako u svakom slučaju moramo pratiti situaciju sa stoperima na tržištu jer nikad se ne zna.
  • Droljo
    8.2k
    Perković, ktc, maae, max, torente.
    Zlu ne trebalo ristovski, rpg, perić, juniori.
    Vi bi još stopera? Pa da igramo 7-2-1 formaciju imamo ih dosta... Ludo
  • Sibirski plavac
    1.9k
    https://www.transfermarkt.com/marco-van-ginkel/profil/spieler/147034

    Veznjak, iskusan igrač (31 godina), preko 200 nastupa u Eredivisie za Vitesse i Psv, igrao i za Milan te kratko za Stoke i Chelsea. Nastupao za Nizozemsku u-15,u-19 i u-21 te za seniorsku repku. Trenutno je bez kluba.

    https://www.transfermarkt.com/leart-pacarada/profil/spieler/107219

    Lijevi bek, 29 godina, igra za Koln, ima preko 200 nastupa u Njemačkoj ( Sandhausen, St. Pauli i Koln), ima i 30ak nastupa za reprezentaciju Kosova, vrijednost mu je 1,5 milijuna a ugovor mu ističe na ljeto 2026.

    https://www.transfermarkt.com/tim-leibold/profil/spieler/185699

    Lijevi bek,30 godina, igra za Sporting Kansas City, ima skoro 200 nastupa u Njemačkoj ( Nurnberg, HSV). U sezoni 2019/20 je bio prvi asistent Bundeslige 2 sa 11 asistencija.Ugovor mu ističe krajem iduće godine.

    https://www.transfermarkt.com/ioannis-pittas/profil/spieler/380191

    Napadač, 28 godina, igra za AIK, ove sezone u Allsvenskanu zabio 11 golova i drži treće mjesto na listi strijelaca. Također je redovan reprezentativac Cipra. Ugovor mu ističe krajem iduće godine.
  • Daliban
    1.7k
    Sređene pozicije su nam veza i napad. Na ostalim pozicijama imamo ringišpil jer ne znamo tko je gori. To što ih ima hrpa ne znači da su kvalitetni. Naprotiv, da su toliko kvalitetni, ne bi ih se toliko rotiralo.

    Pozicije nam previše kvalitativno osciliraju. Bolje je nego prošle sezone, ali i dalje previše nesrazmjerno.

    Zato što je Rog na posudbi do zime, Baturina i Sučić vjerojatno na prodaju na ljeto i na zimu i zato što je Ademi načet ozljedama.marcio amoroso

    A zašto bismo prodali obojicu ako uđemo direktno u LP? Uostalom, nitko od njih nije zadnji vezni.

    Brinut ćemo o veznjacima kada prodamo veznjake. Trenutno imamo pozicije koje nisu na razini tih veznjaka i o tim pozicijama trebamo brinuti umjesto da trčimo pred rudo. Tako samo ispadamo preveliki pametnjakovići za sebe same.
  • Droljo
    8.2k
    Sređene pozicije su nam veza i napadDaliban

    Imamo jednog i pol veznog (jer sučić ne liči na niš) te istu stvar u špici...
  • Daliban
    1.7k
    Imamo jednog i pol veznog (jer sučić ne liči na niš) te istu stvar u špici...Droljo

    Taj Sučić je u repku uletio i sjeo bez da se oznojio dok se Baturina nije uspio sastati s loptom. Ne kažem da je Sučić bolji od Baturine, ali kažem da je Sučić bolji od ovakvih komentara.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Što se lijevih bekova tiče, Gideonu Mensahu ugivor istječe na ljeto tako da je moguće da se opet zainteresiramo za njega. Po mojem skromnom mišljenju, Mensah je na lijevom beku ono što je RPG na desnom. Vjerujem da bi bio odlično pojačanje i krenuo bih po njega već na zimu po diskontnoj cijeni. Što se njegove zamjene tiče, moguće da se tu isprofilira netko od trenutnog kadra (Perković, Ogiwara, Oliveras, Bočkaj), ali to će vrijeme pokazati. U svakom slučaju, na zimu treba dovesti lijevog beka koji će biti prva opcija, a mislim da je Mensah dobar izbor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.