• don
    5.9k
    Nenad Bjelica je u stanju promijeniti Dinamov dnk, i u ligi prvaka i sveukupno. Ako igrači nauče da se u svakoj utakmici, neovisno o protivniku mora ići na pobjedu dogodit će se onda više utakmica poput onih sinoćnjih, a ne da idemo uživat u istima.
  • plavi devet
    310
    Glupo mi je pricati o potpisu trenera nakon 2 utakmice, ali mislim da nakon godinu dana jako loseg nogometa, mozemo reci da vidimo ozbiljni pomak prema naprijedjedan u nizu

    Ova formacija 5-2-2-1 je baš potpis trenera za ovu utakmicu. Analizirao je protivnika, vidio da oni igraju bez krila, prilagodio igru tome i dobili smo ovu igru i ovaj rezultat.

    Naravno da je i pristup bolji, ali postojala je taktička ideja, igrači su znali šta trebaju raditi, tako da to je najviše do trenera.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Ja mogu samo pozelit da je sta duze sa nama, i da je steta da je ikad otisa iz kluba. A ovi komentari zlobni da vodeci ljudi kluba su bili protiv Bjelice, pitam se tko ga je doveo ako ne ti isti ljudi!!?
  • Kujtim Shalla
    3k
    Dobro jutro plava vojsko. Jebeno sam prehladjen glava i orsa pucaju a moram na posao. A lijep osjecaj ipak nakon tekme sinoc. Meni je od svega najbitnije pomak u igri i da se vidi ono sto nij kod jakira na kraju. momcad je ginula jedan za drugog. Borba do kraja i to je to sto zelim da vidim. Trener koji ih majstorski vodi, i bod da ,to je bilo to koliko smo uhvatili. Samo da nastavimo ovako bit ce bodova
  • emilperska
    5.7k
    Prije utakmice maštao bodu, bod ostvarili. Moglo je i 3, ali jbg..

    Vise od svega veseli da smo jaki kao zemlja pod Generalom. Slomit cemo region kad krenemo 23.10..
  • Mali Zeus
    13.5k
    Čovjek u manje od tjedan dana postigne da igrači odigraju onakvu tekmu kao jučer. Kapa dolje.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Pokazao zašto sam zazivao njegovo ime nakon nedavne smjene. Kao i velika većina Dinamovaca, i ljudi koji se kuže u nogomet.

    Na očigledno dobar rad i pripreme momčadi, donio svoje dugogodišnje iskustvo i pragmatiku. Klasični "luđak" kakav im je trebao sad.

    No, da se ne lažemo, važnije mi je pobjediti Varaždin, puno se lakše ide na pauzu.
  • dinamo vitez
    336
    Čitam u jutarnjem 'klasični Dinamo'. Nije klasični, budale. Klasični Dinamo sa Čačićem/Bišćanom/Jakirovićem gubi ovu utakmicu 2 ili 3 naprema nula.

    Neno ponovno pokazao zašto je najbolji hrvatski trener. Pokisli jesmo ali nadam se da će nas ova predstava natjerati na tribine u ogromnom broju i u idućim tekmama.
    Pohvale svim igračima i navijačima. Tako se bori za klub.

    I treneru generalu. Boljeg nismo imali.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Čitam u jutarnjem 'klasični Dinamo'. Nije klasični, budale. Klasični Dinamo sa Čačićem/Bišćanom/Jakirovićem gubi ovu utakmicu 2 ili 3 naprema nula.dinamo vitez

    He hej, Čačić je dobio Chelsea doma. :)
    Sve ostalo stoji što pišeš.
  • dinamo vitez
    336
    Hvala mu za to, hvala i Jakiroviću za Betis, ali kako reče i Zeko, 'mislimo da možemo još bolje'.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ovaj put nema razloga da Bjelica ne bude dugoročno rješenje. Bit će uspona, padova, svađa, drama ali ja sam siguran da je on sposoban pod ovom upravom složiti jaki Dinamo konkurentan u Ligi prvaka a mislim da je i on svjestan da u nekim bogatijim klubovima neće dobiti vrijeme i poštovanje kao ovdje.

    Ona izjava da je živio i radio u Njemačkoj i Austriji 20 godina a sudac koji mu je sudio u Njemačkoj ni ne zna da priča njemački govori u prilog tome da shvaća da će tamo a i u ostalim ligama 5 uvijek biti smatran prolaznikom i tamo nekim Hrvatom.
  • Omake
    2.9k
    Vidim da je na presici spomenuo utakmicu koju je igrao protiv Barcelone u gostima 95. godine. Rekao je da su pobjedili 1 0, ali nije rekao tko je bio strijelac, baš on haha. Snimka utakmice i gola ispod. Za Barcelonu igrali Guardiola, Koeman, Stoičkov, Nadal. Igrači koji su tada nastupili za Barcelonu imaju kombinirano skoro 3000 utakmica za Barcelonu. Vidi se da je ta pobjeda, kada golom srušiš tako veliku momčad dala čovjeku veliko samopouzdanje i vjeru u sebe i svoj rad.

  • dinamozivivjecno
    2k
    Ono sto mi se posebno svidjelo kod Bjelice je da je vidljivo bio nezadovoljan nakon utakmice i da ga samo pobjeda zanima, takav trener nam je trebao. Mislim da cemo s njim u europi moci igrati sa svakom ekipom ako bude bio ovakav pristup i zelja kao jucer.
  • blubach
    317
    Gospodine Bjelica, hvala Vam što opet mogu sanjati.
  • San Lorenzo
    16k
    Prije 10 dana smo od posljednjeplasirane ekipe hnla dobili 4 komada, danas smo nezadovoljni remijem protiv Monaca.
    To je ono što donosi Bjelica, ne samo da igrači vjeruju da mogu, nego i mi koji to pratimo sa strane vjerujemo da možemo skinuti Monaco, Milan, Salzburg...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.