• dinamozivivjecno
    2k
    mislim da ce biti identicna brojka kao protiv Qarabaga.
  • ShanKu
    781
    pa i treba kiše, da opere malo tu prašinu s stolica na tribini i sa auta... a i još jedna pozitivna stvar kiše, barem nitko ne bu sjedil na tribinama (osim gore pod krovom).

    Dok na terenu srce ostavljaš... ajmoo
  • NitkoBitan
    17.9k
    Slovenija je sinonim za kisu. Jednom je prijateljska Fenerbahcea bila odgodena u Sloveniji i napisao im je jedan navijac da gdje idu u Sloveniju, da tamo uvijek pada kisa :sweat:
  • desno
    13
    konacna brojka gledatelja: 12.426
  • NitkoBitan
    17.9k
    Prodaja ulaznica za domace tribine u Varazdinu je samo na njihovom ticket pointu danas (cetvrtak) i sutra (petak) od 16:30 do 19:30. Ne pise nista za za prodaju na dan utakmice.

    Stvarno bi bilo steta da se ne prodaje na dan utakmice jer bi gro ekipe uzelo kartu na licu mjesta (a mozda se i prodaje samo nisu napomenuli).

    Nema boljeg nacina za provest ovu nedjelju od izleta u Varzdin, taman prije reprezentativne pauze. A najavljeno je i lijepo vrijeme u nedjelju :smile:
  • marac94
    10
    U nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama za utakmicu 9. kola SuperSport HNL-a NK Varaždin - GNK Dinamo.

    Susret je na rasporedu u nedjelju 06. listopada u 16:00 sati na stadionu Varteks.

    Dinamo je na raspolaganje dobio 980 ulaznica za gostujuću tribinu jug za prodaju u Zagrebu.

    Cijena ulaznice iznosi 10€.

    Prodaja će biti organizirana na Ticket pointu na stadionu Maksimir od četvrtka do subote, a vlasnici godišnjih ulaznica, a zatim i članovi kluba imat će pravo prvokupa.

    Prodaja na Ticket pointu vršit će se po sljedećem rasporedu:

    Četvrtak 03.10. 11 - 19h - prodaja za vlasnike godišnjih ulaznica

    Petak 04.10. 11 - 19h - prodaja za članove kluba

    Subota 05.10. 11 - 19h - prodaja za ostale navijače



    Na dan utakmice neće biti prodaje ulaznica.

    Klub će putem web stranice obavijestiti navijače o tijeku prodaje, odnosno ukoliko sve ulaznice budu rasprodane.
  • ZrnTSCHeZ
    138

    Stvarno bi bilo steta da se ne prodaje na dan utakmice jer bi gro ekipe uzelo kartu na licu mjesta (a mozda se i prodaje samo nisu napomenuli).
    Nisam ziher, al mislim da rade blagajne i na dan tekme
  • superSantos
    2.8k
    Nisam ziher, al mislim da rade blagajne i na dan tekmeZrnTSCHeZ

    Nema prodaje ulaznica na dan utakmice.
  • criticus
    2.3k
    Prodaja ulaznica za domace tribine u Varazdinu je samo na njihovom ticket pointu danas (cetvrtak) i sutra (petak) od 16:30 do 19:30. Ne pise nista za za prodaju na dan utakmice.NitkoBitan

    HNL klubovi mrze gledatelje i navijače. Oni bi željeli da su korona mjere ostale do daljnjega. Mnoštvu HNL klubova želim da ispadnu i da se ugase. Sportski pozdrav.
  • Ivan0302
    503
    ajde što nema na dan utakmice, ali nema ni u subotu nikako.
  • Marley
    1.8k
    Kako je u Varazdinu, jesu numerirana sjedala, ili se ne gleda to?
  • Neron53
    639

    Ja mislim da nisu numerirana uopce.
  • ShanKu
    781
    Bi bil problem nekom uzet jednu kartu za mene, za jug..? Javit se u inbox za dogovor..
  • ZrnTSCHeZ
    138

    Na kartama se označava samo sektor (zapad/istok, lijevo-desno), nisu mjesta na kartama numerirana...dođeš i sjedneš gdje je prazno
  • IceMan
    2.1k
    Ja sam još u ponedjeljak kupio za jug.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.