• NitkoBitan
    17.9k
    Mene ne bi zacudilo da ce bit prodaje za domace tribine na dan utakmice samo su oni to javno presutili jer se nadaju sto manjem broju navijaca Dinama. Prodaje za jug nece bit i to je sigurno.

    Bilo bi najbolje da netko diretno to pita njih na ticket pointu ili preko upita klubu.
  • DrawTube
    5k
    Ajmo stisnuti jazavce iz Nk Varaždin na drušvenim mrežama s komentarima, ovo je odvratno što rade
  • NitkoBitan
    17.9k
    Stvarno nerazumljivo ukoliko prodaje nece bit na dan utakmice, pa do sada nisu rasprodali niti jednu tribinu, pa cak ni onu njihovu zapad sredinu koja inace ode u dan dva. Ne mogu se svi zaputit po karte u Varazdin na radni dan.

    Nije ovo ni prva ni zadnja utakmica koju Dinamo igra u nedjelju u Varazdinu. Ne sjecam se je li bilo prodaja na dan utakmice u nedjelju, mozda su ovi iz Varazdina naknadno obavjestavali...
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mene ne bi zacudilo da ce bit prodaje za domace tribine na dan utkamice samo su oni to javno presutiliNitkoBitan

    Zadnje gostovanje u VŽ je bilo prodaje za domaće tribine, osobno sam za istok kupio sat vremena prije utakmice, nemogućnost kupnje za domaće tribine na dan utakmice je prvoklasni cirkus.
  • ZrnTSCHeZ
    138

    Nema prodaje ulaznica na dan utakmice


    Bilo bi najbolje da netko diretno to pita njih na ticket pointu ili preko upita klubu.

    Dakle uputio sam upit NK Varaždinu i prije nekoliko minuta sam dobil sa njihovog službenog maila odgovor da će biti prodaja karata na dan tekme od 10h ujutro

    Ne znam dal je uključena i gostujuća južna, al za ostale tribine znači svakako bude prodaja u nedjelju prema trenutnim informacijama.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Dakle uputio sam upit NK Varaždinu i prije nekoliko minuta sam dobil sa njihovog službenog maila odgovor da će biti prodaja karata na dan tekme od 10h ujutroZrnTSCHeZ

    Trebala bi Zona prosirit glas na drustvenim mrezama. Dosta je konfuzna objava Varazdina o prodaji, ispada da je zadnji dan prodaje petak.
  • superSantos
    2.8k
    Ne znam dal je uključena i gostujuća južna, al za ostale tribine znači svakako bude prodaja u nedjelju prema trenutnim informacijama.ZrnTSCHeZ

    Na gostujuću tribinu sam mislio
  • Vk1986
    16
    Ekipa, ako je ostalo ulaznica za tekmu u nedjelju protiv varaždina, može li mi netko kupiti ulaznicu sutra?
    Za uzvrat placam i njegovu :)
  • ShanKu
    780
    nadam se da je ostalo za sutra.. ne bum miran dok ju ne dobim :sweat:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ostalo je karata za sutra, samo je pitanje koliko. U najgorem slucaju kupite karte na dan utakmice u Varazdinu (atmosfera je dobra i na juznom dijelu istoka).
  • Neron53
    639

    Ni na zapadu nece biti lose :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.