• Brusa
    1.6k
    a nije Hrle iz Soma Dollara? Ili sam ja zabrijao po glasu da je to on.
  • Mali Zeus
    13.4k
    Bez zajebancije za spikera...Siniša Švec...ima odličan glas za to, crtu duhovitosti. Jedino sumnjam da bi prihvatio.Mr Anderson

    Nek se on drži prežderavanja i pričanja o prežderavanju u eteru radije.

    Recimo Matan s Yammata bi bio dobar i da mu se ponudi brijem da bi odmah prihvatio.
  • Droljo
    8.2k
    Bruno BergerDzoni

    Mamićevac?
  • badjibadara
    3.2k
    Nek se on drži prežderavanja i pričanja o prežderavanju u eteru radije.Mali Zeus

    Više puta je srao po navijačima. Baš nam takav treba.
  • puxigadjurdja
    1.7k

    s Yammata bi samo Matana prihvatio igdje blizu Maksimira
  • Dzoni
    653

    Ne znam, vidio sam negdje njegovo ime u kontekstu spikera na Maksimiru i Kranjčevićevoj
  • ksapi
    2.9k


    Znaci ne smijem izraziti svoje misljenje na temi ‘nepopularna misljenja’? Uvijek svi moramo mislit isto? Daj stari ohladi
  • Dinamosaur
    1.5k
    Znaci ne smijem izraziti svoje misljenje na temi ‘nepopularna misljenjaksapi

    Kaj si ugrozen?
    Uvijek svi moramo mislit isto?ksapi
    ne moramo i nikad nismo
  • Hnlovac
    1.1k
    Zadovoljan sam ovim rezultatom, zadovoljan sam i ak do kraja LP nabijemo i "samo" 5 bodova. Zadovoljan ću bit sutra i kad ustanem jer kad vidim što smo mi napravili u zadnjih mjesec dana i kakav nam je ponor prijetio da je ostao jakir...

    Iskreno nisam ni očekivao da prođemo dalje i po meni je sve iznad bottom 5 dobra sezona u LP

    Također za sve ove koji izviru iz rupa a ne bi nikad pohvalili pobjedu, VI NISTE DINAMO
  • Blue98
    730
    Ovakav remi i onaj protiv šahtara me bole više od poraza od hajduka.
  • Benito
    917
    ništa ne može bit gore nego poraz protiv tovara
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa to nije ni nepopularno. Klub smo koji se mjeri van HNL okvira. S Hajdukom igramo 4-5 puta godišnje, dolazit će porazi tu i tamo, zasluženi i nezasluženi.

    Pravo nepopularno? Nervira me dramaturgija nakon tih poraza. Na kraju se mrtvi broje jel? Malo pokazat muda, prihvatiti poraz i derat dalje, ne svaki put reagirati ko tinejdžerica koja prolazi prvi PMS.
  • Blue98
    730

    Potpisujem sve napisano
  • Blue98
    730

    Bome ovo boli. Osto si bez novog europskog skalpa zbog glupe greške golmana i diskutabilne odluke suca koji za sličan prekršaj ranije na petku nije sviro penal. Možda se ovo budu presudna 2 boda zbog kojih ostanemo bez mjesta među 24 i play offa za osminu finala kao što smo i zbog remija sa šahtarem ostali bez novog europskog proljeća.
    Hnl praktički stalno osvajamo i sa hajdukom igramo 4 puta godišnje logično je da se tu i tamo desi poraz.
  • vjeko1701
    8.6k
    Al evo još jedno nepopularno. Svi sad govore da bi nas moglo koštati top 24 i nisu u krivu. Al meni osobno trenutno top 24 uopće nije u mislima.

    Nakon zadnja dva tjedna samo sam sretan da su zadnje dvije tekme bile na razini kakvu želimo. Vidim napredak u igri, stavu i energiji na terenu. Tako će rezultati doći. Ove godine, iduće? Doći će. Imamo direktan sraz sa RBSom i utrku sa Shaktarom za barem playoff, možda i grupe. Tu je najključniji Shaktar. Sad smo opet bod ispred njih.

    Dečki, utakmicu po utakmicu. Bit će još tuge i veselja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.