• The Human Spider
    91
    ali sve je ostalo na riječima.Ivan0302

    Ne pričaj gluposti i naravno da nije ostalo sve na riječima. Šaketali su ljude po hodniku i na strani do istoka i na strani do zapada.
    Stariji gospodin je završio na podu jer se jednom od glavešina nije čekalo da ovaj navuče kabanicu pa se tek onda spusti.

    Kažu "sa novim ljudima na sjeveru treba polako, treba ih učiti". Je, vrijeđanje poput "pičke ova tribina nije za vas" preko megafona i šaka u zube su lijep primjer tog učenja.
  • kajsitilud
    384
    19 po minuti? :lol: svaki je bio samo odgovor.don

    Buraz ti u zadnjih 6 sati imas sigurno 30+ upisa :lol:

    Poanta je da stvari koja se dogode se ne moraju komentirat ovdje. Kaj je bilo, bilo je. Nemoj gurat nos bezveze di ne trebas.
  • Do kraja2023
    196
    Nastavimo li s ovakvom igrom tj. pristupom sa svakim mozemo igrat na pobjedu, to je to kaj se trazi od Dinama. Iako smo osvojili "samo" bod, jos vise vjerujem u top 24. Slijedi Varazdin...
  • Filip 91
    804
    Uvjeren sam da Salzburg, Slovan i Celtic 'padaju' večerašnjim pristupom.
  • don
    5.9k
    prebroji slobodno, nema neke razlike u odnosu na neke druge.

    Poanta je da stvari koja se dogode se ne moraju komentirat ovdje. Kaj je bilo, bilo je. Nemoj gurat nos bezveze di ne trebas.kajsitilud

    pa čekaj, doslovno su ljudi ispisali stranice o tome, šamaranju i sl i ti si na moje pitanje da netko objasni šta je bilo za nas koji nismo u mogućnosti doć na utakmicu iz dalmacije jer živimo kilometrima daleko od Zagreba našao dijelit pravdu. Zanimljivo.
    evo iznad lik napisao kronološki slijed događaj a nakačio si se na moje pitanje.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Salzburg, Slovan i Celtic 'padaju' večerašnjim pristupom.Filip 91

    Pobjede protiv tih ekipa nam nose prolazak među top 24, itekako imamo šanse.
  • Dani Olmić
    296
    Ovaj Bjelica je genije. Prizna da nije zadovoljan s bodom. Tako jednostavno. Protiv svakoga ide na pobijedu bez obzira na ime protivnika. To je trener kakvog smo trazili. I humor mu je na mijestu.

    „Vole ga nijemci iskljucit“ kaze. Trener koji puca od samopouzdanja i tocno to prenosi na igrace. Idemo dalje.
  • Agramer86
    337
    osobno bi bio zadovoljan sa 5-6 bodova + koji bod iz preostale 3 utakmice. To bi bio fantastičan uspijeh...
  • Dani Olmić
    296
    Mozes ti bit i bolji i sve. Al garanciju za 9 boda ti nece nitko dat. Lakse bi se disalo s 3 boda danas. Ovako sad trebas minimalno 7 boda a i to ce bit tesko
  • BBBaranja
    2.6k

    Najveći problem je u ufuranim klincima,blizu mene su letjele šake..dečeci spustite se mal na zemlju,bilo je likova koji su lijepo redom išli i zamolili da se pune sektori i koliko sam vidio njih se slušalo.
    Svaka čast na postavljanju koreo,trudu oko iste,izvedbe..nismo srbi da se tučemo međusobno,tom nije mjesto na tribini.
  • Filip 91
    804
    mene bi zadovoljio jedino plasman među 24
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ako smo Monaco odradili na kontre onda se uopce ne bojim za Salzburg.
  • Agramer86
    337
    to bi značilo da moramo skinut nekog od ove velike trojke ali nikad ne reci nikad. Svi se nadamo i vjerujemo.
  • Dani Olmić
    296
    protiv salzburga ce bit sasvim druga igra, okolnosti, taktika…

    Ko ziv ko mrtav do tad… njima je isto sansa da se vade na nama… a nama je ovo danas odgovaralo sto je travnjak bio bazen.

    Protiv salzburga cemo ofenzivnije igrat a kak ce to izgledat i zavrsit cemo tek vidit
  • Keyser Soze
    10.1k
    Koje velike trojke? Pobjede protiv Slovana, Salzburga vani i Celtica doma nas vode dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.