• Jaro
    7.6k
    kaj s nama iz 90ih :rofl:
  • seljak86
    2.6k
    Serie A - Juventus
    Bundesliga - Werder Bremen
    Ostale lige petica mi je svejedno.
    NBA - Denver Nuggets
    NFL - Denver Broncos

    Ne nazivam se navijačem tih klubova, ali su mi svakako najdraži u tim ligama. Kad imam favorita mi je i natjecanje zanimljivije za pratiti :grin:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Baš pričao s frendovima o sličnoj temi.. istina, simpatizirao milan kad je imao rijkaarda, gullita i van bastena pa poslij3 Bobana. Kasnij3 i barcu jer sam volio gledat Ronaldinha ali samo je jedna ljubav.. dinamo.

    Ljubav je bila i cibona i rk zagreb ali to je ishlapilo sa godinama.

    Sad je dinamo pa dinamo pa opet dinamo. Pa naša nogometna repka, pa rk moslavina pa rukometna repka i onda sve ostale repke u svim sportovima
  • don
    6.1k
    sve pet, ali zanima me samo kako možeš poslije ovoga večeras pisati o ovakvom nečemu. Nemoj krivo shvatiti, nije zamjerka niti slično, ali zanima me samo kako uspiješ jer i to želim. evo ja nemam volju odgovorit prijateljima na običnu poruku a ne ovo :grin:
  • jedan u nizu
    8.5k
    evo ja nemam volju odgovorit prijateljima na običnu poruku a ne ovo :grin:don

    nakon godina i desetljeca pracenja dinama, naviknes se :)
    Sad je jos dobro kako je obicno znalo biti nakon europskih utakmica :sweat:
  • don
    6.1k
    ma pratim ga ja cijeli život, ali sam toliko sad emocionalno sjeban da se ne bi žalio da visim na krovu aviona u letu.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Ja razumijem ljude koji prate i kom je drag Celtic, odnosno neka indetificiranja sa istim ili su im enormno draži nego recimo Rangers npr. bez da se moraju zvati ili podupirat ove cirkus karikture Green Brigade koji izgleda ko nekakvi hibrid Hamasa i nekog nesimpatičmog moderiniziranog Titinog woke pokreta.

    Usporedio bi Celtic u Škotskoj kao Zrinjski u BIH.

    Najtrofejniji klub u državi, navijači, doslovno svi se katolici tamo indetificiraju kao Irci u Škotskoj, katolici, valjdai od tug uvijek Irske a ne Škotske zastave, kao i što će u pod B.B uvijek biti šahovnica, a ne oteti ljiljani ili neka ponosno vijorska varta.

    Ali nažalost odvojen od svoje "matice" i svog državnog i religijskog izvornog indetiteta(države Hrvatske i katolicizma), zatočen i namješten da igra u ligi, državi i sa ljudima protiv kojih se borio, koji prema tebi,tvom narodu i tvojim zastavama koje nikad nisu na pola koplja siju konstantnu mržnju, preko politike, medija pa do svega drugoga koje se proseže i živi kroz to, koji su te ugnjetavali ili to još rade, pa je i sami klub i cijela njegova povijest i navijači na udaru od tada, pa do danas od medijske mašinerije i ostatka država, u prvom slučaju bi to bili Bhoysi i GB i ostali navijači Celtica i ovamo UZM i simpatizeri Zrinjskoga.
  • GaijiZG
    1.3k
    Lazio, Zrinjski i NK Dinamo Donja Mahala.
  • Nolifer
    8.2k
    Ne pratim previše strani nogomet, tako da od većih i najvećih klubova pratim i navijam za Dinamo, ostali su mi dosadni.
  • dzis
    820
    Nogomet- Barcelona
    NBA- New York Knicks
    NFL- Baltimore Ravens

    Uvijek su me zanimali americki sportovi (izuzev baseball) . Puno je tu neprespavanih noci,ne pitajte zasto,neznam ni sam.
  • Petar86
    899
    Kao dijete zaljubio se u Ac Milan nakon scene Maldinijevog podizanja pehara Lige prvaka 2007. Tad je Milan bio jako popularan jer je dosta starijih momaka u kvartu nosilo dresove Shevchenka i Kake sto je bio samo dodatni razlog da ih zavolim. U zadnje 2 godine ga dosta slabije pratim iako sam ove godine bio na San siru prvi put.

    U periodu 2018-2022 sam aktivno pratio NBA, svaku vecer se budio gledati utakmice, uglavnom sam robovao igracima, a ne klubovima pa sam tad navijao i pratio klub u kojem LeBron igra. Sad slabije pratim ali LeBrona je zamijenio Devin Booker
  • Kujtim Shalla
    3k
    Super tema ,svaka cast na pokretanju iste. Moja najveca ljubav , strast je Dinamo. A nije tajna da sam simpatizer Prištine :lol: šalu na stranu. Vecina vas sa foruma to zna ,Ali eto da ponovim. Sudbina je htjela da nekad davno ,jos prije 31 godinu doselim i Dansku iz Bosne . I zbog svega toga nisam mogao da gledam Dinamo onoliko koliko bi zelio. I jednom prilikom za Kopenhagen je potpisao naš decko Mate Šestan. Odem je vlakom ma tekmu protiv Betisa cini mi se ,ponesem dinamovu zastavu cisto da je on mozda vidi i da mu budem podrska. Svidja mi se atmosfera ,stadion a posto zivim 150 km udaljen od Kopenhagena odem da sinom kad stignem na tekmu. Tako da imam simpatije prema njima sto je logicno jer zivim tu. Od ostalih klubova simpatiziram Liverpool jos od kako je Bišcan igrao kod njih . Celtic Kao vecina njih ovdje kako cujem. Panathinaikos ,Dynamo Kiev,i Romu zbog naše povezanosti i odnosa sa njima ,i naravno pogledaj tekme klubova u kojima igraju nasi . Ali Dinamo je svetinja . Uvijek bio i bit ce. Kako mome pokojnom ocu ,tako meni i mom sinu
  • Marley
    1.8k
    Ja imam problem da se previse "vezem" za igrace, nikako prihvatit da oni dolaze i odlaze i tako mora biti. Pa one najdraze pratim u novim klubovima.
    Recimo veselila sam se Serie A ove sezone, jer je dosta nasih tamo. A slaba sam na repku otkad znam za sebe.
    No nazalost, nemam toliko vremena. Da gledam sve sto bih htjela, muz bi vec odavno podnio zahtjev za razvod braka :lol:

    Tako da trenutno samo Ajax (hint, neprezaljeni Jopa). Sta ja znam, nisam navijac, krenula sam ih pratit samo radi njega. S vremenom sam postala simpatizer, svaku sam dosad pogledala, uvijek zelim da pobijede i veselim se kad Jopa odigra dobro. Prosla sezona mi je bila teski mazohizam sto se toga tice, sad je ok. Tak da evo, ne znam u koju kategoriju to spada. Simpatizer ajmo rec.

    Dinamo ne moram ni govorit sto sve pratim, to je ipak bolest :rofl: . Ne propustam ni prijateljske niti ista vezano za Dinamo. Mislim, koja normalna zena umjesto da recenzira po instacu umjetne nokte i trepavice, pise po forumu Zona Dinamo. A ne mozemo svi bit normalni jbg.

    Inace, moja prica vezana za Dinamo je nesto drugacija od vecine. Nema one idile da sam to naslijedila od djeda, oca itd. Bas suprotno, iz obitelji teskih hajdukovaca, kao dijete bila na mnogim Hajdukovim utakmicama, treninzima itd. A eto, ispala crna ovca haha.

    Voljela bih da manje "robujem" igracima, kako se netko gore izrazio. Ne znam kako se toga rijesiti i pomiriti se s tim da su oni prolazni.
    Zivcira me to jer mi previse utjece na opce raspolozenje. Evo jucer sam bila nazivcirana cijeli dan, radi novinarskih istovaranja po Bernaueru.
    Meni je ljetos bilo zao cak i kad je B. Sutalo otisao, a pocela sam dobivati sijede kroz proslu sezonu od njegove igre.
    Pretpostavljam da nitko drugi ovdje nema probleme ove vrste :lol: , tako da valjda je do toga sto sam zensko. Ne gledamo isto na stvari, muskarci i zene, valjda mora biti tako.
  • Oluja
    4.4k
    iz obitelji teskih hajdukovaca, kao dijete bila na mnogim Hajdukovim utakmicama, treninzima itd. A eto, ispala crna ovca haha.Marley

    Rekao bi Holiga da si neodgojena :smile:
  • Marley
    1.8k

    Izvjesila ja za Euro hrvatsku zastavu, saljem caci fotku. Odgovara on, bravo, vidi se tko je dobro odgojen da voli svoju zemlju. Ja mu kazem, a eto zao mi je sto se nije sve primilo :rofl: (misleci na odgoj i nase klupsko rivalstvo). A on meni, "dovoljno se primilo"
    :grimace:

    (Doduse svaki put kad mami posaljem sliku sa stadiona, samo mi napise "izdajice" :lol: )
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.