• Paggini
    22k
    Odigrao je utakmicu za 9/10, postavljanje, iznošenje lopte, anticipacija, sve duele je dobio, zaustavio potpuno njihove napade, ali je sad truba i klošar.

    Ista ekipa koja je KTCa poslije Šahtara i do prošlog proljeća pribijala na križ, vjerojatno.

    Da nije bilo Maxa, možda bi dobili tri gola? Genijalci.
  • jakov1
    175
    Zašto ste smećari bili prema Bošku Šutalu?don

    Otpisivanje Boska Sutala od strane navijaca se ove sezone pokazalo kao ogroman propust u prosudbi, covjek dominira u Belgiji.

    Ako otpisemo Bernauera, za godinu dana cemo brojati greske nekom novom stoperu dok ce Max biti vazna karika u nekoj drugoj ekipi.

    Ajaxovi navijaci i dalje seru po Josipu Sutalu za svaki kiks, komentara poput tvojih ima nakon svake utakmice. Ne treba govoriti koliko su u krivu.

    Poucak price - postuj svakog tko gine za sveti dres jer nepogresivi Van Dijk nikad nece igrati za Dinamo.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    jel pogriješio protiv Rudeša? Jest, jel pogriješio protiv Lokomotive i Varaždina, jest, jel smo gubili krajem prošle godine kad je bio primarni stoper, baš kao i sto sam rekao, odigro je Betis jako dobro, al prltiv Paoka već u gostima, bježimu onaj gedžo Živković koda je Messi... Boško Šutalo hodat nije znao, a igrali su skupa, e pa itekako jest.
  • don
    5.9k
    postuj svakog tko gine za sveti dres jerjakov1

    ali čekaj di si ti isčitao da ja njega ne poštujem? Poštujem ga, ali kažem samo da nije igrač za Dinamo, jel to toliki problem?
  • jakov1
    175


    Postuj ga tako da mu dajes podrsku dok god mu trener vjeruje jer on sigurno zna bolje. Mi vidimo i zapamtimo jedan kiks, trener vidi 100 dobrih poteza.
  • Mali dioničar
    15.5k
    nepogresivi Van Dijk nikad nece igrati za Dinamo.jakov1

    Nepogrešivom Van Dijku je Dinamo utrpao 4 komada, Pjaca 3.
  • Dzgšb
    877
    Max uopće nije član prvih 11 imamo ozljedjena tri stopera tako da smiješno je što se po momku toliko pljuje jer je dobar za rotaciju i HNL!
  • don
    5.9k
    naravno, Bjelica zna milion puta više od nas. ako bude igrao, očito da postoji razlog zašto igra, ali nešto sumnjam da će se više naigrati kada se Mmaee vrati.
  • Maxova dijagonala
    615
    Jbg max drag si mi dečko i sve ali nabij loptu odma kakve komplikacije svaki put...
    Ali nadam se da će neno to izbit iz njega
    Sad je samo dao povod lešinarima da ga nagaze do kraja
  • cibona
    3.1k
    nikad neće bit igrač za Dinamo. Nikad.don

    Već je. Ponavljam, već je.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Bojna za pljuvanje po igracima jedva docekala za udarat po tipkovnici. Decko odigrao vrhunsku utakmicu. Po ovakvom vrimenu ne moguce je odigrat bez greske. Al to ne umanjuje njegovu izvedbu.
  • Dinaminjo
    985


    Ako nakon ovakve utakmice samo cekas nekog razapet, onda to govori o tebi vise nego o njemu. Sto god "napravio"

    I ako ti netko veli da to nije pohvalno ponasanje, ima na to pravo.
  • Jaro
    7.5k
    nepogresivi Van Dijkjakov1

    Nece, al bogme nije ni nepogresiv, i svejedno je najbolji stoper zadnjih par sezona...
  • don
    5.9k
    Ako nakon ovakve utakmice samo cekas nekog razapet, onda to govori o tebi vise nego o njemu.Dinaminjo

    razapet? molim te da pročitaš ponovo sve. volim Maxa ali kažem samo da po meni nije igrač za Dinamo, koji točno problem imaš s tim? Ne mogu virovat, svi smo nervozni i vruće glave ali neki se ponašaju kao da sam ga nazvao najvećim smećarom a ništa nitko nije rekao osim da po nama nije igrač za nas.
  • Zambatine škude
    2.7k
    zašto se ovo ne dešava nikome osim njemu? svaku utakmicu?don

    Ja znam jednog koji je čak i iste nacionalnosti kao on, koji je imao kolosalnih kikseva svako malo. I kojeg se uz sve to zove najboljim stoperom strancem u povijesti Dinama i koji se vraća iz mirovine da nam spasi sezonu.

    Općenito brojanje stopera kroz prizmu nekih kikseva mi je suludo jer su Dejan Lovren i Sergio Ramos zajebali puno više golova u životu od Leonarda Mesarića. Ali da mu netko stvarno na ovoj tekmi to što se lopta odbila između njega i suparnika kao neku kardinalnu i nezamislivu grešku baš graniči s ludilom. KTC je zajahao igrača u prvom poluvremenu s leđa i srušio ga pa je imao sreće što je ovaj ušao u zaleđe 20 centimetara i nije se ni gledala situacija.

    Odlična tekma zadnje linije van tri situacije, dvije su završile golom. Jebiga, dešava se. Na drugoj strani mu sunarodnjaci skuplji 70 puta pa ih Petar Sučić i Martin Baturina pretrčavaju ko školarce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.