• Ali
    2.2k
    Ivane,
    Zao mi je alu nisi golman za klub razine Dinama.

    Golman trtaros, koji se zalijepi za gol liniju nije zasluzio biti jedinica Dinama.

    Danas je vratio Monaco iz mrtvih, nisu postojali, ide duga lopta Torrente mu gradi ali njega njema nigdje na horizontu i korner, a onaj pad.na.korneru je odraz "drvenih nogu".

    Stavite radije Zagorca
  • Yovitssa
    710

    Ajde učini nam svima uslugu i obriši profil!
    Popiknuo se i kaj sad? Da u petoj minuti nije skinuo mrtvaca možda bi popili petardu... Srami se!
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    A to sto je bio ozljedjen od 13. minute?
  • Ali
    2.2k

    Kak je doslo do kornera?
    Isto je bilo u Munchenu kod ubacaja na tri metra
  • Yovitssa
    710
    isto je u Munchenu skinuo barem tri mrtvaca!
  • Ali
    2.2k

    Ako si ozlijeđen onda kazes treneru, neka igra zamjena boli me i ja nemogu.
    Nastaviti igrati i itraziti u tome alibi.
  • IstinaZaDinamo
    2.1k

    Ti bi stvarno kiksera Zagorca na gol u LP stavio?
  • Ali
    2.2k

    Je da ali i primio 9...
    Golman koji nema samouzdanja nije golman za Dinamovu 1., na klupu i raditi na istrcavanju i radu sa nogama.
  • Maki2
    665
    Zaboravio si da je i Livakovic golman linije a pritom mu igra nogom nije jaca strana. Da Neva nije skinio mrtvaca na 0-0 bio bi vjerujem uvjerljivi poraz.
  • Dzoni
    686
    Nemojte bit smiješni sa Zagorcem na golu.
    Nevistić je skinuo u 5.min nešto što bi od 100 puta ušlo 99, da je tad ušlo, bio bi potop i rezultatski i meteorološki
  • Marley
    1.8k
    ajd priznaj, koliko si dugo jedva cekao da mu se dogodi greska i da postane tragicar utakmice...?
    Da slavodobitno zakljucis da nije razina za Dinamo?
    Sram te moze biti. Ali vjerojatno uzivas sad u cinjenici da je bas on syebao gol, nazalost. I ti i svi ovi koji se slazu s tobom. Mozda pocnete pojedinci opet i Cavlinu sad zazivati, pa da.

    Ivane drzi se, vjerujem da nije ovo lako :pray:
  • mosad
    466
    Stavite radije ZagorcaAli

    Sam sebi ću presuditi jer i dalje čitam šta neki ljudi pišu ovdje
  • Kujtim Shalla
    3k
    Bravo Neva ,steta greske Ali idemo dalje. Lako biti pametan. Obrane njegove su nam Dali vjetar i ledja danas. Greske se dogode.
  • Krizy
    44.6k
    Stavite radije ZagorcaAli

    Komentar dana, čestitam kolega
  • Yovitssa
    710

    Ok, sorry, u pravu si! Zagi na gol jer on je pouzdan i najboljim je vratarskim godinama! :lol: :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.