• Zg123
    347
    Po meni lose zamjene trenera, imas 5 zamjena i ti iskoristis 2. Ne znam zasto je Petko na terenu cijelu tekmu iako umire.

    Steta izgubljene utakmice, Monako je iz nicega 2 gola dao, mozemo mi pricati o sucima i ne znam kome ali ovo je amaterski na kraju odradjeno
  • Brusa
    1.6k
    Bravo svima! Bod je tu. Jedan po jedan.
    Sjetite se di smo bili nakon 1. Kola....
  • Krizy
    44.2k
    Bezvezne greške za oba gola, bili smo bolji i zaslužili tri boda, ali što je tu je.
    Pokazatelj da možemo igrati s dosta skupljim momčadima, ajmo po top24!
  • Dani Olmić
    296
    Osjecaj gorak… nekako kao da smo izgubili… a bili puno bolja ekipa… steta
  • dzg7
    298
    Klasična Dinamova priča
  • vjeko1701
    8.6k
    Ne mogu biti tužan al jebem mu mater...
  • GaijiZG
    1.3k
    Jbg, mislim da je sjebo Neno zamjenama.
  • Omake
    2.9k
    Stvarno šteta. Sami sebe upucali u noge. Klasika. Da je netko prije utakmice ponudio remi, prihvatili bi, ali nakon utakmice, baš baš šteta.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    zato što ne znaš i nisi trener
  • Peškaman
    4.5k
    Kakve gluposti smo napravili,kakva šteta za 3 boda.
  • San Lorenzo
    16k
    Jedino dobro iz ove sprdačine zvana liga prvaka je 30 milijuna eura.
    Gadljivo suđenje, uopće ne pogledati penal na Petkoviću, Kehrer je napravio 5 faula, neznam.jel dobio žuti, Zakaria ista stvar.
    Ponosan sam na dečke, ali imam opasan osjećaj gađenja prema ovom natjecanju.
  • Slush
    661
    Zelim da mi netko da utakmicu gdje ovo perverzno pojacanje od bernauera nije jedan kiks po gol napravio
  • gledatelj
    613
    Da nam je netko pred tjedan dana rekao da ćemo bit u kurcu jer smo igrali 2:2 sa Monacom...
  • Batigol
    67
    Za pocetak je i taj bod kao kuca....veseli bolja igra...samo greske smanjit na minimum..
  • Yovitssa
    708
    Baš je grdo navlačil sudac za njih... Šteta i za naša dva poklona. Ali super je i bod s obzirom na situaciju prije tjedan dana... :meh:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.