• dzis
    820
    Da je jakir izasao sa 5 iza poludili bi. Ne svida mi se ovo. Iako ovo je kao 541 defanzivno ali 352 kada smo u napadu.

    Ajmo ih probat iznenadit
  • wolfgang14
    1.6k
    Da je jakir izasao sa 5 iza poludili bidzis

    pa naravno. Bjelica je ipak malo više dokazan trener i zna kaj radi. Sigurno postoji neka ideja i plan
  • Boycie
    1.2k
    Na zapadu je trenutno 30 ljudi. Nadam se da su svi ispod na sanku.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Na zapadu nema žive duše.
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Čovjek je postavio gustu defanzivu i prevenirat će sve od iza. Sasvim razumljivo jer igraš protiv kvalitetnije momčadi. Identičan plan smo imali protiv Bayerna. Ali kola krenu lako nizbrdo.

    Dogodi se lagani blackout pojedinaca, glupi penal, a na kraju ispliva mrtva kvaliteta, koja je, Bogu hvala, na strani Bayerna bila 101%. I na sve to si imao Pjacinu lijepu šansu na 3-2, što neodoljivo podsjeća na Špiku i PAOK ili AEK.

    To što su pojedinci višestruko operirani od realnosti zbog slavlja nad Lokomotivom, a neki od ranije Istrom ili Šibenikom, ne znači da bilo koji trener, pa tako i Neno, treba napasti puno bolji Monaco.

    Zapravo, ova postavka igre je definicija Jakirovog " jako od iza pa gore šta nam Bog da". Samo što se mrvicu drugačije iskomunicirala "na van".

    Nama se treba "trefiti" najbolja večer u Europi ikad, a protivniku da je na nekih 50-70%, da nešto uzmemo.

    I trebamo se naravno pomoliti Bogu da je ova večer upravo ta. Sve drugo je mlaćenje prazne slame.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Mislim da će Ademi i Mišić držati sredinu, a Baturina i Sučić biti polulijevo/poludesno kao što je Sučić npr. igrao na Rujevici u Kupu. U navijačkim krugovima spominjala se ideja sa Sučić bude desno krilo u formaciji s 4 iza, ali ovo je baš defanzivno što ne znači da je loše, cilj opravdava sredstvo.
  • Krizy
    44.2k
    Dosta veznjaka, možda će se probati zadržati lopta u našem posjedu više nego inače u ovakvim utakmicama.

    Slično kao Dinamo - Tottenham

    Livaković - Ristovski, Theophile, Lauritsen, Franjić, Oršić - Jakić, Majer, Ademi - Ivanušec - Petković

    Nevistić - Ristovski, Theophile, Torrente, Bernauer, Pierre-Gabriel - Ademi, Sučić, Mišić - Baturina - Petković
  • Peškaman
    4.5k

    Kakva je situacija sa sjeverom?
  • Heisenberg1986
    236
    Postava mi govori da je cilj izdrzati nulu prvo poluvrijeme, a vjerujem da u drugom ulaze cordoba i pjaca, hoxha da ih izkontriramo.
    Iako bi ja volio vidjeti odma još jednog brzanca u prvoj, neno sigurno zna bolje od mene kog staviti u prvu.
  • Ali
    2.2k
    Pitanje za poznavatelje statistike, postoji li jos neki vrijedan spomena registrirani defanzivac u zupaniji da danas nije u pocetnih 11 :lol:

    Mislim zao mi Petka i Baturine na ovoj prohladnoj kisi bi se mogli prehladiti. Mogao je i njih zamijeniti sa defenzivnije orijentiranim igracima.
  • E46
    713
    Zato su to navijacki krugovi, posto je Sucic na desnom "krilu" totalno neupotrebljiv.
  • don
    5.9k
    Dosta zanimljivo mala kvota na Dinamo večerastigric

    mala? :lol: najmanja je 4,50
  • Mr Anderson
    8.4k
    Na zapadu je trenutno 30 ljudi. Nadam se da su svi ispod na sanku.Boycie

    Ima dolje ljudi, ali nije baš da je krcato
  • tigric
    298
    4,50 je mala kvota
  • don
    5.9k
    mala kvota za domaćina 4,50? :rofl: Svašta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.