• Maxova dijagonala
    615
    Ne znam kakve veze ima što je objavljeno...pa Adi je top trener i analizirao je svih nasih 25 igrača sigurno. Tko god da igra on je analiziro sve njihove mane i vrline sigurno,neće ga previše iznenadit igranje Maxa ili Torrentea. Svakako o rezultati najviše ovisi dnevna forma naših ključnih igraca a danas su to Nevistić,Mišić,Baturina i Petković.
  • dinamo vitez
    336
    I pojačat svjetlinu na mobitelu, znaju zezat čitači.
  • Dani Olmić
    296
    Kako piše L'Equipe, trener Adolf Hutter rekao je da će Folarin Bagolun započeti susret na klupi. On je prošlog ljeta doveden iz Arsenala za čak 30 milijuna eura. Umjesto njega bi trebao startati Breel Embolo, bivši suigrač Josipa Drmića u švicarskoj reprezentaciji.
  • Dzgšb
    877
    Bolje da Miro objavi nego da tironi ili droljivari prije njega :lol:
    Edit : Pa kao oni saznaju..
  • Maxova dijagonala
    615
    uf taj Embolo je top igrač. Mislio sam da će imat puno veću karijeru kad se tek pojavio al eto očito su ozljede odradile svoje.
  • don
    5.9k
    Ademi nije za prvenstvo a kamoli za Ligu prvaka. On mozda moze zaustavit Monacove antilope samo ukoliko ih uspije uhvatit za dres. Mislim da niti jedan klub Lige prvaka nema svog "Ademija" u prvoj postavi.

    Rjesit taj problem u zimskom projelaznom roku, posteni vezni igrac da se Ademi zacementira na klupi gdje mu je i mjesto, a bome bi i tamo sjedio na racun starih zasluga.
    NitkoBitan

    do kad ćemo mislit da smo svi mi pametniji od svih trenera prije nas kojima Ademi igra? Pa dajte ljudi, oni su zajedno svaki dan, na svakom treningu i trener najbolje zna zašto je on u sastavu. Mi smo navijači, oni su profesionalci kojima je posao odrediti najbolje igrače za njihov posao i moramo im vjerovati.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ovo zapravo i nije iznenađenje. Sa petoricom nazad igrali smo većinu europskih utakmica, barem ovih u LP. Gol možemo zabiti samo iz prekida.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Ovdje u Istri je sudnji dan, nadam se da je kod vas u Zagrebu bolja situacija
  • Paggini
    22k
    Ovo zapravo i nije iznenađenje. Sa petoricom nazad igrali smo većinu europskih utakmica, barem ovih u LP. Gol možemo zabiti samo iz prekida.The Undertaker

    Ha da, meni se isto čini. Prekidi ili preskakanje igre uz individualnu genijalnost ala Chelsea.
  • The Undertaker
    5.5k
    Samo što nemamo Oršića ili nekog sličnog za istrčati tu kontru a opet obrambemo odgovornog. Hoxha je najbliži tomu ali nije ta kvaliteta.
  • Maxova dijagonala
    615
    Pa realno što drugo i očekivat nego dupli blok i gore čekat inspiraciju Petkovića ili Baturine. Tako ćemo igrat sa svima osim Salzburgom,Celticom i Slovanom,u tim utakmica bi neno to ipak mogao hrabrije postavit.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nisam fan postave, ali vidjet cemo. Mislim kažeš idemo po pobjedu i onda izađeš sa 9 defanzivaca... Nadam se da je to samo za danas jer nije stigao utrenirat.
  • Maxova dijagonala
    615
    pa može se ić na pobjedu i sa 9 defanzivaca. Ić na pobjedu ne znači samo bezglavo jurišat.
  • Majki2111
    3.2k
    20241002-190055.jpg

    Kamiloca i višnjevac prije tekme. Prvi put pijem i ja ovu kombinaciju. Bumo vidli možda donese sreću.
  • don
    5.9k
    pa ako smo započeli sa nekom formacijom, ne znači da ćemo sa istom završiti utakmicu. Ovdje 2 nova igrača mijenjaju cijelu formaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.