• Paggini
    22k
    Majki ako danas pobijedimo, valjda ti je jasno da u životu više nećeš moći prije tekme piti ništa drugo osim tog dvoje?
  • don
    5.9k
    Majki oćeš stić to popit do utakmice?
  • Boycie
    1.2k
    Sve je to zbog Dinama! 20241002-183753.jpg
  • Dr Hofmann
    1.4k
    A ne smijemo ulaziti otvorenije protiv Monaca, još nismo beton, što duže ostane 0-0, to su veće šanse za pozitivan rezultat. Samo da ne primimo gol u prvih 15-20 minuta i ja sam uvjeren da ne gubimo.

    Daj samo da počne više, ko će čekati još dva sata. Što sam stariji to mi je teže, zato mrzim kad ne mogu na utakmicu, fali mi zagrijavanje prije, ovo mi pije živce na slamku
  • Infinity
    16.5k
    Malo mi je splasnuo optimizam. Sastav ne obecava gol. Nadao sam se nekim kontrama, ali ne vidim tko ce ju istrcati. Bjelica je najavio pobjedu, ali ide igrati na zestoku nulu. Opet, imamo pet zamjena i drugo poluvrijeme :cool:
  • dinon7
    933
    Zasada izgleda dobro po pitanju vremena i kiše u Zagrebu. Daj boze da tako ostane pa slavimo pobjedu oko 23:00
  • Maxova dijagonala
    617
    Momci zamišljam Maxa kako dribla Embola u obrani haha nije mi dobro
  • tp1997
    501
    Ne vidim kako sastav ne obećaje kontre.

    Plan je vjerojatno da Petko odigrava u dubinu Baturini i Ademiju.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Dolazak na ovu utakmicu treba bodovat extra loyalty bodovima, a "drzanje" svog mjesta na sjeveru dolje zbog koreografije su unlimited points.
  • Heisenberg1986
    236

    Priča mi kompa o nekom pederu kaj je naručio kamilicu i višnjevac maloprije za sankom, znači ti si taj

    Steta kaj sam otišao na tribinu da te nemrem vidjet sad

    A prvotna narudzba bila crni čaj s mlijekom?
    Ja pito jel to neki englez ili koji k
  • Mihaljević
    10k
    Očekujem Maxovu dugu loptu na Baturinu koji ulazi iz drugog plana i zabija za pobjedu 1-0., ostale ekipe šta bi napisali o Maxu...Maxova dijagonala

    Nek on razbije defanzivno Embola, Zakariju i ekipu, a za duge lopte već imamo 15 igrača u ekipi.
  • tigric
    298
    Dosta zanimljivo mala kvota na Dinamo večeras.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Malo ljudi je ispod zapada...ili svi čekaju zadnji čas iki su odustali.
    Btw...da je Jakir trener i izvede ovakav sastav već bi bilo 10 stranica pljuvačine.
  • Kruno
    344
    Bernauer Torrente valjda nece jako kiksat.
  • Dr Hofmann
    1.4k


    Ova kiša je bila gadna...Ajmo danas ponovit u Ligi prvaka isti rezultat po gadnom vremenu. Isto je bilo manje ljudi, sve vuče na ovo...

    I kakva fina ljevica Edina Mujčina, kljuka Damira Krznara, Zeko na klupi, sjever se gradi, krov na zapadu, istok legendarni, Boysi na jugu.

    Jeben je Maksimir po kiši, posebno je to iskustvo :lol: , samo da zdravlje posluži sve koji idu na tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.