• tp1997
    501
    Ako je točno ovo što Miro kaže, Ademiju uloga ni neće biti primarno u defenzivi, nego da napada dubinu kada se Petko spusti, što mislim da i dalje može odraditi više nego solidno

    Što se kiše tiče, radarska slika zapravo izgleda dosta obećavajuće, moglo bi se desiti da za vrijeme utakmice bude vrlo malo kiše
  • Maxova dijagonala
    617
    Očekujem Maxovu dugu loptu na Baturinu koji ulazi iz drugog plana i zabija za pobjedu 1-0. Dao bi sve da nakon takvog scenarija vidim tekstove Ničote,Olivarija i ostale ekipe šta bi napisali o Maxu...
  • NitkoBitan
    17.9k
    Hoxha, Cordoba, Spikic... nase rakete cekaju svoju priliku s klupe. Da se barem nesto pred kraj napravi na konto izmorene Monacove veze i obrane.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ne sviđa mi se postava baš, previše defanzivno mi se čini.
  • Peškaman
    4.5k
    Čini mi se kao da idemo prvo poluvrijeme u bunker pa u drugom preko kontri, ulaskom Špikića/Cordobe/Hoxhe.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Bjelica valjda zna. Evo i kolega Peskaman je napisao.

    Ako udemo u drugo poluvrijeme sa 0-0 (ili daj Boze nasim vodstvom) bit ce svega.
  • GOAT
    1.3k
    Velikog li iznenadenja ako cete objavit sastave 5 sati prije tekme. Posalji mail Hütteru u slucaju da je propustio post.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ne razumijem stvarno zasto se me mozete suzdrzat do sluzbenih postava
  • Keyser Soze
    10.1k
    Evo i SN su objavili, pročitali na zoni.
  • Nogo
    3.8k
    Ajde da se objavi u 19:30h ili 20h ali već u 18h je previše...
  • dinon7
    933
    Pozdrav kolege. Sad sam stigao u Zagreb i shvatim da nemam isprintate karte. Za sjever dolje trebam imati printane ili?
    Unaprijed hvala na odgovoru i isprike ako je netko već pitao isto pitanje
  • NitkoBitan
    17.9k
    Inače je plan uvijek malo manje od 2 sata da objavim sastav, ali evo kolega je pogodio.Miro Vugrinec

    Evo kolega je pogodio pa cu objavit sastav, kao da je itko znao da je kolega pogodio.

    Malo se suzdrzat od pisanja zarad lajkova. Ti napises prepisu svi mediji. Kao da sve to ne dode do svlacionice Francuza.

    Znaju li nasi sastav Monaca 3 sata prije utakmice?
  • Kepec
    5.8k
    Ne treba, samo na mobitelu otvoriš barkod s ulaznice i prisloniš mobitel na čitač.
  • Dani Olmić
    296
    Mislim da bi se trebali brisat komentari oko postava sve do max. 1,5h do tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.