• Miro Vugrinec
    5.2k
    Ako ista dobro donese smjena trenera, to je da uvijek igrači grizu vise nego ikada, da daju i preko maksimuma kako bi zgrabili mjesta. Monaco je odlična ekipa, ali ukoliko se poklopi dosta stvari, može se do bod(ov)a. Za početak je bitno da momci daju sve od sebe, da budu maksimalno fokusirani, a druga jako bitna stvar je da trener napravi dobru analizu i procjeni tko su najbolji igrači za ovu tekmu. Koliko su moja saznanja, Monaco je proskautiran puno bolje nego ijedna dosada ekipa pod Jakirom, a Nenad je pripremio svojevrsno iznenađenje sa sastavom koje će nadam se uroditi plodom. Sretno momcima, dajte sve od sebe i siguran sam da će vas nagraditi, a ako i ne nagradi ako pristup bude pravi nitko neće rijec reci
  • Captain America
    17.8k
    Nenad je pripremio svojevrsno iznenađenje sa sastavom koje će nadam se uroditi plodomMiro Vugrinec

    Je li možda Indexova najava Sučića, Mišića, Ademija i Baturine u prvih 11?
  • don
    5.9k
    strah me, strah me da ne padnemo sa dobrim raspoloženjem zbog novog trenera u slučaju poraza, ali to se ne smije desit. Neka igrači daju sve od sebe i nema im pravo nitko ništa prigovoriti. I kad si bolji, nitko ne može garantirati pobjedu i jedna lopta, jedan krivi korak nekog igrača te može koštati gola (naravno tako i na suprotnoj strani) a ne sad kad smo evidentno "autsajderi". Samo srce i dušu na teren i šta dragi Bog da.
  • emilperska
    5.7k
    Svaki put kad vi mene razjebete ja dodam gas malo više..
    Lijevi wing back je Dario Špikić..
  • CUCAK
    194
    Neka moderatori obrišu ako nije primjereno, ali jedan tekst kojeg će se svi "stariji" sjetiti, nastao pred uzvrat s Werderom. Ne znam novinara, pa samo dodatak da je nastao na jednom portalu. Uvijek zanimljiv pred ovakvu tekmu (malo prilagođen za danas).



    "Kakav crni zeleni Monaco. Zaboravite kukanje. Boli vas aduktor zadnje lože, pijete noćima, imate ljubavnice i vanbračnu djecu, pišate u lavabo, ne znate plivati? Kog briga. Istina, ne liječite sidu, niste pronašli novi planet, pa ni mačku niste spasili s drveta; ali kad izađete na taj ukleti maksimirski travnjak u svetom dresu pred 20.000 grla, pogledate tribine kako se tresu od urlika, osjetite miris navijačke krvi, ritam bubnjeva, znoj na licima, dim baklji u grlu i očima, shvatit ćete. Pogledajte dobro u krug. Tu ste doma, a mi vam čuvamo leđa. S najljepšim grbom na prsima, istrčat ćete na prvu crtu, pogledati jedan drugome u oči, zakunut se - do zadnje kapi znoja, stisnuti zube i bez kalkulacija, lažnih osmijeha, stisnutih figa natopiti dres pobjedom - toliko nam dugujete.

    Bez Dinama, vi ste nitko i ništa, baš kao i mi. I zato nemate pravo. Nemate pravo na strah. Ne ovaj put. Kukavicama se ne oprašta. Zaboravite, bar ovaj put, slavu, moć, hrpe dolara, plitke manekenke i bijele limuzine; skupite se pod plavim barjakom i odigrajte za osjećaj. Onaj osjećaj pobjede pred deliričnom masom, ljudima koji su prošli tisuće kilometara zbog kluba koji im je toliko puta uzvraćao pognutim glavama i neshvatljivim porazima. Napravite to i uživajte, jer, jesen, dvije i nema vas više. Putujete uz kavijar i šampanjac na travnjake snova, ogrnute potocima slavlja i glamura. I tu se rastajemo.

    Vama pogledi milijuna ljepotica bez duše, plastični pljeskovi, pobjede bez okusa i mirisa; nama zagrljaji pijanih prijatelja na kiši, u gustom dimu na 0:0. Budimo iskreni, ne bi se mijenjali. Ni mi, ni vi. No, oprošteno vam je. Ako prije bijega u Europu, dovedete tu istu Europu u naše dvorište, da im pokažemo kako se voli. Navija. Živi.

    Ima nas debelih i ćelavih, ružnih i glupih, dlakavih i munjenih, no uvijek smo tu, uz vas. Sjetite se toga jednog dana kada vas prodaju Nijemcima, Španjolcima, Talijanima, Englezima, Rusima, kad istrčite na ušminkani Nou Camp, Old Trafford, Delle Alpi. Sjetite se onog osjećaja na prepunom, trulom Maksimiru kada je pao moćni Monaco. I priznajte. Sami sebi. J***š lovu. To je to. Nikada njihove pobjede neće biti slatke, koliko su gorki naši porazi. I zato, ramenom, koljenom, bubregom, jetrom, nije bitno. Zabijte taj prokleti gol, ukotrljajte taj kožni balon iza crte, za nas, za osjećaj. Za oproštaj..."
  • jakov1
    175
    Indexova najava Sučića, Mišića, Ademija i Baturine u prvih 11Captain America

    Ne, moja najava :lol: .

    Nevistić
    Theo (ako ne može, Ristovski) Bernauer Torrente
    RPG Sučić Mišić Ademi Ogiwara
    Baturina
    Petko
    jakov1
  • Hectorharatti
    100
    Sumnajm tesko da ce stavit ogiwaru pored ovakvih krila monaca
  • tigric
    298
    Nevistić – Ristovski, Theophile Catherine, Torrente, Bernauer, Pierre Gabriel – Ademi, Sučić, Mišić, Baturina – Petković
  • Nogo
    3.8k
    Ja se samo nadam da će dečki dati sve od sebe i pokazati kako se bori za ovaj klub!
    Ako bude i x ili poraz, a dečki ostave srce na terenu onda mi neće ničega biti žao.

    Mi možemo, mi trebamo pokazati tko je gazda na Maksimiru jer mi smo DINAMO!
    Sretno plavim lavovima večeras! :fire:
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Nevistić – Ristovski, Theophile Catherine, Torrente, Bernauer, Pierre Gabriel – Ademi, Sučić, Mišić, Baturina – Petkovićtigric

    Evo da potvrdim da je ovo točna postava. Inače je plan uvijek malo manje od 2 sata da objavim sastav, ali evo kolega je pogodio. Dakle 5-2-2-1 sustav, Baturina i Ademi iza Petka. Sretno momci, do pobjede!
  • tp1997
    496
    Inače, pobijedimo li danas, već ćemo tada, s još šest preostalih utakmica, ostvariti najveći Dinamov koeficijent u Ligi Prvaka u ovom stoljeću.

    Bogme žestoki hibrid od sustava. Da je ovako nešto Jakir izmislio rekao bih da opet sranja izvodi, ali Neni vjerujem. Iznenadio je Atalantu, neka sada iznenadi i Monaco
  • ibro1986
    183
    prijatelji, ne znam kako je u zagrebu, ali u Istri kad pogledaš van vidiš vodopad.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ademi nije za prvenstvo a kamoli za Ligu prvaka. On mozda moze zaustavit Monacove antilope samo ukoliko ih uspije uhvatit za dres. Mislim da niti jedan klub Lige prvaka nema svog "Ademija" u prvoj postavi.

    Rjesit taj problem u zimskom projelaznom roku, posteni vezni igrac da se Ademi zacementira na klupi gdje mu je i mjesto, a bome bi i tamo sjedio na racun starih zasluga.
  • Maki85
    59
    90% sam da je to Capak dok je još na Sportnetu bio. Dobar tekst, ali šteta to je upućen ekipi koja baš nije disala za Dinamo, a imali su igračke kvalitete vjerojatno više od ove sad.
  • plavi72
    892
    Kad imaš onaj osjećaj ,ne euforiju,da ćemo večeras biti "pravi",sretno i hrabro,bez kiše i sa što manje kiše,tisuće srca kuca daleko od Maksimira(a s vama) za naš Dinamo !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.