• Dzgšb
    901
    Samo Dinamo do groba , i tako učim svu mali djecu oko sebe :grin:
  • don
    6.1k
    emociju imam samo prema Dinamu, a simpatiziram Real Madrid.
  • Zagi
    7.9k
    Nebi bilo na odmet pročitati barem prvi post na temi.
    Nema potrebe za opravdavanjem i naglašavanjem "samo Dinamo", "Dinamo pa dugo nitko.." i sl. na ovoj temi. :) Ako nekog ne zanima nijedan klub osim Dinama, ova mu tema neće biti zanimljiva i to je to.Neki tip
  • recikaj86
    414
    Simpatiziram Liverpool i Milan, ali volim samo Dinamo
  • kariola86
    71
    Duša gori za Dinamo. Od manjih klubova još imam simpatije prema Real Madridu
  • miro
    4.5k
    kad sam bio mlađi Celtic, Athletic Bilbao, Liverpool
    sad me više uopće ne zanimaju, samo Dinamo
  • Mali dioničar
    15.7k
    Genoa.

    Jer su mi fotke Fosse dei Grifoni bile najbolje u Supertifu.
  • Sajla
    5.3k
    Zanimljivo je pročitati koliko je vremenska odrednica bitna za formiranje simpatija za druge klubove - transfer nekog igrača, neočekivani uspjeh, čak izlazak neke igre baš u vrijeme dok se upoznajemo s međunarodnim nogometom.
    I kod mene je slično i ide u vrijeme bivše države, puno prije nego smo imali internet u džepovima pa nam informacije nisu dolazile kao danas. Glavni motiv da mi neki drugi klub postane simpatičan ili bar zanimljiv bile su sličnosti s Dinamom i njegovom tadašnjom situacijom. Npr. Barcelona - drugi grad po veličini u državi, a klub iz glavnog grada ima povijest privilegiranosti, očita paralela sa Zagrebom i Dinamom dok su mi Real i Madrid bili (i ostali) kao Zvezda i Bg. Pa onda još priče o neovisnosti Katalonije... perfect fit. Iz sličnih razloga mi je i Athletic Bilbao postao drag. Logičnim slijedom tu se uklopio i Celtic (irska neovisnost, katolici itd.). Roma je došla na listu najviše zbog anti-Lazio sentimenta. Kad su digli transparent Arkanu, a još je tamo igrao i Mihajlović - njihov neprijatelj je moj prijatelj, Roma odmah postaje favorit. U Engleskoj Aston Villa - ekipa u kvartu ih je favorizirala, a super se uklopilo u priču s drugim najvećim gradom u državi. Kasnije mi je ipak Liverpool preuzeo primat među engleskim klubovima, naročito kad sam upoznao neke njihove navijače sa stavom "we're not English, we're Scouse". Danas se te simpatije svode na to da mi je lakše odabrati koju ću utakmicu gledati na TVu ako nemam što drugo raditi. Ali aktivno praćenje ili emocionalna uključenost nisu dio toga.
  • Peškaman
    4.5k
    Dinamo i Zrinjski, dva kluba koja aktivno pratim.

    Ovako od stranih klubova, drago mi je pogledati West Ham,Sporting. Ne sviđaju mi se klubovi poput Real Madrida,Barcelone, Man. Citya/Uniteda,PSGa.
  • davidinamo
    363
    SAMO DINAMO!!!!!
  • tp1997
    531
    Osim Dinama koji je jedina prava ljubav, Marseille. Zaljubio se u njih tamo u periodu 2005-2007, dok je još Ribery u mladim danima trčkarao po Velodromeu
  • duksy
    301
    Ja simpatiziram Napoli još od doba Maradone i išao sam ih gledati sad onu sezonu kad su osvojili.
    A volim još i Atletico od kad sam krajem devedesetih pogledao Torrentea.
    Bio sam ove godine na Atletico-Barcelona, čudo od kluba i stadiona.
  • veselko tenžera
    2.3k
    Svakako treba spomenutu zanimljiv period navijačkog života, govorimo o cca 2 mjeseca proljeća 2024.
    Strastveno sam navijao za Spartu i Midtjylland. Ta ljubav se ugasila nakon što su osvojili prvenstva, sad me i za njih boli briga :smile:
  • Dr Hofmann
    1.4k
    Nitko više, nitko kao Dinamo.

    Volio sam Milan kad sam bio klinac, bili su mi stvarno magični. Danas mi je drag Panathinaikos (bilo bi mi drago da konačno uzmu naslov), Dinamo Kyiv (kakva je to ekipa bila krajem devedesetih, danas su mi dragi iz drugih razloga, ne znam dva igrača njihova) i Roma (netko je već napisao, kad su Laziali digli za Arkana i još je onaj četnik Mihajlović igrao za njih za mene je Lazio postao neprijateljski klub). Bilo je prije simpatiziranja Millwalla...

    Ali ništa ozbiljno, nitko mi ne može poremetiti emocionalnu stabilnost kao Dinamo :lol:
  • Kruno
    358
    Dinamo je naravno prvi. Uz to jos je tu i Liverpool.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.