• Nolifer
    8.2k
    Da se i ja nadovežem na temu. Znači od kad znam za sebe, navijam i jedino volim su NKDZ & Man Utd, prije sam išao baš redovito na stadion i na tekme, ali zbog bolesti, prije 4g, sam sa te strane morao to pauzirati, jer zbog te iste spadam u rizičnu skupinu i moram se jednostavno čuvati, pa sam tako propustio nažalost ligu prvaka, a prije toga sam bio na istoku protiv trnave po onoj maglurini.. i nakon toga eto slabo idem na tekme i nejdem na gostovanja ni po HR ni po Europi baš zbog toga i mislim da to nije manje vrijedno, jer to je život..

    Od ostalih klubova, navijam i živciram se jedino zbog Man Uniteda, sa kojim sam imao prvi put utjecaj, kad smo igrali Ligu prvaka protiv njih i od starog frend je već tada bio navijač Uniteda i to me privuklo da postanem i ja znači od sezone 98/99 pa nadalje i bio sam na toj domaćoj tekmi ko klinac sa 8, 9g i fascinirali su me.. i drago mi je da mi se Giggs potpisao na tu ulaznicu i još imam fotku sa Giggsom kad je bio u Zg

    Bilo je tu raznoraznih još klubova u igri, al nije to to bilo.. tako da simpatiziram Bocu Juniors, Bayern sada zbog Neureića, prije toga sam BVB al su me razočarali u bitnim tekmama i to je u biti to.

    Znači samo Dinamo & Man United... ostalo su slabi osjećaji prema drugima....
  • Zger
    803
    Prvenstveno za Dinamo i to je počel nekako od sredine 90...ih a sad kako sam malko stariji zreliji uz Dinamo pratim i domaći Ponikve
  • Majki2111
    3.3k
    Nisam mogao pametniju temu naći pa evo, iako je više post o šalovima.

    dxcu760wzgeeubz2.jpeg
    33xrz6csrr3mhnqa.jpeg
    Nedavno sam nabavio šal BVB i ovjesio ga u sobi sa jednim od mnogih Dinamovih. Najviše volim ovakav tip šalova. Po meni boje govore više od bilo kojeg natpisa.
  • xavier
    12.1k


    Dobro, znači draga ti je Borussia ili ti se samo sviđa šal?
  • Mali Zeus
    13.6k
    United, otkad sam prvi put vidio Cantonu u akciji i svidio mi se način igre, totalno ofenzivan i cijelo vrijeme noga na gasu. Sjećam se da je Blažičko imao zanimljiv način dekliniranja Erica Cantone. Naime u svim padežima mu je bilo Eric Cantona, tipa još jedna izgubljena lopta Eric Cantona.

    Roma, uvijek sam brijao na rimsko carstvo i taj dio povijesti pa me to privuklo, počeo ih gledati baš u sezoni kad su bili prvi. Ako me netko pita jesam li godinu prije simpatizirao Lazio pa su njihovi ultrasi izvjesili transparent Pozdrav tigru arkanu neću ništa reći... :grimace: :grimace:

    Romu puno slabije pratim zadnjih par godina.
  • Majki2111
    3.3k
    I jedno i drugo
  • masacusec
    3.6k
    Da rehabilitiram ovu interesantnu temu nakon gro godina...
    Počet ću patetično, no tako je.
    NKDZ iznad svih i iznad svega!! Prva, zadnja i jedina ljubav! Oduvijek i zauvijek!

    Već dugi niz godina jako simpatiziram (da ne koristim neki afirmativniji izraz) milanski Inter. Neke konkretne poveznice na samom početku i nema, možda njihovi navijači, a i bio sam par puta ko mulac u Milanu. Klub koji je u samom startu, protažirao strance, uglavnom germanskog porijekla, a isto tako uvijek odisao talijanštinom, milanštinom i ljubavlju prema gradu. Ona 2010.g. je nenadjebiva, čak i bio na nekim tekmama.

    Također, u Engleskoj sam uvijek simpatizirao West Ham, ne zbog nekih velebnih rezultata, već zbog povijesti kluba i poveznicom s Maidenima i općenito, mojim glazbenim preferencijama…Naravno, tu je i masa filmova, što dokumentarnih, što igranih koji te privuku njegovim navijačima, a samim time i klubu.

    Kao što rekoh, sve navedeno nije ponukano nekim sportskim/nogometnim razlozima, već gledano iz nekog subkulturalnog rakursa percepcije klubova u očima navijača.
  • Droljo
    8.3k
    Inter
  • ZGBhoy
    1.7k
    Uz Dinamo pratim najvise Celtic, i to vec jedno 20 Godina.
    Svida mi se taj Narod, Muzika i Povijest Kluba a i 1967 Godina je mitska za Dinamo i Celtic.

    Prije toga sam dugo pratio Manchester United, medutim taj smjer koji je Premier League krenuo, nije za mene Nogometnog romanticara.

    Lokalno jos pratim ovdje Karlsruher SC, tu imam Godisnju Ulaznicu i idem na tekme.
  • Oluja
    4.4k
    Samo Dinamo
  • Captain America
    17.8k
    Dinamo je nešto posebno, ali imam u svakoj lige petice postoji klub koji volim/simpatiziram.

    Real je jedini klub koji baš volim. Sve je krenulo s prvim formiranjem Galacticosa s prvenstveno Becksom i Zizouom, ali i Figo, Ronaldo, Roberto Carlos, Casillas, Raul i Guti nisu bili za bacit :cool: Ljubav se dodatno produbila s dolascima Kake, Ronalda i Xabija 2009., Moua 2010. i svega što će uslijediti u narednih 15 godina.

    Jako drugo je bila izražena ljubav prema Chelseaju, ali sve je krenulo nizbrdo s dolaskom luđaka Boehlya kada mi se zgadio takav način upravljanja klubom. Nakon dolaska naših u Manchester, počeo sam zadnjih godinu dana simpatizirati Manchester City.

    U Bundesligi simpatiziram Bayer. U Serie A simpatiziram Milan. U Ligue 1 simpatiziram Monaco.
  • veselko tenžera
    2.3k
    Nekad sam volio neke strane klubove. Milan, počelo je zbog Bobana. United je počeo zbog Cantone, Barca zbog Ronaldinha. Već godinama pratim samo Dinamo, ostali me ne zanimaju.

    Ipak, od stranih klubova moje simpatije zadnjih sezona imaju Ružomberok, Gzira, Dila Gori, a kazahstanski Tobol mi je neobično drag.
  • Guest1986
    24
    Volim samo Dinamo alkohol i zene...od stranih navijam za iznenadenja u toj sezoni, znaci Leverkusen prošle, Leicester kad je bio prvak i tako dalje. Ove godine drzim fige Monacu da srusi PSG
  • blue heart 72
    1.7k
    Iskrena emocija i strast samo Dinamo.

    Pošto živim dugo godina u Bernu, pratim nešto malo i YB, što se ostalih liga tiče u svakoj ligi imam neku momčad koju iz nekih razloga simpatiziram jer mi je tako malo zanimljivije pratiti te lige. I to su stvarno različiti kriteriji npr. Milan (tri nizozemca), Napoli (Diego), BVB (žuti zid), Rapid (Cico), Panat (Zeko), Liverpool (navijači + Dallglish) Španjolska (antiReal)....
  • NKDZ86
    1.7k
    Dinamo prva ljubav. Na sjeveru početkom 2000. dosta naših imalo šalove celtica, dresove i tak sam i ja počeo pratit Celtic i zaljubio se u njega (atmosfera, Irska, katolici, IRA).
    Budući da dosta navijača Celtica prati Liverpool i povezani su himnom, Dallglish, Irska počeo i njih pratit i zaljubio se (atmosfera, himna, povijest, navijači). Tak da dan danas koliko stignem pratim ta dva strana kluba.
    ps. što se tiče Celtica ultras grupa GB su lijevo, mlađa ekipa i nisu povezani s nama, dok ekipa Bhoys su starija ekipa i s nama su povezani od prije i nisu ljevičari....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.