• prefontaine
    475
    Možda je netko već i objasnio, ali ja nikako ne mogu naći. Zašto, i kad si skinute sjedalice u prvih par redova na zapadu gore?

    Prije
    zapad.png

    Sada
    4486a93a-f7cc-4e2a-84b0-c7236851fc27.jpg
  • tp1997
    483
    Zašto, ne znam, ali skinute su još 2019.

    Pamtim da sam bio na zapadu gore na tekmi sa Plzenom, onih 3-0, i da je ispred tih redova gdje su sjedalice skinute postavljena neka žičana ograda. Ništa se od te ograde nije vidjelo iz prvih par redova
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    Nemoj me držati za riječ, ali mislim da su te stolice skidane da bi se pokrpala oštećenja na jugu nakon nekog derbija, jer ove stolice navodno se više ne mogu naručiti, pa ih možemo pokrpati jedino od postojećih.
  • dzgkt
    198
    Jel nisu gore prebačeni novinari pa je zbog toga skinut taj dio? Također nisam siguran, ali mislim da sam nekad tako nešto pročitao.
  • prefontaine
    475


    Svašta. Prilično suludo.

    A ako je istina, pametnije bi im bilo da s juga vrate na zapad. Em dobijemo veći kapacitet zapada, em smanjimo kapacitet za drage goste. Dvije muhe jednim udarcem.


    I šta, zbog par (desetaka) novinara se smanjio kapacitet za 1000+ mjesta?
  • vjeko1701
    8.5k
    Kaj? Skidaj s rubova juga kako bi pokrpao i prijavi manji kapacitet. Uz to, kaj sa istokom i svim stolicama tamo?
  • Crusades1986
    12.5k
    Maknuto je zato kaj je u ravnini ovih novinarskih kučica pa da ljudi ne budu u ravnini njih.
  • masacusec
    3.6k
    Zašto, i kad si skinute sjedalice u prvih par redova na zapadu gore?prefontaine

    Pa da uljepšaju tribinu. Vidiš kak je sad lijepo :lol:
  • Infinity
    16.4k
    Nisam siguran da bi bio neki problem da se stolice postave ispod 'gn' i 'mo'.

    EDIT: Inace, mnogi smatraju da je 4333 stari kapacitet i onda umanjuju kapacitet zapada gore kad klub objavi da je stadion rasprodan, a broj posljetitelja ni blizu. Stari kapacitet prije skidanja tih par redova stolica je bio 5101.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.