• IstinaZaDinamo
    2k

    Ako se ne varam od desetog kola, jedna i to prva utakmica nedjeljom, uz eventualno neki derbi. Ova sezona je kasnije pocela pa zato "kasne" sa prijenosima ajmo rec.
  • Facke
    3.6k


    Od desetog kola jednu utakmicu po kolu.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ivan Rakitić: ''Zvao sam svog prijatelja Ivicu Olića koji je sada izbornik reprezentacije U21 i rekao sam mu da mora zvati ove moje jer su fantastični. Spomenuo sam Prpića, Juraka, Hrgovića, Durdova i Biuka.''

    Čovjek se javno hvali kako nepotistički putem prijatelja želi u reprezentaciju uvaliti ''ove moje''.
  • miro
    4.4k
    Ovi nabrojani su fakat dobri, pa kaj, nek ih zove
  • Maxova dijagonala
    455
    da je Bruno to izjavio za Stojkovića,Kačavendu,Vrbančiča,Pavića,Živkovica crne kese bi se već oglasile za nepotizam ali ovako šute i ta izjava će proć ispod radara.
  • Eduardo
    20.3k
    ok, dobri ili ne uopće nije bitno, ali valjda je na izborniku da procijeni jesu dovoljno dobri za reprezentaciju ili ne?
  • Zagi
    7.7k
    Ovi nabrojani su fakat dobri, pa kaj, nek ih zovemiro
    Joj daj ajde. Prvo nemreš to reći. Kolege su već objasnile.

    Dobri, za u21 reprezentaciju?
    Durdov je veliki potencijal, Prpić je dobar, Hrgović je već tamo i isto je ok.
    Jurak ima 12 minuta seniorskog nogometa.

    A Biuk je tek posebna priča. Najprecjenjeniji igrač HNLa u zadnjih 5-10 godina i dok je bio prek veze u u21, redovito najlošiji.

    Da se naše tako krene gurati, izbila bi seljačka buna.
  • Maxova dijagonala
    455
    To je raketa dobio naređenje sa vrha da malo nabije cijenu igračima igranjem za u21,dug od 29 milijuna se mora nekako vratit...
    S obzirom da Pukštasu svaku utakmicu pada cijena jer je zadnjih pola godine uz Dialla najlošiji igrač Hajduka a Sigur nema poziciju malo je bek malo vezni malo krilo a to skautima ne odgovara.
    Ostaje im jedino mali Durdov kao trenutno najvrijedniji eksponat.
  • DrawTube
    4.9k
    Posjeta na pampasu na razini Drozine. Je li i danas krivo vrijeme?

    To će se i kod nas dogoditi s novim maxom ako ga bude, ne garantira nov stadion dobru visegodisnju posjetu
  • Dudu9
    816
    pa rezultati momčadi ako su očajni poput Osijek naravno da ni posjeta neće bit dobra, da se Osijek bori za naslov imali bi pune tribine jednostavno
  • Hectorharatti
    72
    Eto sto ti Zelenika znaci
  • NitkoBitan
    17.7k
    Kakav udarac Jakupovica... Zaboravio sam kako se ono zove, kad lopta ide ravnom putanjom pa zbog zakona fizike skrene u xy nepredvidljivom smjeru, prekrasno :love:

    Cesto se takvi sutevi sa 25-30 metara vidaju u juznoamerickom nogometu.
  • Sajla
    5.1k
    kad lopta ide ravnom putanjom pa zbog zakona fizike skreneNitkoBitan

    Magnusov efekt? ako se dobro sjećam vježbi iz fizike, ipak je to bilo u prošlom stoljeću :D
  • NitkoBitan
    17.7k
    To je sluzbeni naziv iz zakonitosti fizike. Ja sam mislio na narodni naziv za takav udarac :smile:
  • Maxova dijagonala
    455
    Osijek se diže i bit će četvrti imaju oni solidnu ekipu za hnl sa kojom će napravit određene probleme Dinamu,Hajduku i Rijeci.
    Jakupović,Matković,Dantas,Pušić,Jelenić,Jurišić...to su sve dobri hnl igrači.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.