• Big Daddy
    1.3k
    Malo bi pametovali, ha? Znaci na moj pozitivan i podrzavajuci kom, ti bi malo seruckao? Svega ovdje ima jbt…
  • Big Daddy
    1.3k
    Jbg, kad smo bijeda od drzave i ne mozemo sagraditi stadione s krovovima, jbg….
  • NORTE
    11.5k
    Nije problem u natkrivenim tribinama nego terenima i drenaži.
  • Big Daddy
    1.3k
    Ma sve zajedno, zivim za taj dan kad cemo kao Madjari ili Poljaci imati desetak arena diljem Lijepe naše… Ali mislim da taj dan en bum uskoro dočekao…
  • Infinity
    16.4k
    @Big Daddy, ne moras na dva posta pisati dva odgovora u svoja dva posta.

    Nakon sto si kolegi NitkoBitan napisao odgovor, nije bilo potrebe da klikas Post Comment, nego si se mogao vratiti na post od kolege NORTE, te kliknuti na 'odgovori' i pisao bi dva odgovora u jednom postu.

    Ukoliko si drugi odgovor pisao nakon 10-15 minuta, mogao si kolegi NORTE napisati odgovor, te ga kopirati, ici na edit posta kolegi NitkoBitan i zalijepiti, te spremiti.

    Ovo je ujedno objasnjenje i za sve ostale koji pisu post za postom. Pisanje posta za postom se smatra spamanjem, a za spam se na ovom forumu dijele banovi. Ukoliko vi ignorirate upozorenje i molbe, bit ce te odstranjeni s foruma. Ja sam do prije par mjeseci spajao postove, ali su valjda pojedinci mislili da se to samo spaja, pa su nastavili stancati jedan za drugim. Lakse mi je banovati vas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.