• Efes Pilsen
    8.3k
    Mourinhovski, sto on nama i je.
  • ibro1986
    183
    Popio sam malo previse piva od pocetka utakmice mislio Kulenović igra sa brojem 9
  • dzis
    816
    Lopta isla brze. Petko ne drka po njoj,nema 3,4,5 dodira nego se rjesava lopte.
    Nakon ove tekme me ne zanima tko ce sutra dobit u “derbiju” jer nema sanse da nismo prvaci sa Bjelicom na klupi.
  • San Lorenzo
    15.9k
    5 komada, a imam osjećaj da imamo još puno posla pred sobom...Petković onaj stari, bez mrljanja po lopti, jednostavan, lagan, Mišić isto odličan, obrana bez kompliciranja...Lokomotiva nije trebala ni taj jedan zabiti jer ono je trebao biti faul na Ademiju.
  • Dzgšb
    859
    Torrente ko Perić u najboljim danima :cool:
  • Blueshadow86
    1.7k
    Jako lijepa pobjeda večeras. 5 komada, 2 grede...konačno da i mi nekoga napunimo, a ne da samo nas pune.
    Čestitke Bjelici i igračima na uvjerljivoj pobjedi. Ovo je tek početak...
  • Droljo
    8.2k
    Nema izjava trenera na max sportu?
  • Maxova dijagonala
    408
    Kako bati igra obranu i prati igrača kad imamo zajebanog lika na klupi koji će ga odma poslat na klupu ako treba.
  • Maxova dijagonala
    408
    to bude samo na derbijima u liveu. Bit će tek na sažetku
  • ibro1986
    183
    Najveća pobjeda Dinama protiv Lokomotive u zadnje 4 godine, ipak 16.8.2020 je bilo 6-0 Za Dinamo.
  • Jaro
    7.4k
    Sofa pratitelji na aparatima - koliko netocnih "dodavanja" nasih stopera i golmana :lol:
    Vidimo da i Max moze jednostavno, iz prve cistit i "u kuruzu" ak treba... i bez pimplanja nazad igra ne pati...
    Stoperi nek ciste, golmani nek brane - dodavat i kreirati ima tko...
  • Big Daddy
    1.3k
    Ovo je pobjeda trenera Bjelice, razbudio je ekipu, sad su vidjeli da je vrag odnio šalu i da nema više zajebancije i da moraju dati sve od sebe. Eto samo faula smo napravili smo napravili 12 više neg protiv Bayerna! U tekmi koju smo 5:1 dobili! To sve govori! A bit ce to jos bolje! Kad Bjelica jos vise i duže poslozi ekipu i izvuce njen maksimum, a onda kao posloži, gazimo sve pred sobom!
  • Marc
    83
    mislim da bi ovo zadnje moglo biti najveći problem hhah
  • Jurki
    11.7k
    Ovo nam je trebalo.
    Jos smo ko rasklimani zub, ali vidi se odmah kad je zajebani baja sel na klupu da nema labavo.
    Pobjeda bas onakva kakva nam je trebala.. mozda mali minus kaj nije uvel Pavica..

    Ajmo "Laki" gari dalje
  • veselko tenžera
    2.2k
    Par crtica:

    - Bjelica dočekan standing ovationom zapada
    - sastav isti kao kod Jakira, pristup puno drugačiji
    - u prvih 10 minuta 3 dubinske lopte iza obrane. Toliko nismo odigrali u zadnjih 30 utakmica.
    - Baturina sprinta u obrani na našoj polovici
    - Baturina i Petko 2 vezana klizeća u borbi za loptu na protivničkih 25 metara
    - Petko odličan dok je mogao trčati, cca 65 minuta
    - Prepušten posjed Lokosima, to će biti praksa kod našeg vodstva, očekujem da s vremenom postanemo čvršći
    - nakon 100 godina nisam vidio našu legendarnu formaciju 5-0-5, Bože hvala ti!
    - ekipa što je igrala plus zamjene je ono što će igrati protiv Monaca, +/- Teo ako se oporavi.

    Nikakva euforija, korak po korak naprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.