• Majki2111
    3.2k
    U zadnjih tjedan dana ulovilo me da igram belu na playtoyu. Dobro je, al moram priznat da limit opasno testira mozak. Meni je ovo prebrzo. Baš testira granice procesuiranja informacija i donošenja odluka. Mogu reći čak da mi je prebrzo. Ako ko hoće odigratkoju sa mnom slobdono.

    Nisam loš al je izazov s tim limitom totalno. Osoba sam kooj na polusatnom šahu zafali vremena.
  • Rex Ramae
    2.8k
    A znači ti si jedan od onih na koje pizdim jer ih moram čekati 10 sekundi.

    Jedini izazov je ne dobiti sijede svaki put dok se čeka potez igrača kojemu treba više od 3 sekunde da odigra.
  • Droljo
    8.2k
    Pa majki jebemu sve imaš 8 karata i 4 boje. Ak ne odigraš za 2 sekunde znači da si loš jer kad pogledaš svoje karte na početku moraš imati plan i program. Plus te još sama igra vodi jer moraš poštivati boju i ibera. Nemre bit jednostavnije...
  • Majki2111
    3.2k
    Sve istina al meni treba par sekundi za odlučit. Treba vidit koji je adut, tko je zvao. Pa onda ona zvanja pokaže na sekudnu ne stigneš ni procesuirat to.
  • Marley
    1.8k
    imas mozda ahdh :grimace: ? Odnosno jesi li ikad to razmatrao? Ozbiljno pitam.
  • Marley
    1.8k
    pa puno ljudi ga ima, a nema pojma da ga ima. Ili skuze tamo negdje u tridesetima :roll: :lol:
  • Majki2111
    3.2k
    Ma naviko sam sporo razmišljat
  • Juznjak
    3.8k
    Je li alkoholna piva večeras na sjeveru?
  • Oluja
    4.4k
    Jucer mi se na treningu klinaca jedna mama pozalila da njen klinac u skolu nosi sve dresove koje ima ali nikako ne zeli hajdukov jer ga ostala djeca zajebavaju i omalovazavaju hajduk. Za pricu je bitno da ne zivim u zg i drago mi je sto i klinci njeguju tradiciju moga kraja. Moram priznati da mi je bilo drago zbog toga :smile:
  • Crusades1986
    12.6k
    Je li alkoholna piva večeras na sjeveru?Juznjak

    Je
  • Droljo
    8.2k
    njeguju tradiciju moga kraja.Oluja

    Koji je to kraj?
    Ak se smije znati
  • Oluja
    4.4k
    okolica Plitvickih jezera
  • Krizy
    44.1k
    10 zanimljivih činjenica o Martiniku:

    1. Kolumbo je prvi put otkrio Martinik 1493. godine, ali se ondje iskrcao tek 1502. godine.

    2. Kolumbo je otok nazvao Martinik, ali je bio poznat i kao "Jouanacaera", tj. otok iguana.

    3. Otok se nalazi u Malim Antilima između Dominike i Svete Lucije.

    4. Martinik se smatra prekomorskim departmanom, ali i regijom Francuske.

    5. Martinik je svjetska prijestolnica ruma i dom je 12 različitih marki ruma.

    6. Martinique ima oko 350 tisuća stanovnika.

    7. Glavni grad je Fort-de-France.

    8. Valuta je euro.

    9. Dva glavna jezika koja se govore na otoku su: francuski i kreolski

    10. S Martinika potječu Kévin Théophile-Catherine i Ronaël Pierre-Gabriel.
  • miro
    4.5k
    Stavit Kolumba na prvo mjesto ispred 2 prvotimca Dinama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.