• Orc123
    8.1k
    Ja bi svakog igraca koji nakon teskog poraza krene odmah zicati dres protivnika kaznio sa ne igranjem sljedece 2-3 tekme i jos malo financijski. Uredu je razmjeniti dres ali žicati 5 sekundi nakon suceva zadnjeg zvizduka pokazuje samo da tebi nije problem izgubiti, da nemas postovanje prema dresu kojeg nosis, da si imao preveliki respekt......ako ti je to na pameti nakon teskog poraza onda imas problem.
  • Big Daddy
    1.3k
    a jbg sad, mislim, ne igra Budimir za Dinamo da mu se ulizuje


    @Orc123 ma sve bi to bilo cak i u redu kao npr. di smo protiv Cittyja u gostima izgubili pred kraj na knap, i kad se normalno kod rukovanja na kraju tekme razmijenjuju dresovi, ali nakon ove blamaze, mislim kaj te nije sram, jbt, popio si 9 komada, kaj se s tim dresom budes rado prisjecao na tu sramotu i unucima pricao kak si popusil nevidjene batine?!
  • agramZ
    2.5k
    znam, samo kazem da ta fraza apsolutno nista ne znaci. koliko puta sam procitao i cuo istu stvar kod raznoraznih klubova, bez obzira da li se radi o bivsem ili trenutacnom igracu. uvijek su najtezi treninzi kod drugih ili novih..
  • Keyser Soze
    10k
    Smatram da je Bjelica najbolje rješenje za nas u ovom trenutku, hitno nam treba netko poput njega da motivira i probudi ekipu iz ove noćne more.
    S druge strane, mislim da smo olako prešli preko njegovih riječi koje su bile gnjusne, od korporacije do Nevistić zadržava igru jer Dinamu treba. To mi dosta govori o njemu kao osobi, a ja jednostavno ne mogu te riječi samo tako zaboraviti i krenuti s narativom da je on zapravo jedan veliki gospodin. Želim mu puno sreće i da napravi rezultate.
  • Big Daddy
    1.3k
    Kod prvog pobjednickog niza i lijepih rezultata u LP, sve pada u vodu. Necu reci da je zaboravljeno niti oprosteno, jer nije nikoga ubio, niti nista direktno rekao jer je bio trener protivnicke ekipe koja se s nama borila za naslov, a znamo na koga su se te rijeci odnosile, ali ako ovu ekipu razbudi, sve 5, idemo dalje.
  • Guest1986
    15
    Nenade sretno danas! Vrati nam malo optimizma za ono kaj slijedi a od srca ti zelim kao i nasem Dinamu da odradis ugovor do kraja a to znaci da bus uspješan. Ajmo Dinamo!!
  • dinamozivivjecno
    2k
    povedi nas Neno :strong: :strong:
  • ibro1986
    180
    Danas očekujem šetače na klupu, a kišu golova u mreži Lokomotive, povedi nas Neno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.