• Mihaljević
    9.9k
    Pošto je Neno novi trener, očekujem da će na zimu tražiti par svojih bivših igrača koje je trenirao, a evo meni neki zanimljivi.

    Alex Kral
    alex-kral-2324-66a24c8455c7f.jpg
    Pozicija : 6
    Država : Češka
    Ugovor : 06/25
    TM v : 5M€
    Samo ću reći Mr. Marić pay and dont speak! Fantastičan igrač sa 40 nastupa za Češku sa 23, karijera mu je u silaznoj pitanji, baš zato nam je dostupan, apsolutna igračina.

    Maxi Gomez
    FoNy3YBXwAARfvy?format=jpg&name=4096x4096
    Pozicija : 9
    Država : Urugvaj
    Ugovor : /
    TM v : 2M€
    Dinamu treba devetka, Dinamu KRONIČNO treba devetka. Gomez je dokazana klasa u najboljim igračkim godinama bez ugovora, pod Bjelicom je bio odličan u Trabzonu. Neno treba imati stav, ako želi igrača mora ga i dobiti, a ne kao Jakirović, ne dobije 5 igrača koje želi i ništa ne poduzima po tom pitanju.

    Yevgen Cheberko
    1671030899307_cheberko.jpg
    Pozicija : LCB
    Država : Ukrajina
    Ugovor : 12/25
    TM v : 1.5M€
    Meni je u HNL-u bio stvarno stoperčina, uvijek smo imali probleme protiv Osijeka kada je on igrao, a mislim da nam fali stoper ljevak na lijevoj strani, ali makar bi ja prije na toj poziciji dao šansu Mauru.

    Leandro Chichizola
    Leandro-Chichizola.jpg
    Pozicija : GK
    Država : Argentina
    Ugovor : 06/25
    TM v : 250k€
    U slučaju ozljede vratara, dobro je znat da u imeniku ima iskusnjaru.

    Yusuf Jazici
    FnF1hbbXgAAP9pC?format=jpg&name=4096x4096
    Pozicija : 9
    Država : Turska
    Ugovor : \
    TM v : 10M€
    Šanse su nam male, ali evo već ide deseti mjesec, a on nema ni klub, ni ugovor...

    Jerome Roussillon
    size=708x398.jpg
    Pozicija : Lijevi bek
    Država : Gvadalupe
    Ugovor : 06/25
    TM v : 2.5M€
    Malo stariji (31), ali mislim da su Neni godine nevažne, iskusan bek, boljeg nemamo.

    Mirlind Daku
    k_29617811_640.jpg
    Pozicija : 9
    Država : Albanija
    Ugovor : 06/26
    TM v : 6M€
    Kod Nene bio u frižideru u Osijeku, sad jedan od boljih igrača u Rusiji, neka nova šansa možda...

    Dinamu trebaju pojačanja, ne treba bježati od toga, Neno ljubavi treba ti dosta igrača za ponoviti uspjehe u Europi, ne treba od toga bježati. Samo više mladih treba gurati i u Europi, a ne u HNL-u samo kao Joška, Majera, Ivanušeca.

    Sretno Neno!
  • plavi devet
    308
    bome zanimljivih imena.
    Šta se desilo s Maxijem, bio je jako dobar napadač. Još je u dobrim godinama, kad bi mogao igrati na onoj razini bio bi top napadač za nas.
  • Mihaljević
    9.9k
    Loša forma najviše, ali on je još top level za nas, a i vrlo je realan.
  • Peškaman
    4.4k
    Alex Kral je nedostižan nama,momak ulazi u najbolje godine ,već sada vrijedi 5mil €,sa solidnom sezonom u La Ligi to ide na 7+.

    Maxi Gomez,zanimljiv,slobodan igrač,vjerujem da je uhvatljiv ali sam mišljenja da će taj završiti negdje u Arabiji/Americi za veliku plaću.

    Chichizola, jednostavno neće sportski sektor dopustiti,imamo već tri golmana,na zimu će se i Čavlina vratit'.

    Yazici, ekstra igrač ali nerealno.


    Daku, taj je otišao za parama u Rusiju, nevjerujem da će se taj vraćat u 'HNL'.
  • E46
    694
    Po tebi onda za Dinamo nema realnog imena, po tebi onda ne bi trebali mrdnit sa ove tocke.
  • Peškaman
    4.4k
    Pa nije realno očekivat' Yazicia,igrača koji vrijedi 10 mil € ili Maxi Gomeza za dovest kao napadača kada je Petković produžio ugovor, kada imaš Kuleta koji je proigrao.
    Jasno je komunicirano da se za trećeg napadača traži mlađi koji će u budućnosti preuzeti poziciju Petkovića.

    Da i ne spominjemo godišnju plaću Gomeza i Yazicia koja bi morala biti,sigurno u rangu Petkovićeve,ako ne i veće.

    Ista stvar i za Krala, standardni član prvih 11 Espanyola, pritom vrijedan 5 mil € je nedostižan za Dinamo, kome krivo,kome pravo.

    U bližoj budućnosti je nerealno,kada se klub financijski stabilizira i krene na veću razinu,realno.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    kada imaš Kuleta koji je proigrao.Peškaman

    E ovo je upitno, eksplodirao u prvih nekoliko utakmica i onda se ugasio. To je i zavaralo sportski sektor pa nisu doveli napadača, a spomenuto je bilo da su u igri bila dva od 10 mil., možda je baš jedan od tih bio Jazici. Kral isto tako, ne smatram ga nerealnim, pitanje je računaju li na njega u Union Berlinu i trebalo bi barem pokušati dovesti ga. Liga prvaka je dobar mamac za pojačanja.
  • marcio amoroso
    36.6k
    E ovo je upitno, eksplodirao u prvih nekoliko utakmica i onda se ugasio. To je i zavaralo sportski sektor pa nisu doveli napadačaIzet Hajrović

    Slažem se. I sportski sektor, a i navijače koji su od Kuleta napravili Ronalda.
  • Peškaman
    4.4k
    E ovo je upitno, eksplodirao u prvih nekoliko utakmica i onda se ugasio. To je i zavaralo sportski sektor pa nisu doveli napadača, a spomenuto je bilo da su u igri bila dva od 10 mil.,Izet Hajrović


    Moje mišljenje je da je Kulenović sasvim okej napadač za HNL i da sigurno može doći do 10-15 golova u sezoni kao drugi napadač. Dinamo mi je puno opasniji ofanzivno izgledao s njim u prvih 11 nego s Petkovićem. Baturini puno više odgovara Kulenović kao napadač jer se Petković često nalazi u prostoru Baturine,osobno mišljenje.
    Ne znam,ja se nadam da ćemo mi dovesti napadača koji vrijedi 10 mil € ali iskreno nevjerujem.

    Kral isto tako, ne smatram ga nerealnim, pitanje je računaju li na njega u Union Berlinu i trebalo bi barem pokušati dovesti ga. Liga prvaka je dobar mamac za pojačanja.Izet Hajrović


    Krala smatram da je razina AGČ-a,ako nije i veća.
    Pisalo se da smo pokušali dovesti Čerina (je li istina,ne znam),nismo uspjeli jer nam je bio preskup,mislim da bi nam i Kral bio preskup.
    LP-a jest' mamac ali je spisak za roster već predan, nisam upoznat je li se može uopće nadopunjavat u zimskom prijelaznom roku.
  • CastAway1986
    1.5k
    Kral s obzirom na trenutno stanje i nije toliko nerealan ali ne sumnjam da ga prate I praški klubovi koje bi on sigurno izabrao prije Dinama!
    Ovaj Gomez bi možda i mogao doći ali bez obzira bio on taj ili ne pravi napadač nam treba na zimu
  • immerwieder
    1.4k
    "E ovo je upitno, eksplodirao u prvih nekoliko utakmica i onda se ugasio. To je i zavaralo sportski sektor pa nisu doveli napadača"

    apsolutno se slažem
  • Kaktus Car
    561
    Da, Kulenović je do gola u kupu čak 170ak minuta bio bez pogotka (uz uglavnom limitiranu minutažu s klupe)! Kako se samo usudio ne zabiti 2-3 gola Bayernu u zadnjih dvadesetak minuta koje je dobio! Stvarno velika sramota...
  • Zagi
    7.7k
    Baš, komentari da se Kule ugasio su preuveličani isto koliko i oni kada ga s počelo spominjati u kontekstu reprezentacije.
    Istina je kao i uvijek, negdje u sredini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.